NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Okulista Wanda Złomańczuk-Brodziak,
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2019r. 12:02  
Cytuj
Jaka jest wasza opinia o okuliście Wandzie Złomańczuk-Brodziak? Polecacie, czy wręcz przeciwnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2019r. 12:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2019r. 12:16  
Cytuj
Nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2019r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
Nie polecam.

Czemu nie polecasz? Może cię po rękach nie całowała jak przyszedłeś na wizytę? Bardzo dobra lekarka, dokładnie bada a jej kompetencje są znane zainteresowanym. Może trochę ją irytuje podejście niektórych pacjentów bo nie każdy lubi dziadostwo. Ja korzystałem z jej porad kilkadziesiąt lat i w razie potrzeby korzystam nadal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2019r. 18:40  
Cytuj
Nie polecam! Ba wręcz odradzam. Miałam (nie)przyjemność być na wizycie pierwszy i ostatni raz. Badanie trwało może 5 minut, gdy poinformowałam lekarkę, iż moje oczy są ciągle zmęczone a obraz z bliska staje się rozmyty, kazała mi czytać litery na tablicy w oddali. Po zwróceniu uwagi, iż z daleka widzę ok a z bliska źle, owa pani zaczęła wmawiać mi, iż "wymyślam sobie sama wadę".mloteksciana
Opuściłam gabinet po czym za kilka dni udałam się na prywatną wizytę do pewnego okulisty, celowo nie podaję nazwiska, żeby nie było, że to reklama.

Diagnoza... Wada wzroku i okulary!.
Był bardzo zdziwiony zachowaniem koleżanki po fachuzaklopotany... oraz faktem, że badała oczy bez stosowania atropiny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 3 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2019r. 08:20  
Cytuj
He he najfajniej jest kiedy robi pracownikom badania okresowe, wchodzi po 10 osób a co dlaczego pół miasta nie ma wiedzieć co mam z oczami gdzie pracuję i jak się nazywam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »