NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Pranie pierza,
Posty: 68
Dołączył: 26 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2019r. 13:46  
Cytuj
Witam. Czy w Stalowej Woli bądź najbliższej okolicy jest punkt świadczący usługi czyszczenia pierza. Jeśli ktoś korzystał z takich usług bardzo proszę o podanie namiarów. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2019r. 13:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sie 2019r. 14:41  
Cytuj
http://stalowa-wola.koldrypoduszki.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 26 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2019r. 17:47  
Cytuj
http://stalowa-wola.koldrypoduszki.pl/

Podany adres dotyczy Szczecina i obsługuje odbiorców hurtowych. Może ktoś wie gdzie w pobliżu Stalowej Woli znajduje się punkt prania pierza. Wiem, że w Sandomierzu na wprost dworca PKP. Jest budka z informacją o takich usługach, ale trudno powiedzieć czy działają dalej . Wygląda na to, że tam nic się dzieje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2019r. 20:41  
Cytuj
CYTAT
http://stalowa-wola.koldrypoduszki.pl/

Podany adres dotyczy Szczecina i obsługuje odbiorców hurtowych. Może ktoś wie gdzie w pobliżu Stalowej Woli znajduje się punkt prania pierza. Wiem, że w Sandomierzu na wprost dworca PKP. Jest budka z informacją o takich usługach, ale trudno powiedzieć czy działają dalej . Wygląda na to, że tam nic się dzieje.


Ja swego czasu się nim zainteresowałem i zadzwoniłem na telefon podany na banerze. Owszem robi usługi ale chyba jeden albo dwa dni w tygodniu. Trzeba się umówić na dany dzień i on przyjedzie do tego punktu. Nie skorzystałem bo usługa wydała mi się droga ok 400 zł więc zrezygnowałem. Było to dwa lata temu więc nie wiem jak jest dziś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2019r. 07:48  
Cytuj
uu faktycznie drogo!
właśnie teraz w czasie wakacyjnym, wyciągnęłam kilka starych poduszek ze strychu. Część się nadawała w kosz ale część moja mama sprytnie uprała normalnie w pralce w takiej powiedzmy prowizorycznej sztucznej poszewce- materiał a'la poszewka sztuczna pod spódnicą. Te pióra sobie schły w te upalne dni, co jakiś czas trzeba przewracać, ruszać tymi piórami by schły. I serio po 2 tygodniach mam 5 "nowych" starych poduszek... ale trochę roboty jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 30 Cze 2013r.
Skąd: RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2019r. 08:25  
Cytuj
"Swietuszka" w Krzeszowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 3 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sie 2019r. 10:15  
Cytuj
przyznam że sama czaję się na wypranie w pralce moich poduszek z pierza (moja teściowa niby tak robi)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »