NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Stalowa Wola- Energylandia,
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 15:53  
Cytuj
witam! wkrotce zamierzam wybrac sie pierwszy raz do energylandii... mam pytanie do wszystkich ktorzy jezdzili tam wlasnym autem-jaka trase wybrac o jakiej porze najlepiej wyjechac i ogolnie wszystko co wazne...czy po drodze jest jakies fajne miejsce gdzie mozna zjesc i odpoczac?

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 15:53  
Cytuj

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 16:10  
Cytuj
Chyba mało jeździsz. Kieruj się na autostradę. Najłatwiej na Rzeszów przez nisko. Można też przez wilcza wolę. Ja jeżdżę przez nowa Dębe i na autostrade wpadam w sedziszowie. Jak nie masz GPS to radzę przez nisko. Później autostrada na Kraków i w Krakowie zjazdem na Oświęcim. Dalej już prosto. Jak tam jedziesz to jedz na minimum dwa dni. Bo jeden to mało. I unikaj godziny między 14 a 16 w Krakowie bo korki. Tam się jedzie 3 godziny. Max 4 jeżeli wolno jeździsz, po co odpoczywać.?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 16:22  
Cytuj
faktycznie malo jezdze bo w pl jestem tylko dwa razy w roku wiec chce wykorzystac czas z rodzina...a a4 jeszcze nie jechalem...dzieki za odpowiedz!

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 19:49  
Cytuj
Najlepiej wyjechać o 7 rano bez jakiegoś konkretnego śniadania ponieważ przy wszystkich atrakcjach może zrobić Ci się niedobrze. Wziąć coś do przegryzienia między czasie, jakieś paluszki lub owoce. Jedzenie w samej Energylandii to kosmos cenowy więc lepiej i taniej obiad Cię wyniesie poza tym miasteczkiem, 6 szt pierogów to koszt 18 zł w tamtym roku. Nam zeszło cały dzień a prawdę mówiąc nie byliśmy na wszystkim. Wyjeżdżając o 7 rano wróciliśmy na 22, warto było ☺️

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2019r. 22:56  
Cytuj
I jedź na tygodniu nie w weekend bo kolejki Cię zabiją, wiem z doświadczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2019r. 02:34  
Cytuj
gdzies juz slyszalem ze ceny jedzenia w energylandii bardziej przypominaja te w zakopanemscianaa moze ktos stolowal sie gdzies w okolicy?niewiem jeszcze jak baza noclegowa bo faktycznie jeden dzien moze byc malo....a jesli przyjechalbym przed otwarciem mozna wjechac na parking czy czeka sie jak otworza brame czy cos w tym stylu?

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2019r. 17:05  
Cytuj
Jeśli chodzi o parking to możesz wjechał. Spokojnie jest to ogromniasty parking bez ogrodzenia. Jedliśmy dobre jedzonko już w drodze powrotnej i poszukam tego lokalu i napiszę Ci później

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 28 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2019r. 19:24  
Cytuj
Odraża mnie taka komercha. cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »