NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
ul. Lipowa po remoncie,
Posty: 15
Dołączył: 2 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 13:49  
Cytuj
Ulica Lipowa w naszym mieście po remoncie wygląda pięknie. Jedno co mnie bardzo denerwuje to znak B-35 który został postawiony na czas zwiększonego ruchu na Lipowej związany z remontem ul.Sandomierskiej. Obecnie Sandomierska jest oddana do użytku, a zakaz na Lipowej pozostał. Za każdym razem trzeba wjeżdżać na posesję, a można przecież na jednej chociaż stronie pozwolić na postój bez utrudniania ruchu i dla wygody potrzebujących przystanąć na krótki czas. Ruch na Lipowej wcale nie jest taki duży aby trzeba było utrzymywać w dalszym ciągu taki stan rzeczy.

Bogdanm
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 13:49  
Cytuj

Bogdanm
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 14:11  
Cytuj
Nie zgodzę się z Tobą. Zawsze mankamentem Lipowej był rząd zaparkowanych samochodów na jezdni i ciągłe omijanie ich. Wreszcie jest normalnie, choć zdarzają się ułomni, którzy ten zakaz notorycznie łamią. Mam nadzieję, że Policja przejedzie się tamtędy od czasu do czasu. Ustawienie tego znaku to największy plus jaki tam jest po remoncie. Największy minus natomiast to nadmierne oświetlenie na części bezpośrednio przed parkiem. Debilizm po prostu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 14:37  
Cytuj
Mokasyn ma racje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 21 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 15:55  
Cytuj
dokładnie masz podwórko to otwórz bramę i wjedź na nie a nie zastawiasz drogę i utrudniasz ruch innym.no tak ale wygodniej parkować na czyimś ,na środku i przed swoim a nie na swoim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2019r. 19:53  
Cytuj
też uważam że postój na drodze może być tylko usprawiedliwiony awarią

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 10:01  
Cytuj
Na tej ulicy władza podpisała wycinkę drzew-lip.Z tego co widziałem tam wiecej jest iglaków niż drzew z liśćmi.Proponuje zmiane nazwy na Patyki,Patykowa.uśmiechWidziałem zdjęcie jak prezydent rozdawał patyki ,sadzonki dla niezadowolonych mieszkanców wycinką drzew.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »