NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Egzaminy gimnazjalne, Egzaminy gimnazjalne
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2019r. 14:35  
Cytuj
Gdzie można znaleźć informacje o tym czy w Stalowej Woli lub okolicy potrzebna jest pomoc przy przeprowadzeniu egzaminów gimnazjalnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2019r. 14:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2019r. 14:58  
Cytuj
Kuratorium Oświaty. Ja właśnie wysłałam formularz zgłoszeniowy.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2019r. 15:05  
Cytuj
Dziękuję bardzo za informację. Też już się zarejestrowałem. Dobro naszych dzieci jest najważniejsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2019r. 16:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2019r. 22:08  
Cytuj
Łamistrajki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2019r. 06:44  
Cytuj
CYTAT
Łamistrajki.


madras, dla mnie to ty jesteś komunista i siewca nienawiści, zapomniałeś że w tym wszystkim najważniejsze jest jednak dobro dzieci, a nie kasa dla darmozjadów. Na belfrach świat się nie kończy, wiele ludzi w naszym kraju będąc po studiach zarabia na poziomie nauczycieli i podwyżką 15% by nie pogardziło jak to zrobiło środowisko pedagogiczne. To co robią nauczyciele to hipokryzja, bo za korepetycje to drą nawet i po 100zł, ale paragon to żaden nie wystawia, chyba że za pierwsze dwie lekcje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2019r. 06:45  
Cytuj
Po pierwsze nie jestem łamistrajkiem bo nie jestem czynnym nauczycielem. Po drugie, to jest ohydne kiedy nauczyciele biorą jako zakładników uczniów. Pamiętam jak w czasie egzaminów cieszyłem się kiedy moi uczniowie osiągnęli dobre wyniki. Dzisiaj nauczyciel to biznesman, którego nie obchodzi los ucznia. Oczywiście są wyjątki i można spotkać nauczycieli z powołania, ale to ginący gatunek.

No i jeszcze jedno: do zawodu nauczyciela trafiają osoby przypadkowe, bo mama, tata jest dyrektorem to córunia, synuś się zaczepi w szkole. Ja nie mogę wykonywać zawodu bo nie mam ojca, matki, wujka innego pociotka. Takich nauczycieli, którzy mają zablokowaną drogę do zawodu jest tysiące, a większość z nich byłaby świetnymi nauczycielami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »