NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Wakacyjna Papuga.pl,
Posty: 43
Dołączył: 28 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2019r. 10:25  
Cytuj
Wchodząc na http://wakacyjnapapuga.pl można od razu zauważyć, że poruszanie się po stronie jest bardzo intuicyjne, a sama orientacja na platformie nie sprawia większych problemów. Na stronie głównej znajdują się najnowsze oferty wraz z ceną i krótkim opisem. Chcąc dowiedzieć się więcej o danej propozycji na wakacje należy kliknąć w „pokaż ofertę“ po czym od razu wyświetla się szczegółowy opis wycieczki. Ponadto Wakacyjna Papuga stara się w możliwie najlepszy sposób zwizualizować użytkownikom ich potencjalny cel podróży w postaci zdjęć zarówno hotelu jak i okolicy, w której odbędzie się wycieczka.

Obrazek
Każda propozycja jest jedyna w swoim rodzaju


Warto zwrócić uwagę na sam opis ofert: przejrzyste, ze wszystkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi danego miejsca wypoczynku. Ponadto czytelnik w każdej z ofert znajdzie interesujące detale takie jak:

atrakcje turystyczne w pobliżu,
przewidywaną temperaturę w trakcie pobytu
wskazówki odnośnie lokalizacji
i wiele innych.

To sprawia, że czyta się oferty w sposób bardzo przyjemny, nierzadko jak mały przewodnik turystyczny. Dodatkowo ma się wiele opcji aby przejść bezpośrednio do oferty, co ułatwia użytkownikowi rezerwację.


Na plus: wyszukiwarka wakacji i lotów

Oprócz ofert aktualnych, które można filtrować według formy wypoczynku (city break, wellness itp.), kraju/miasta do którego chce się jechać, miasta z którego chce się podróżować i planowanego miesiąca wyjazdu, na stronie znajdziesz opcję „znajdź i zarezerwuj“. Wybierając ten punkt na menu strony zostaniesz bezpośrednio skierowany do wyszukiwarki setki tysięcy ofert, wśród których znajdziesz:

loty
domy wakacyjne
wczasy
wczasy all inclusive
first minute
last minute
city break
wycieczki objazdowe
egzotyka
dojazd własny
wellness&SPA
narty
i atrakcje

Wybór jest naprawdę ogromny i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dla przykładu na stronie znajdziesz konkretne propozycje sezonowe jak pomysły na majówkę oraz dużo ciekawych ofert specjalnych jak na przykład degustacja whisky czy rejs do Szwecji wraz z koncertem zespołu Feel. Wiele jest takich „perełek“ wśród ofert dlatego zachęcamy do regularnego zaglądania na wakacyjnapapuga.pl.Magazyn Podróży - czyli ciekawostki dla kochających podróże

Portal wakacyjnapapuga.pl tworzy zespół osób, które fascynuje podróżowanie i szeroko rozumiane zwiedzanie świata. Dlatego oprócz aktualnych ofert na wakacje Wakacyjna Papuga prowadzi Magazyn Podróży. W nim znajdziesz wiele wskazówek na przykład jak planować podróż samochodem lub jakie kraje warto wybrać na tanie wakacje. Ale również kwestie takie jak kulinarne podróże do Włoch czy wakacje w Polsce są tematem artykułów w Magazynie Podróży Wakacyjnej Papugi.


Jeśli potrzebujecie szybko i wygodnie przeglądać oferty na wakacje to gorąco zapraszamy do zaglądania na portal Wakacyjna Papuga i rezerwowania tam swojego wymarzonego urlopu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2019r. 10:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2019r. 11:35  
Cytuj
Aha...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »