NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Praca na CNC,
Posty: 14
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2019r. 09:30  
Cytuj
Gdzie najlepiej spróbować aplikować o pracę na maszynach CNC. Gdzie waszym zadaniem jest fajna atmosfera bo pieniądze to nie wszystko. Pomijam alutka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2019r. 09:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Cze 2019r. 12:31  
Cytuj
Co ty, nigdy w Stalowej Woli nie byłeś ?

Albo Alutec, albo Uniwheels, albo Inkubator Technologiczny (tam też mają takie maszyny).
Wiem, bo kiedyś robiłem w ochronie na Inkubatorze i widziałem.
W jednej z łazienek w piwnicy zawsze same otwierały się drzwi, mimo że zamykałem ja na klamkę.
Później patrzę na monitoring - znów otwarte.
Czyżby nawiedzona piwnica ?
Okazało się, że to skutek wibracji od pociągów towarów wjeżdżających i wyjeżdżających z terenu dawnej HSW (dzisiaj "LiuGong Machinery").

Innej możliwości nie ma (chyba że wyjazd do Berlina, żeby zapomnieć).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2019r. 13:28  
Cytuj
Widzę że masz niezłe rozeznanie jeżeli wymieniłeś trzy firmy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2019r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
Co ty, nigdy w Stalowej Woli nie byłeś ?

Albo Alutec, albo Uniwheels, albo Inkubator Technologiczny (tam też mają takie maszyny).
Wiem, bo kiedyś robiłem w ochronie na Inkubatorze i widziałem.
W jednej z łazienek w piwnicy zawsze same otwierały się drzwi, mimo że zamykałem ja na klamkę.
Później patrzę na monitoring - znów otwarte.
Czyżby nawiedzona piwnica ?
Okazało się, że to skutek wibracji od pociągów towarów wjeżdżających i wyjeżdżających z terenu dawnej HSW (dzisiaj "LiuGong Machinery").

Innej możliwości nie ma (chyba że wyjazd do Berlina, żeby zapomnieć).



najslynniejszy politolog w stalowej woli pracowal na ochroniegood

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Cze 2019r. 16:29  
Cytuj
@ kamyk

Tylko tyle jest.

@ focus

Obecnie mieszkam we wsi Szówsko, obok Jarosławia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2019r. 00:45  
Cytuj
Hsw poltra wobistal itd. W Stalowej Woli jest ogrom firm co mają maszyny CNC ale ty byłeś zwykłym cieciem. Sory to było skierowane do osób co robią na terenie stw w CNC a nie do tak zwanych ochroniarzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2019r. 14:08  
Cytuj
@kamykrah a masz duże doświadczenie czy dopiero będziesz przyuczał się do zawodu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2019r. 00:04  
Cytuj
Trzy lata, ale za dużo nie wiem co bym chciał wiedzieć.A mógłbym jak by ktoś mi dał szansę i pokazał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2019r. 07:58  
Cytuj
Po kursie CNC w Aluthecu, to Ty nie wiele możesz zaoferować przyszłemu pracodawcy, jeśli chodzi o doświadczenie zawodowe, bo nawet nie można tego nazwać rozpoczęciem pracy w "zawodzie", bo zawód to zdobywa się w odpowiedniej szkole. W Aluthecu zapewne skończony kurs, spawik do maszynki i laga na 4 brygadówce.

Jeśli chodzi o tzw. "ciecia", to żadna praca nie hańbi, a Ty pisząc takie rzeczy, pokazujesz jedynie, że dałbyś swojej rodzinie "zdechnąć z głodu" bo nie masz szacunku, do zawodu ochroniarza i zapewne nie pracowałbyś w ten sposób, gdybyś nie miał wyjścia i byłaby to jedyna możliwa oferta pracy. Nie raz taki "cieć" może uratować Ci życie, jako człowiek, człowiekowi. Poza tym wytykanie komuś, że pracował jako "cieć" i tzw. ochroniarz, nawet nie wiedząć, że jako zwykły "cieć" również powinieneś posiadać licencję (spec. tłumaczenie dla Ciebie - wpis na listę osób kwalifikowanych). Takie osoby, to często emerytowani, nie czynni już, policjanci, wojskowi lub inni funkcjonariusze służby państwowej, lub innej organizacji.

Więc taki "cieć" jest przeważnie o wiele bardziej "dokształcony", niż Ty, Panie M. K.

Możesz teraz zacząć po mnie cisnąć, ale ja więcej nie wypowiem się w tym wątku, bo nie chce mi się klepać w klawiaturkę, bo internet swoje, życie swoje...

Trochę pokory człowieku...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Cze 2019r. 09:58  
Cytuj
CYTAT
Po kursie CNC w Aluthecu, to Ty nie wiele możesz zaoferować przyszłemu pracodawcy, jeśli chodzi o doświadczenie zawodowe, bo nawet nie można tego nazwać rozpoczęciem pracy w "zawodzie", bo zawód to zdobywa się w odpowiedniej szkole. W Aluthecu zapewne skończony kurs, spawik do maszynki i laga na 4 brygadówce.

Jeśli chodzi o tzw. "ciecia", to żadna praca nie hańbi, a Ty pisząc takie rzeczy, pokazujesz jedynie, że dałbyś swojej rodzinie "zdechnąć z głodu" bo nie masz szacunku, do zawodu ochroniarza i zapewne nie pracowałbyś w ten sposób, gdybyś nie miał wyjścia i byłaby to jedyna możliwa oferta pracy. Nie raz taki "cieć" może uratować Ci życie, jako człowiek, człowiekowi. Poza tym wytykanie komuś, że pracował jako "cieć" i tzw. ochroniarz, nawet nie wiedząć, że jako zwykły "cieć" również powinieneś posiadać licencję (spec. tłumaczenie dla Ciebie - wpis na listę osób kwalifikowanych). Takie osoby, to często emerytowani, nie czynni już, policjanci, wojskowi lub inni funkcjonariusze służby państwowej, lub innej organizacji.

Więc taki "cieć" jest przeważnie o wiele bardziej "dokształcony", niż Ty, Panie M. K.

Możesz teraz zacząć po mnie cisnąć, ale ja więcej nie wypowiem się w tym wątku, bo nie chce mi się klepać w klawiaturkę, bo internet swoje, życie swoje...

Trochę pokory człowieku...

Mówisz trochę pokory bo ktoś obśmiał typa któremu wydaje się ze jest politologiem ?
Gdyby nie pier takich bzdur na forum to nikt by go nie cisnął.
Faktycznie emerytowani policjanci itd tylko jak jest wlam to taki ciec z grupa (bo przecież w pełni sprawnego zdrowego człowieka nie biorą) spierdala w druga stronę i może zadzwonić co najwyżej po psy...
Poza tym między zawodowym ochroniarzem licencjonowanym z zezwoleniem na broń a takim „Januszem” z bramy jest duża różnica. Po pierwsze temu z grupa to ja bym klamki nie dał no chyba ze taka do drzwi bo go123 uważając się za politologa a pisząc o pracy ciecia ma napewno grupę na głowę i nie gadaj ze tacy ludzie są mądrzejsi niż inni bo jeśli by byli to nie byli by tam gdzie są a nawet ludzie z problemami z kręgosłupem itp znajdują zatrudnienie w zakładach pracy chronionej na jakimś stanowisku np na produkcji a u nas zapycha się każde wolne miejsce na ochronę obiektu ludźmi TYLKO Z GRUPA. Idź do skaremu np i powiedz ze jesteś zdrowy fizycznie psychicznie i nie dostaną na ciebie hajsu z pefronu i chcesz iść na ochronę. Odpowiedzą ci ze niestety TYLKO Z GRUPA ludzi potrzeba wiec albo inwalida albo czub. Inwalida nie pobiegnie za złodziejem a czub nawet nr na policję zapomni (jak nasz politolog haha) w stresie umiech wiec nie oburzaj się i nie broń gościa tylko dlatego ze robią sobie z niego ludzie bekę bo pierdoli jak potłuczony
Aha i mądrzi ludzie są jak skurwesyn pokazali to w vivo bo gdzie były kaleki jak typ ludzi dźgał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2019r. 11:54  
Cytuj
@PT 88 jeżeli Cię obraziłem i całą grupę ochroniarzy jak i tak zwanych cieciow to PRZEPRASZAM. Pokore mam jak i ambicję, zadałem proste pytanie o pracę na CNC a gość mi odpowiada za są dwie firmy: Alutec i stalszmid bo inkubator technologiczny już dawno nie istnieje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Cze 2019r. 16:55  
Cytuj
zacznij w iwamecie tam cie nauczą i amtosfera nawet ok jeśli oczywiście nie patrzysz na kase

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2019r. 18:00  
Cytuj
Dzisiaj maszyny CNC mają nawet firmy w budynkach gospodarczych naokoło miasta. Prawie każda trochę większa firma produkcyjna będzie miała jakieś maszyny CNC.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »