NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie się przedłuża miejsce na cmentarzu?,
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2019r. 12:36  
Cytuj
Gdzie się trzeba udać, żeby przedłużyć miejsce na cmentarzu. 20 lat minęło i nie chce żeby zabrali grób dziadkom na cmentarzu.

Chodzi mi o cmentarz w Rozwadowie. Gdzie trzeba iść i ile kosztuje przedłużenie na kolejne 20 lat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2019r. 12:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2019r. 12:59  
Cytuj
Trzeba pójść do siedziby zakładu pogrzebowego "Pro Morte", w Rozwadowie, na ulicy Dąbrowskiego 1.
Na lewo od klubu muzycznego, po drugiej stronie ulicy.
Osoba kontaktowa: Sławomir Marczewski - właściciel firmy i jednocześnie administrator cmentarza w Rozwadowie.

Nie wiem ile bierze "Pro Morte", ale bazując na cenniku "Memento", to będzie 600-700 złotych (napisałeś o "dziadkach", więc zakładam że chodzi o grób 2-miejscowy).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 125
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2019r. 20:46  
Cytuj
CYTAT
Trzeba pójść do siedziby zakładu pogrzebowego "Pro Morte", w Rozwadowie, na ulicy Dąbrowskiego 1.
Na lewo od klubu muzycznego, po drugiej stronie ulicy.
Osoba kontaktowa: Sławomir Marczewski - właściciel firmy i jednocześnie administrator cmentarza w Rozwadowie.

Nie wiem ile bierze "Pro Morte", ale bazując na cenniku "Memento", to będzie 600-700 złotych (napisałeś o "dziadkach", więc zakładam że chodzi o grób 2-miejscowy).

Najlepiej zadzwonić, ja też myślałam ,że trzeba płacić, zadzwoniłam podałam dane mamy -20 lat minęło i okazało się ,że piwnica jak jest murowana nic się nie płaci -

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »