NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Najazd samochodowy.,
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 16:58  
Cytuj
Witam
Czy w Stalowej jest jakiś najazd lub kanał gdzie można pod autem coś porobić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 16:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 11 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 17:13  
Cytuj
LOK koło strzelnicy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 6 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 17:20  
Cytuj
Też jakiś czas temu potrzebowałam takiego najazdu ale do przeglądu swojego motocykla. Przy zjeździe z wiaduktu ul.KEN między blokami Okulickiego 22 a 26 jest taki duży parking dla mieszkańców tych bloków.Tam jest jeden taki podjazd. Jak poprosisz kogoś kto wjeżdża albo wyjeżdża to nie powinno być problemu.(Brama automatyczna) Kolejny podjazd jest też za Halmarem+ bodajże na ulicy przemysłowej na terenie jednej ze stacji paliw chyba Orlen lub tej następnej.Nie pamiętam dokładnie której. Mam nadzieję że pomogłam choć trochę. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 18:20  
Cytuj
Na Orlenie to już dawno nie ma najazdu. Jedz na LOK. Dasz Piątaka i możesz sobie grzebać, aby nie wymieniać oleju.
Parking dla mieszkańców, zamykany brama a Ty myślisz że ktoś obcego wpuści?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 20:23  
Cytuj
Dziękuję za informacjeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 6 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
Na Orlenie to już dawno nie ma najazdu. Jedz na LOK. Dasz Piątaka i możesz sobie grzebać, aby nie wymieniać oleju.
Parking dla mieszkańców, zamykany brama a Ty myślisz że ktoś obcego wpuści?
Mnie tam jakoś nikt nie wpuszczał. Akurat wjechałam za kimś kto wjeżdżał. Nikt o nic nie pytał. Ludzie też jakoś korzystający z parkingu nie zwracali zbytnio uwagi na mnie poza tym że kobieta na motocyklu i coś tam bardziej z ciekawości zerkali że coś dłubie od spodu przy silniku. Jednak nikomu to jakoś nie przeszkadzało. Wyjechałam też bez problemu i czekania bo prawie co chwilę ktoś wjeżdżał lub wyjeżdżał. Poza tym wystarczy wejść na chwilę w obszar czujki bramy w chwili zamykania i brama sama się ponownie otwiera i już tak pozostaje do czasu aż ktoś z korzystających z parkingu nie zamknie jej pilotem. Dla mnie najlepsze miejsce w mieście gdzie można coś zrobić czy naprawić przy swoim pojeździe.Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »