NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Niedziela skrzyż Górka De... zielone stare BMW,
Posty: 20
Dołączył: 28 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2019r. 19:09  
Cytuj
akcja dzisiaj lekko po 15 stojąc na światłach na górce (Jana Pawła w stronę Rozwadowa)

Ja mam czerwone, dla pieszych zapala się zielone. Chłop z dzieckiem w miejskim wsiada na rower i z lewej strony chce przejechać.


Młody szczyl stare zielone BMW bez zwalniania wpada na skrzyżowanie i skręca w prawo. Chłop z dzieckiem ledwo tym rowerem się zatrzymał - brakło 5 może 10cm i rzuca tekstem - "ty debilu patrz na światła"

Gówniarz na to: "miałem strzałkę ....."
Chłop: "weź się ogarnij i naucz się jeździć...."

i wtedy najlepsze:

pasażerka BMW - młoda blachara uchyla szybę - "zielone k... było"

Czy prawko dalej tylko za pieniądze lub świniaka się robi.

Ps. Nigdy nie byłem za posiadaniem kamery w samochodzie ale po tej akcji... brakło naprawdę niewiele

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2019r. 19:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sie 2019r. 19:25  
Cytuj
To norma i to nie tylko w naszym miescie . Gdyby doszlo do wypadku w tym przypadku to i tak byłoby tu wielu którzy stali by za idiota z banditen matoł wagena bo w)na ZAWSZE oo stronie pieszego lub rowerzysty a NiGDY po stronie miszcza prostej .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2019r. 20:44  
Cytuj
No niestety mało kto zatrzymuje się na zielonej strzalce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2019r. 20:50  
Cytuj
Wzorem innych krajów mandaty powinny być bardziej odczuwalne, bo inne metody niestety zawodzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2019r. 21:07  
Cytuj
W stalowej na każdym skrzyżowaniu powinien stać policjant i patrzeć wlaśnie na przejazdy na strzałkach. Na 10 samochodów na zielonej strzalce zatrzyma się może 1. Niestety, ale w tym kraju nie ma kultury jazdy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sie 2019r. 22:55  
Cytuj
No a jak można wjechać pod pociąg? A codziennie się czyta, że gdzieś w Polsce ktoś wjechał. Czy niektórzy ludzie zdurnieli? Stracili instynkt samozachowawczy? Za przeżytą kolizję z pociągiem powinien być dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, bo taki kierowca nie ma predyspozycji psychofizycznych, by nim być.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2019r. 05:04  
Cytuj
Z tym pociągiem bym nie generalizował. Kto chociaż raz na końcu świata stał 20-30 minut na przejeździe bez pociągu ten ztozumie. A niestety i tak bywa - zamykają przejazd i czekają...

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sie 2019r. 08:07  
Cytuj
Masakra idiotow nie brakuje niestety na drogach.... musimy uważać żeby na nas się taki nie wbił dodatkowo to już nie te czasy ze mało aut jest na ulicach.
Ruch gęstnieje a wraz z nim ilość idiotow na drogach...
Nie wolno przejeżdżać ot tak na strzałce bez zatrzymania przyznam szczerze ze zdarzało mi się samemu tak zrobić co nie jest godne pochwały ale jeszcze 100m przed skrzyżowaniem (było puste) zerknąłem na ścieżkę rowerowa wzdłuż drogi która się poruszam, później na lewa stronę skrzyżowania i przejście dla pieszych od strony mlodynia (bo przecinałem to przejście wiec na zdrowy rozum wszystkie „dojścia” do niego musiałem obserwować i z wyprzedzeniem ocenić czy przejadę nie robiąc nikomu krzywdy nie wjeżdżając nikomu przed rower itd bo są kierowcy co właśnie tak wyjeżdżają ludziom pod rower. Tak już jest gdy nie myślisz za kołkiem)
Nie pochwalam takiego zachowania i wiem ze według przepisów moje tez nie było zgodne z prawem ale przynajmniej wykonany przejazd odcinka z głowa na karku a nie w D..ie
Rowerzyści tez potrafią być tacy ze wbija się przed maskę, ale ostatnio widziałem rowerzystkę która jadąc od huty w stronę sanepidu przed rondem chciała skręcić w stronę jubilata i widząc samochody i gesty tłum już kawałek przed skrętem na ulice wystawiła rękę kierowca auta zauważył zwolnił puścił panią i przejechał bez zatrzymywania (zwolnił na tyle żeby sobie przejechała)
A wiec można ?!
Można k..a tylko trzeba myśleć i szanować się na drodze komunikować ułatwiać sobie to poruszanie a nie jechać bezmyślnie jak lord.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sie 2019r. 11:01  
Cytuj
Chodzi głównie o przejazdy kolejowe kategorii C i D, czyli bez rogatek. Tam światło czerwone zapala się na 30 sekund przed pociągiem. Przy kategorii B (połrogatki) zresztą też. Kategoria D to znak STOP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 14 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sie 2019r. 12:34  
Cytuj
Polski "SĄD" i tak by go uniewinnił jak żydka Najsztuba

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2019r. 14:36  
Cytuj
W tym mieście nawet policjanci nie zatrzymują się skręcając na czerwonym świetle i warunkowej zielonej strzałce. Już dwa razy w ostatnim czasie to zauważyłem. Ale w końcu "nawiną" się na kamerkę;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 5 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2019r. 23:20  
Cytuj
Pozdrawiam mistrza kierownicy
z zielonego BMW który dziś mało co nie potrącił rowerzystę na drodze Przyszow Stalowa Wola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sie 2019r. 08:09  
Cytuj
CYTAT
Pozdrawiam mistrza kierownicy
z zielonego BMW który dziś mało co nie potrącił rowerzystę na drodze Przyszow Stalowa Wola

Polecam poszukać tej bmki w okolicach miejscowości ŚPIE. Prawko ma już zabrane i skasował trzy auta rodzice znów kupili kolejne tym razem BMW ale i bez prawka w końcu zrobi komuś krzywdę....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »