NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Szkoła TORUS - zagłuszacze,
Posty: 12
Dołączył: 12 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2019r. 21:14  
Cytuj
W ostatnich dniach opublikowałem tutaj kilka postów w wątkach dotyczących prowadzonej przez CBA kontroli szkoły TORUS.
Mam nadzieję, ża nie zamęczyłem cytatami z różnych dokumentów - po prostu pokazałem, jakie są typowe zjawiska w szkołach niepublicznych jak również namawiałem do upominania się o należyte wyposażenie w szkole oraz do pomocy w wyjaśnieniu sprawy.
Oczywiście, nie mogło to budzić zadowolenia szkoły - i to rozumiem. Początkowo próbowali dyskutować, jednak ostatnio zamilki - pewnie zauważyli, ze każda wypowiedź zwiększa ryzyko kolejnych wpadek.

To nie znaczy, że śpią spokojnie - teraz weszli w fazę zagłuszania. Ponieważ łatwo zauważyć, że wątki są tutaj porządkowane od najnowszego wpisu - EUREKA!! - wystarczy pisać w dostatecznie dużej ilości INNYCH wątków i wyrzucimy wredne CBA z ekranu.

Od wtorku taką działalność uprawiają nicki "perełka23" oraz "Zdecydowani" - nawet czasem "dyskutowali" ze sobą wzajemnie - patrz wątek "Siłownia" umiech
Niestety, znowu wykazali sie karygodnym lenistwem, bo nick "Zdecydowani" był już użyty w akcji promocyjnej szkoły TORUS i - podpowiadam - nie należało go tutaj używać ;) - sprawdźcie, 17 czerwca 2018 r. w wątku "Florysta CKU czy Torus?".
Całkiem dobrze nadają sie do tej działalności nawet stare wątki, które zawsze można "odgrzać" - np. "Narty z dzieckiem" (w końcu śnieg się stopił więc jest właściwy czas) albo "Czy można produkować bimber" z listopada 2018.
Tak czy inaczej - chyba nawet zrobiło sie przez to weselej na forum umiech
Proponuję zabawę - wykrywanie tajnych pijarowców tej szkoły ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »