NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Dziwny lokal w Stalowej,
Posty: 14
Dołączył: 17 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 20:04  
Cytuj
W Stalowej Woli powstała jakaś dziwna akcja. Powstał nowy lokal w MOSTOSTALU, w którym nie można napić się normalnego piwa. W sprzedaży nie mają coli czy zwykłego soku. Wydaje mi się, że troszkę przekombinowali!!! nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 20:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 20:14  
Cytuj
A mianowicie...jaki lokal powstał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 17 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 20:24  
Cytuj
Tak przekombinowali, że nawet nazwy człowiek nie zapamiętał, coś z piwem, tam gdzie dawniej było INDYGO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 20:49  
Cytuj
CYTAT
Tak przekombinowali, że nawet nazwy człowiek nie zapamiętał, coś z piwem, tam gdzie dawniej było INDYGO.


Coś z piwem ale bez piwa? Ciekawy lokal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 20:52  
Cytuj
Byłem tam w sobotę, jakiś zespół grał. jak chodzi o jedzenie to mało dań w karcie, pierogi są, burger, proziak chyba i jakieś placki. Piwo na plus, dużo rodzajów, wszystkich nie probowałem. Podobno mają swój browar i piwo robia sami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 17 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 21:01  
Cytuj
Chodzi wam o KADŹ Pijalnię Piw Niebanalnych. Piwo jest tylko własnej roboty. Można sobie wybrać deskę degustacyjną i spróbować NORMALNEGO PIWA. To co kupujesz w sklepie to jakieś bełty. Są nawet dania wegetariańskie, za to duży plus. W soboty muzyka trochę głośna, nie można pogadać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2019r. 21:02  
Cytuj
Nazwa lokalu: Pijalnia Piw Niebanalnych Kadź

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 20 Sty 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2019r. 22:15  
Cytuj
Owszem, mówicie o Kadzi. Piwa głównie z Browaru Lasowiak, spod Jeżowego. Bardzo dobre, chociaż na otwarciu były dość wygazowane. Akurat brak piwa koncernowego i postawienie na dobre jakościowo rzemieślnicze się chwali, ale jest to ruch bardzo ryzykowny. Mimo wszystko większość ludzi pija koncerniaki i ich brak w ofercie może się dość negatywnie odbić na utargu. Takie Chyba To Tu mimo oferty kilkudziesięciu piw rzemieślniczych ma na podorędziu przynajmniej kilka koncernowych, które i tak robią dużą część zysku. Jak będzie w przypadku Kadzi trudno wyrokować, ale ten odważny ruch może ich sporo kosztować. Na pewno jednak będę im kibicował, bo inicjatywa zacna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »