NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Blonia i wariat z wiatrowka,
Posty: 3
Dołączył: 19 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2019r. 19:18  
Cytuj
ktos cos slyszal ? zlapali goscia ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2019r. 19:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2019r. 21:59  
Cytuj
Ja nic nie słyszałem.
Generalnie, wiatrówkę może posiadać legalnie każdy kto ma ukończone 18 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sie 2019r. 08:20  
Cytuj
CYTAT
Ja nic nie słyszałem.
Generalnie, wiatrówkę może posiadać legalnie każdy kto ma ukończone 18 lat.

Generalnie idiotow nie brakuje umiech zwłaszcza takich jak ty co to twierdzą ze powstanie warszawskie wybuchło ponieważ Polacy nie chcieli żeby Warszawę wyzwolili Rosjanie hahahahaha
Z tego gościu to do końca życia będę miał bekę z ciebie bo pokazałeś ze jesteś umysłowo zdrowo pier...nięty...
A co do gościa z wiatrówka strzelał do ludzi i zwierząt ? Czy poprostu do puszek ? Jeśli strzelał do ludzi czy zwierząt i potrafisz to udowodnić to mogłaś to zgłosić.
A wpisów nachta nie polecam się słuchać bo to poroniony człowiek... co i jak mógł słyszeć jak on nawet w stalowej nie mieszka....a jego wpisy to tylko kopiuj wklej...,
Dziś wiatrówkę może posiadać każdy fakt ale liczy się en kinetyczna jeśli jest >17J To już potrzebne jest pozwolenie umiech a nigdy nie wiesz czy ktoś nie ma takiego pozwolenia a samo posiadanie wiatrówki nie jest niczym złym pod warunkiem ze używa się jej z głowa ;)
Jeśli szła byś z wiatrówka w pola powalić trochę do puszek dla frajdy to chciała byś żeby każdy wokół myślał.
Patrzcie wariatka z wiatrówka ? Musi być zdrowo p***dolnieta?
Skoro piszesz wariat to weź to rozwiń na jakiej podstawie posiadanie wiatrówki jest wariactwem ? Bo ja np lubię zawody w waleniu do tarczy na 100m ale mało jest amatorów którzy kupują wiatrówkę pod strzelanie hobbystyczne na takie dystanse umiech bo trzeba mieć dobry śrut i wiatrówkę zeby na 100 mieć dobre wyniki ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2019r. 11:03  
Cytuj
z tego co wiem przyjechały dwa radiowozy , szukali go , ale chyba go nie zpalali . stad tez pytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sie 2019r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
z tego co wiem przyjechały dwa radiowozy , szukali go , ale chyba go nie zpalali . stad tez pytanie

Czyli jakiś kompletny idiota :/
Trzeba być czujnym i jak się tylko c**j pokaże to dzwonić niech go zgarną umiech
Tak jak mówiłem wiatrówka fajna rzecz ale dla ludzi z głowa umiech
I w takiej sytuacji na skarpie czy coś można strzelać ale trzeba ustawić tarcze pod górką lub wzniesieniem żeby nie było opcji ze śrut minie np drzewo do którego jest przybita tarcza i poleci dalej. Wtedy taki śrut jest w stanie nawet zabić człowieka i to z wiatrówki 4.5mm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »