NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wyprzedaże w Tesco,
Posty: 2
Dołączył: 30 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 17:39  
Cytuj
Witam dziś byłem z małżonką na zakupach w owym markecie i natknęliśmy się na pseudo wyprzedaże żona zakupiła koc przecena z 79,90zl na 24,90 a pani przy kasie kasuje a tu 79,90 a ja mówię że przecena była a Pani to chyba ktoś podmienił cenę hahahahah gratuluję debilizmu Tesco brawo! tandetne chwyty marketingowe dla plebsu działają smiech2 sprawdzajcie paragony bo się zdziwicie przy kasie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 17:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 9 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 19:03  
Cytuj
Potwierdzam. Dzisiaj mieliśmy taką samą sytuację ale na innym produkcie. Przy kasie po zeskanowaniu ceny okazało się, że produkt jest droższy o 50% (akurat taka była obniżka). No cóż, podziękowaliśmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 19:25  
Cytuj
Tak, ja też miałem taką sytuację odłożyłem przy kasie produkt bo miał być przeceniony o 50% a był o 20%. Trzeba dokładnie sprawdzać bo robią w konia na całego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 19:33  
Cytuj
Jak cos podmienilas to niech udowodnia na kamerach... zreszta jak cena faktycznie taka byla to w chwile jej nie zmienila wiec mogla ruszyc dupe albo zawolac kierowniczke. Albo najlepiej nic nie mowic przy kasie tylko isc do punktu obslugi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 20:12  
Cytuj
Przy tym co się dzieje tam teraz nawet nie przyszło by mi do głowy wziąć coś z półki i liczyć na to że cena pod artykułem jest prawidłowa. Niestety lidzie biorą po kilkanaście rzeczy do wózka, zeby im nikt nie podebrał, idą pod czytnik, a później odkładają co im nie pasuje gdzie popadnie. Dlatego podstawa to sprawdzenie ceny na czytniku, ale przynajmniej odkładajcie tam skąd wzieliscie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 20:46  
Cytuj
Tam wszystko jest wszędzie. I niestety jeżeli chce się coś kupić to trzeba sprawdzać na czytniku.
Przykładowo prześcieradło w tym samym rozmiarze, z tej samej firmy, obok siebie na półce. Różowe 24.99, a filetowe 11.99.
Czytniki działają, więc trzeba sprawdzać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 8 Sie 2019r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 21:19  
Cytuj
:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 22 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2019r. 11:26  
Cytuj
Ciekawe jak będzie wyglądało to zmniejszone Tesco i co zrobią z resztą powierzchni?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2019r. 11:36  
Cytuj
jak to mówią, tanie jest drogie. W Nisku była wyprzedaż, ale przysłowiowej d... nie urywało. Słodycze były taniej, ale wiele produktów w normalnej cenie. Warto sprawdzac pod czytnikiem bo inaczej będziesz mieć 1 koc w cenie 5

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2019r. 14:07  
Cytuj
Wy tak na poważnie? Kto w 2019 roku jeszcze daje się łapać na pseudo wyprzedaże???? Jeśli czegoś nie potrzebujecie to znaczy, że nawet jak ten koc kosztuje 1 zł to jest to złotówka wyrzucona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Sie 2019r. 14:11  
Cytuj
Tesko ma kłopoty finansowe w Anglii w Polsce zamknięte mają być markety do 2021 roku no ale ile w tym prawdy zobaczymy....market jak na różnorodność towarów jeden z droższych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2019r. 14:31  
Cytuj
A uk Tesco ma się dobrze , chodzi o Europę z ktorej chce wie wymieść , sklepy robią straty L4L w odniesieniu do roku ubiegłego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2019r. 14:59  
Cytuj
A skąd się wzięły kłopoty finansowe Tesco? Sprzedawali ludziom badziewie przez lata. Jesteśmy już mądrzejsi i bardziej świadomi. Żegnaj Tesco.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sie 2019r. 00:52  
Cytuj
Ceną obowiązującą jest ta na półce pod towarem, a nie ta na kasie. Nie rozumiem więc, po co oddawać koc? Kupujesz za 79,90 i idziesz od razu do BOK po zwrot różnicy. Jak się postarasz, to nikt Cię w konia nie zrobi. Zdarza się często, że cena na kasie jest nawet niższa niż na półce. Różnie bywa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2019r. 07:29  
Cytuj
Szopen znowu błysnął. Jakiś ignorant lub cwaniak przełoży towar pod inną cenę i sklep ma mu obowiązek sprzedać. Śmieszne. Cena aktualna jest na kodach kreskowych towaru i na półce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sie 2019r. 12:41  
Cytuj
Kabi, matole, nawet nie wiem co napisać umiech Ty jesteś taki głupi w realu też czy tylko odtwarzasz tutaj taką rolę? jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2019r. 15:29  
Cytuj
Kabi zacznij używać mózgu. Co ma nieprawidłowe odłożenie produktu do błędnego naliczania ceny produktu właściwego? Przeczytaj jeszcze raz co jest tematem postu. Koc miał być przeceniony, a nie był więc zwrot różnicy się należy. Co innego gdyby ktoś poszedł na kawy i zobaczył koc i kupił z myślą że tyle kosztuje bo cena jest 30 zł. Po to przy cenach jest nazwa towaru, aby czytać. Widocznie niektórzy widzą tylko cyfry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sie 2019r. 16:15  
Cytuj
PL87, nawet nie nazwa na cenie, bo często jest to tylko np. "Koc bawełniany", a takich jest kilka rodzajów i faktycznie ludzie często ogladają jeden, drugi, trzeci i rzucają jak popadnie. Ale w Tesco na każdej cenówce jest kod kreskowy. Wystarczy porównać cyfry, nawet tylko trzy ostatnie i wtedy identyfikujesz produkt na 100%. Nazwą się nie sugeruj, bo to loteria.
Miałem kiedyś taką sytuację z sokiem. Tymbark, różne rodzaje. Wziąłem któryś i co? Promocji nie było. Po interwencji pani przy półce wyjaśniła, że akurat ten rodzaj nie wchodzi. Tłumaczyłem, że różny rodzaj to różny rodzaj, a nie wybrane rodzaje. Niestety, wskazała, że tego akurat kodu nie ma w promocji i na przyszłość poleciła tak się upewniać. Mogła tylko przeprosić, no bo w sumie to nie jej wina. Ale często np. zaraz po otwarciu panie wymieniają cenówki na półkach, a w komputerze aktualizacja jest później. Wtedy ceny na półce i przy kasie niestety często się różnią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2019r. 19:33  
Cytuj
szopen, mądrością nie grzeszysz natomiast jesteś roszczeniowy a najlepiej żeby było za darmo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2019r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
PL87, nawet nie nazwa na cenie, bo często jest to tylko np. "Koc bawełniany", a takich jest kilka rodzajów i faktycznie ludzie często ogladają jeden, drugi, trzeci i rzucają jak popadnie. Ale w Tesco na każdej cenówce jest kod kreskowy. Wystarczy porównać cyfry, nawet tylko trzy ostatnie i wtedy identyfikujesz produkt na 100%. Nazwą się nie sugeruj, bo to loteria.
Miałem kiedyś taką sytuację z sokiem. Tymbark, różne rodzaje. Wziąłem któryś i co? Promocji nie było. Po interwencji pani przy półce wyjaśniła, że akurat ten rodzaj nie wchodzi. Tłumaczyłem, że różny rodzaj to różny rodzaj, a nie wybrane rodzaje. Niestety, wskazała, że tego akurat kodu nie ma w promocji i na przyszłość poleciła tak się upewniać. Mogła tylko przeprosić, no bo w sumie to nie jej wina. Ale często np. zaraz po otwarciu panie wymieniają cenówki na półkach, a w komputerze aktualizacja jest później. Wtedy ceny na półce i przy kasie niestety często się różnią.


A właśnie ze nie Szopen bo w komputerze aktualizowane się co tydzień lub 2 , po starej promocji następuje nowa , Pani dostaje wydruk z komputera które Ceny na Polce ma zmienić... do godziny otwarcia sklepu
A pani ma w głębokim poważaniu swoją role i się opiernicza ? Albo nie ma ludzi którzy to zrobią , co wynika z oszczędności
I dlatego zawsze słyszymy przepraszam wina komputera
I w tej właśnie ładny sposób pani Ci mówi zes Debil , i to nie jej wina.
A Ty Łykasz ta cała śpiewkę raz jeszcze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sie 2019r. 20:10  
Cytuj
Tak kabi, udowadniaj nadal, że kompletnie nie rozumiesz o czym się mówi. Mimo, że piszemy w języku polskim o sprawach ogólnie zrozumiałych. A Ty nadal z uporem maniaka pokazujesz się tu, by wszystkim udowodnić, że jesteś opóźniony w rozwoju smiech2 Jak dorośniesz i zaczniesz sam robić zakupy, to zrozumiesz o czym jest dyskusja.

Wopin, też chyba nie ogarniasz co napisałem, albo się zgrywasz. Wróć do postu i przeczytaj co miałem na myśli pisząc, co jest, a co nie jest winą obsługi sklepu. Niewymienione etykiety to winą obsługi. Komputer tegi za nich nie robi. Ale chyba pomyliłem trochę sytuację w poście, dawno to było. Raczej było odwrotnie. Promka się skończyła, w kompie była cena już "normalna", a na półce została promocyjna. Stąd wynikała różnica półka-kasa.

Mnie tam nie obchodzi co mają w komputerze. Jak cena na półce jest niższa niż na kasie, to zawsze, kiedy tylko uznałem za stosowne się upomnieć, dostawałem różnicę. Jedynie w Inter Marche w Nisku nie, ale tam złe ceny na półkach, jestem pewny, były umieszczane umyślnie i obsługa zawsze grała głupa, że nic nie poradzą, bo informatyk musi przyjechać. Dlatego tam jak mnie próbowali zrobić w konia, to towar po prostu do nich wracał. Z czasem zwyczajnie przestałem ich odwiedzać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2019r. 12:48  
Cytuj
no to jak szopen przestał kupować w Intermarche to tylko patrzeć jak zbankrutuje, tylko kto tych ludzi zatrudni z taką opinią.
PS.
Dopisz się szopen bo twoje musi być na wierzchu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sie 2019r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
no to jak szopen przestał kupować w Intermarche to tylko patrzeć jak zbankrutuje, tylko kto tych ludzi zatrudni z taką opinią.
PS.
Dopisz się szopen bo twoje musi być na wierzchu.

Ten sklep już dawno zamknęli umiech Robienie z siebie idioty etap 3 - zaliczyłeś ok
Dawaj dalej, jesteś lepszy od Nachta umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sie 2019r. 16:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
no to jak szopen przestał kupować w Intermarche to tylko patrzeć jak zbankrutuje, tylko kto tych ludzi zatrudni z taką opinią.
PS.
Dopisz się szopen bo twoje musi być na wierzchu.

Ten sklep już dawno zamknęli umiech Robienie z siebie idioty etap 3 - zaliczyłeś ok
Dawaj dalej, jesteś lepszy od Nachta umiech

Tak to czytam i się zastanawiam czy ty jesteś taki zgryźliwy, pierdolniety czy poprostu nudzi ci się kurwa w domu?
O czym ty tu pierdolisz teraz jeden z drugim rzucając offtopami ?
Zamiast olać sprawę przeciągasz gadkę z tym kabim jak majty na dupie.
A co do cen po to są czytniki żeby weryfikować ludzie mogą nie nadążać z aktualizacja cen na polkach to nie sklep internetowy a ceny nie poprawia się opcja „edytuj” .
Po to są czytniki żeby sprawdzać wiadomo ze nie ze wszystkim polecisz do czytnika ale po to one są a jeśli cena ci się nie spodobała to przy kasie rezygnujesz z zakupu i narka.
Ten kto założył temat niech założy zbiórkę na siepomaga.pl pod tytułem „wy**ujany przez Tesco” i odrobi stratę.
Oczywista oczywistość ze jeśli coś się nie spodoba przy kasie masz prawo zrezygnować z zakupu.
Temat ten miał na celu ostrzec ludzi ? Wyostrzyć ich zmysły na takie błędy bądź praktyki?
Uczulić ich na to ? Głupich nie sieją sami się rodzą.
I chocbys nie wiem co chciał tu podziałać to klientów Tesco nie zabierzesz(sami ich tracą) nikomu tym nie pomożesz a taka informacje ze ceny są nieaktualne na polkach jakbyś nawet jakbyś na cała ścianę Tesco zrobił to i tak w końcu znalazł by się ten co nie popatrzy i kupi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sie 2019r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
czytam i się zastanawiam czy ty jesteś taki zgryźliwy, pierdolniety czy poprostu nudzi ci się kurwa w domu?


Nudzi mi się kurwa w domu. Mam nadzieję, że przestaniesz się teraz nad tym zastanawiać i będziesz miał więcej czasu dla siebie umiech

CYTAT
a jeśli cena ci się nie spodobała to przy kasie rezygnujesz z zakupu i narka.

Ty rezygnujesz i robisz narka, a ja kupuję taniej. Ja jestem pierdolnięty, Ty oświecony. Ja się w ch..a nie robię, a Ty tak. Ale w sumie po cholerę przeciągać temat "jak majty na dupie" (oryginalne porównanie, osobiście nigdy nie przeciągałem tak majt :/ ).

CYTAT
ceny są nieaktualne na polkach

Tu mnie przekonałeś, że nawet nie czytasz o czym pisałem, a sapiesz, albo też nie potrafisz zrozumieć prostej rzeczy, że aktualna jest właśnie cena na półce, a nie na kasie. No, ale jak piszesz, głupich nie sieją.

Króciutkie info dla tych, których naprawdę interesuje jakie mają prawo w sytuacji poruszonej w wątku, a nie chcą sobie tylko popyszczeć. Artykuł wyjaśnia wszystko co miałem do powiedzenia, wielu osobom się przyda. A z ignorantami dyskutować nie mam czasu.
https://serwi(...)sie.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »