NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Meble z sprzedawane w sobotę pod wiaduktem,
Posty: 4
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2019r. 15:14  
Cytuj
Czy warto brać pod uwagę zakup mebli sprzedawanych w sobotę pod wiaduktem ? Jak się sprawują w użytkowaniu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2019r. 15:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2019r. 15:49  
Cytuj
Kiedyś próbowałem podpytać co to za meble i kto produkuje ale nie dowiedziałem się nic. Uważam że to tandeta, sprzedawcy siedzą na nich i palą papierosy. Po wyglądzie widać że niektóre nie są dobrej jakości. Gąbka miękka i po pewnym czasie się wygniecie. Takie jest moje zdanie oczywiście subiektywne ale jak ktoś nie chce mi przekazać informacji o towarze to go nie kupuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2019r. 16:28  
Cytuj
Ja mam w pokoju meble, w kuchni, biurko u dzieci z rynku i jestem zadowolona. Tandeta to jest w sklepach. Te miałam przywiezione do domu już złożone, a nie jak ze sklepów w paczkach. Osobiście polecam, jak coś to podam namiary na konkretnego pana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2019r. 17:55  
Cytuj
Krzesła do stołu służą 15 lat i jest ok ale wolę ikeę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2019r. 21:15  
Cytuj
kupilem sobie szafe i lozko 6 lat temu w brw. moj brat z kolei w tym samym czasie kupil sobie takze szafe oraz lozko u goscia pod wiaduktem. po tych kilku latach widze ze moje meble sa duzo gorszej jakosci. stelaz od lozka wymagal wzmocnienia (prosze bez zbednych idiotycznych komentarzy), drzwi od szafy (przesuwne) zacinaja sie ciagle bo wypadaja z "torow". moje meble to tandeta w porownaniu z tymi ktore ma brat. sa dobrze wykonane i trzymaja sie swietnie. gosc robil je na zamowienie i przywiozl na miejsce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2019r. 23:07  
Cytuj
Są bardzo dobrej jakości (mam na myśli szafę,komodę itp.)a mebelki od Pana z Nienadówki koło Rzeszowa. Meble na pewno nie są takie "papierowe". Narożniki nie wiem jakiej jakości ale te z BRW dziadostwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 11 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2019r. 06:37  
Cytuj
Meble z rynku są solidne i masywne,te ze sklepów to bibułka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 125
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2019r. 09:06  
Cytuj
My kupowaliśmy 3 lub 4 lata temu kuchnię na połysk- naprawdę rewelacja i cenowo i jakościowo. Miałam gdzieś wizytówkę , nie mogę teraz znaleźć ,wchodziłam na stronę , bardzo duży wybór mieli, można poprosić i sprawdzić. Natomiast tato kupił łóżko z dwoma fotelami- badziew , wszystko już siada umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 24 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2019r. 12:19  
Cytuj
Mam wszystkie meble kupione pod wiaduktem i sa naprawde godne polecenia, nie to co kupione w sklepie w kartonach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Lip 2020r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 11:01  
Cytuj
Ja akurat chwalę sobie meble kupione przez Internet. Wybrałam sklep, który oferuje meble od polskich producentów. Co do jakości nie mogę się przyczepić - jest bardzo dobra i wyglądają bardzo na czasie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 11:05  
Cytuj
ja mam juz kilka lat meble spad wiaduktu i sa ok. do tej pory nic sie z nimi nie dzieje i nawet maja 1 wielki plus ze sciany szaf sa cale bez zadnych sklejek jak np w renomowanych sklepach meblowych godne polcenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 25 Lip 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2020r. 16:19  
Cytuj
Mam trzy taborety kuchenne kupione kilka lat temu pod wiaduktem. Ciężkie, stabilne, utrzymują bez problemu ważącego 80 kg mężczyznę. Nie odbarwiły się, nie widać na nich śladów używania. Domyślam się, że raczej nie o taborety Ci chodziło, no ale może inne meble też są dobrej jakości, skoro taborety się sprawdziły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2020r. 16:45  
Cytuj

W 2014 roku kupiłem łóżko za 700 zł i używam do dzisiaj.
Trzyma się dobrze.

P.S. Jeżeli ktoś z was mieszka w bloku, i mebel trzeba wnosić po schodach, to przy zakupie należy brać pod uwagę wagę łóżka.
Ja tak zrobiłem, i dobrze zrobiłem, bo Matka sugerowała żebym kupił inne (cięższe, podobno bardziej "solidne").


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2020r. 07:37  
Cytuj
Tez posiadam meble kuchenne, pokojowe, i łóżka też od nich i jestem zadowolony juz dobrych 5 lat ale jedyne co pamietam to panowie byli z rzeszowa wiec polecam jak najbardziej w sklepie tandeta a co do taboretów to prawda są bardzo masywne a ze sklepu niewytrzymaly nawet 2 lat wiec jak najbardziej na rynku meble polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 30 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2020r. 11:12  
Cytuj
mam robioną na wymiar kuchnię przez jedną firmę która wystawia co sobotę na rynku. Zrobione super, terminowo, montaż wykonany przez pracowników z tej samej firmy szybko i solidnie. Oglądałem w kilku salonach meblowych przed zamówieniem i twierdzę że te moje są lepiej zrobione i solidniejsze. To już nie jest byle co, jakie było 20 czy 30 lat temu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2020r. 18:35  
Cytuj
Zgadzam się z przedmowcami. Mam od kilku lat łóżko i jest cacy. Przy zakupie poprosiłem o dodatkowy zawias I bez problemu dorobili w cenie. Oczywiście zrobią także kolor I materiał na zamówienie w jednej cenie albo minimalna doplata. Ja również Polecam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sie 2020r. 07:29  
Cytuj
Kicz,chłam i disco poloumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »