NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
LGBT w szkołach, LGBT w szkołach
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 07:49  
Cytuj
Dwa miesiące w areszcie spędzą trzej mężczyźni, podejrzani o atak na księdza oraz dwie inne osoby – poinformowała Prokuratura Okręgowa w Szczecinie. Mężczyźni, którzy w niedzielę zaatakowali proboszcza parafii św. Jana Chrzciciela ks. Aleksandra Ziejewskiego, usłyszeli zarzuty m.in. kradzieży rozbójniczej.
Na wniosek Prokuratora Rejonowego Szczecin-Śródmieście w Szczecinie, trzej podejrzani o atak na księdza i dwie inne osoby na terenie kościoła w Szczecinie zostali tymczasowo aresztowani. Sąd zastosował areszt na 2 miesiące” – podała na Twitterze Prokuratura Okręgowa w Szczecinie.

To wszystko oczywiście działacze LGBT których tak ochoczą bronią czołowi aktywiści lewicy na tym forum. Czerwona zaraz pomieszana z pederastami i innymi zwyrodnialcami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 07:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 08:03  
Cytuj
No popatrz... Wśród społeczności LGBT zdarzają się osoby agresywne. No niemożliwe... No przecież wszystkie inne grupy są wolne od jakichkolwiek nagannych osobników. [moderowano]. Nie ma co zbierać. Daję ci 100 punktów. Szkoda, że z poprzednim newsem ci nie wyszło.

Moderowano przez: magpie
20 za wulgaryzmy

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 10:58  
Cytuj
Za każdym razem jak ktoś coś napisze o pedofilach z LGBT to momentalnie pojawia się wpis Goodmana albo Andrzejka, którzy stają w obronie tych zwyrodnialców, przypadek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 11:01  
Cytuj
W takim razie nie masz wrażenia że oni również są z LGBT ?
LGBT jest nienormalne i nie powinno w ogóle się do tego dopuszczać a tym bardziej afiszować ... W ogóle przez myśl mi nie przechodzi że dziecko ma 2 tatusiów albo 2 mamusie... nosz [moderowano] nie tego chciał Bóg a to wszystko to wina ludzi, głupich ludzi którzy sobie pozwalali i pozwalają na wszystko a rządy jeszcze im w tym pomagają. Tragedia

Moderowano przez: magpie
20 za wulgaryzmy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 11:15  
Cytuj
Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi


Ciężko zachować kulturę wypowiedzi jak czyta się posty ludzi murem stojących za pedofilami i innymi zboczeńcami z LGBT. Ktoś kto próbuje udowodnić że pedalstwo jest normalne, że geje powinni adoptować dzieci, musi być tylko idiotą. Nie obchodzi mnie kto z kim śpi, ale afiszowanie swoich zboczonych poglądów na paradach jest obrzydliwe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 13:01  
Cytuj
CYTAT

Ciężko zachować kulturę wypowiedzi jak czyta się posty ludzi murem stojących za pedofilami i innymi zboczeńcami z LGBT. Ktoś kto próbuje udowodnić że pedalstwo jest normalne, że geje powinni adoptować dzieci, musi być tylko idiotą. Nie obchodzi mnie kto z kim śpi, ale afiszowanie swoich zboczonych poglądów na paradach jest obrzydliwe.


W 100% popieram, tak jak pisałem wyżej to jest choroba i to powinno być leczone. Jesteś gejem czy lesbijką, siedź w domu cicho i nawet o tym głośno nie mów, ludzie nie chcą tego widzieć ani wiedzieć. Ich życie ich sprawa i tak jak pisałaś, nie powinni się kompletnie afiszować bo to jest CHOROBA, takich ludzi trzeba leczyć, bo normalne to to nie jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
W 100% popieram, tak jak pisałem wyżej to jest choroba i to powinno być leczone. Jesteś gejem czy lesbijką, siedź w domu cicho i nawet o tym głośno nie mów, ludzie nie chcą tego widzieć ani wiedzieć. Ich życie ich sprawa i tak jak pisałaś, nie powinni się kompletnie afiszować bo to jest CHOROBA, takich ludzi trzeba leczyć, bo normalne to to nie jest.


Chciałem coś odpisać, ale się powstrzymam... :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 13:21  
Cytuj
Dzień Dobry;

Jako politolog, chcę zauważyć że obecnie homoseksualizm nie jest uważany za chorobę, tylko za orientację seksualną.
Taką samą jak heteroseksualizm.
Osobiście jestem heteroseksualny, ale nie mam nic przeciwko mniejszościom homoseksualnym i biseksualnym.

Ktoś tu pisał że w Holandii szerzy się pedofilia.
Tymczasem w Holandii wiek od jakiego można legalnie uprawiać seks wynosi 16 lat.
W Polsce jest to 15 lat, a więc mniej niż w Holandii.
Generalnie, we wszystkich krajach na Świecie jest to pomiędzy 13 a 18 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
Za każdym razem jak ktoś coś napisze o pedofilach z LGBT to momentalnie pojawia się wpis Goodmana albo Andrzejka, którzy stają w obronie tych zwyrodnialców, przypadek?

No pewnie, że przypadek. Tak mi się kliknęło. Nie chciałem nic napisać.

Kończę dyskusję z wami bo nie potraficie napisać nic konstruktywnego. Punktuję was w każdym poście a wy tylko rzucacie błotem. Jesteście słabi i ograniczeni a niektórzy z was nawet posługują się kłamstwami. Jak udowadniam kłamstwo, nazywa się mnie idiotą albo obrońcą zwyrodnialców.
Tyle z mojej strony w tym wątku i w innych. Pa.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 13:30  
Cytuj
Tylko się nie popłacz panie obrażalski Goodman smiech2 smiech2 smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 1 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 13:34  
Cytuj
CYTAT
Dzień Dobry;

Jako politolog, chcę zauważyć że obecnie homoseksualizm nie jest uważany za chorobę, tylko za orientację seksualną.
Taką samą jak heteroseksualizm.
Osobiście jestem heteroseksualny, ale nie mam nic przeciwko mniejszościom homoseksualnym i biseksualnym.

Ktoś tu pisał że w Holandii szerzy się pedofilia.
Tymczasem w Holandii wiek od jakiego można legalnie uprawiać seks wynosi 16 lat.
W Polsce jest to 15 lat, a więc mniej niż w Holandii.
Generalnie, we wszystkich krajach na Świecie jest to pomiędzy 13 a 18 lat.


To że nie jest homoseksualizm uważany za chorobę to zasługa nacisku środowisk LGBT, stało się to bez żadnego naukowego uzasadnienia. Pamiętaj że są kraje w których praktyki homoseksualne uważane są za przestępstwo i grozi za nie nawet kara śmierci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 13:42  
Cytuj
Przez tą nienawiść jaka darzycie drugiego człowieka zastanawiam się kto jest większym zwyrodnialcem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 13:52  
Cytuj
Do tramwaju wsiada dziewczątko i przykleja naklejkę "strefa wolna od nienawiści" z tęczowym tłem. Motorniczy zrywa ją, za co zostaje zwyzywany przez dziewczątko...

Komu nienawiść kipi uszami?good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 1 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 14:07  
Cytuj
CYTAT
Przez tą nienawiść jaka darzycie drugiego człowieka zastanawiam się kto jest większym zwyrodnialcem.


Brak akceptacji dla pedofilów i innych zwyrodnialców ukrywających się pod płaszczykiem LGBT nazywasz nienawiścią?
Brak akceptacji na adopcje dzieci przez pary homoseksualne nazywasz nienawiścią?
Brak akceptacji dla profanowania symboli religijnych nazywasz nienawiścią?
Coś ci się pomieszało w tym tęczowym łbie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 14:12  
Cytuj
@ STOP.LGBT

Są to kraje ortodoksyjno-muzułmańskie.
Za deklarację o nie wierzeniu w Boga, albo za deklarację o byciu innowiercą również grozi tam kara śmierci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 14:54  
Cytuj
Nie popieram pedofilii - nie popieram środowisk LGBT. Poza tym niech środowiska LGBT nie narzekają na Kościół katolicki, bo katolicy nie chcą zabijać homosiów, a w państwach muzułmańskich: Iranie, Arabii Saudyjskiej, Mauretanii, Sudanie i Jemenie za homoseksualizm grozi kara śmierci. Uczepili się tego Kościoła i nie odpuszczą, żyd Soros dobrze płaci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 15:17  
Cytuj
@ ZKS

Pedofilia nigdzie nie jest legalna.
Tylko że są kraje gdzie seks można legalnie uprawiać od 13 roku życia, i są kraje gdzie jest to dopiero 18 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sie 2019r. 17:21  
Cytuj
Nie ulegajmy spazmom zachodnioeuropejskiej Liberalnej Demokracji, czyli zamordyzmowi jedynie słusznemu bo politycznie poprawnemu. Autocenzura to droga do Pacanowa, będę przypominała niedowiarkom cool girl
Fakty są takie, Biedroń został europosłem i spada do Brukseli a na miejscu towarzysz Czarzasty & Zandberg nie są zainteresowani nie do wygrania genderową paranoją tylko korytem. Na czyich grzbietach tam doszli nie ma dla nich znaczenia bo danego poparcia dla ideologii nie mogą wcielić w życie z powodów realnych. Jednoczenie to już ostatnie poletko jakie pozostało lewicy gotowe na żniwa zanim urośnie im świeży łan Zielonych (bardzo starannie wewnętrznie i zewnętrznie pielęgnowany i dokarmiany).

Manifest ideowy wygłoszony przed Tuskiem na UW przez naczelnego libertaska-ratlerka Jażdżewskiego nie powinien pozostać niezauważony, powinien być zapamiętany jako credo tej opcji politycznej. Wtedy wszystkie zdarzenia tego roku wpadają we właściwe koleiny, postmodernistyczna novo europejska elita liberalna i postkomunistyczna elita wapniaków trzymająca wpływy walczą o to co polskojęzyczne, walczą bez maskarady głośno akcentując jakie mają podejście i plany co do reszty Polaków.

Wystarczy słuchać, wszystko nam powiedzieli z mównic i już wykonują.

https://media(...)GVn.jpeg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2019r. 02:22  
Cytuj
CYTAT
Napisałem, że różne fundacje otrzymały pieniądze w tym te związane z ruchem LGBT. Nie wiem czego się czepiasz. Nie muszę znać każdej z nazwy. Po co niby. Dobrze, że wspierają tęczowych.
Zarzucasz mi ogólnikowość a piszesz, że można znaleźć informacje na ten i na ten temat nie podając szczegółów. Soros miał łeb na karku i umiał zarabiać. Tyle wiem.
O Janie Pawle II też można sporo złego poczytać. Podobno krył pedofilów że swojego środowiska.


Czy twoim zdaniem Goodman srodowiska lewicowe powinny dalej brac pieniadze od fundacji Sorosa wiedzac o tym , ze czesc tych pieniedzy pochodzi z handlu bronia i atatku walutowym jakie dokonal na biedne kraje afrykanskie??

Czy swinia urodzona w kurniku to nadal swinia czy kura??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Sie 2019r. 03:30  
Cytuj
CYTAT
Czy twoim zdaniem Goodman srodowiska lewicowe powinny dalej brac pieniadze od fundacji Sorosa wiedzac o tym , ze czesc tych pieniedzy pochodzi z handlu bronia i atatku walutowym jakie dokonal na biedne kraje afrykanskie??

Tak i powinny je wydać na lubrykanty i kajdanki z futerkiem.
CYTAT
Czy swinia urodzona w kurniku to nadal swinia czy kura??

Ani jedno ani drugie. To krokodyl arktyczny.

Czy wiedząc, że Jan Paweł II bronił zwyrodnialców i zboczeńców powinniśmy nazywać ulice i szkoły jego imieniem?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2019r. 05:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy twoim zdaniem Goodman srodowiska lewicowe powinny dalej brac pieniadze od fundacji Sorosa wiedzac o tym , ze czesc tych pieniedzy pochodzi z handlu bronia i atatku walutowym jakie dokonal na biedne kraje afrykanskie??

Tak i powinny je wydać na lubrykanty i kajdanki z futerkiem.
CYTAT
Czy swinia urodzona w kurniku to nadal swinia czy kura??

Ani jedno ani drugie. To krokodyl arktyczny.

Czy wiedząc, że Jan Paweł II bronił zwyrodnialców i zboczeńców powinniśmy nazywać ulice i szkoły jego imieniem?


Nie zmieniaj tematu bo rozmawiamy o LGBT, a nie o kosciele. Skoro uwazasz sie za tak inteligentnego to moze zaczniesz inteligentnie odpowiadac.
Wiec czekam na inteligentne odpowiedzi zadene tobie wczesniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Sie 2019r. 05:28  
Cytuj
Mi nikt na tym forum nigdy inteligentnie nie odpowiedział, to po pierwsze. Po drugie zadajesz jakieś śmieszne pytania o zwierzętach ale niech będzie. Moja odpowiedź: świnia.
A co do Sorosa, jego zarabiania i finansowania LGBT: mam na to tak naprawdę wywalone. Nie obchodzi mnie on, jego forsa, na co ją wydaje i kto z niej korzysta. Jeśli jednak jakieś zdobył na czyimś nieszczęściu to nikt nie powinien ich brać.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2019r. 06:36  
Cytuj
Pytanie o zwierzeta bylo po to by pokazac Ci , ze w naturze chcac nie chcac niektorych rzeczy sie nie zmienia jak chce ideologia LGBT. Poprostu jesli urodzisz sie jako chlopiec to pomimo wielu operacji zawsze nim bedziesz: budowa ciala , myslenie ,rozmnazanie itp.
Widzisz i tu jest wlasnie hipokryzja LGBT- najezdzaja na kosciol ale nie wstydza sie brac pieniedzy poplamionych krwia .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Sie 2019r. 07:21  
Cytuj
CYTAT
Poprostu jesli urodzisz sie jako chlopiec to pomimo wielu operacji zawsze nim bedziesz: budowa ciala , myslenie ,rozmnazanie itp.

Tobie się tak wydaje i tak na pewno jest. Co tam psychologia, nauka, badania. Słuchajmy Saaba, bo on dobrze wie. Nie mam już ochoty tłumaczyć faktów ignorantom takim jak ty, przekonanym o swoim, bo po co czytać, próbować zrozumieć to czego się nie zna, o czym się nie ma pojęcia.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »