NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Wyważanie kół,
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 17:13  
Cytuj
Zdiagnozowałem u siebie nie wyważone koła.
Diagnoza prosta. Podniesiony tył auta. Rozpędzanie do 160km/h z kołami - duże wibracje pojazdu, koła ściągnięte - ponowne rozpędzanie - brak wibracji.

Szukam kogoś kto pracuje z pasją i ma ochotę zarobić pieniądze z satysfakcją, że komuś pomógł z problemem. Zależy mi na dokładnym wyważeniu narazie 2 kół. Koła mogę dostarczyć ściągnięte, umyte. Są to aluminiowe 17" z nowymi oponami, wcześniej wyprostowane [no ale w powietrzu kręcić bez wibracji powinny się i kwadratowe]. Szukam kogoś, kto przed wyważeniem moich kół weźmie wzorzec i skalibruje maszynę, odpowiednio ustawi ją pod typ koła, wybierając najwyższą czułość maszyny, wyważy, ściągnie koło i założy spowrotem, tak, żebym zobaczył, że ponowne sprawdzenie potwierdza, że koło jest wyważone (to utwierdzi mnie w przekonaniu, że maszyna nie jest uszkodzona)

Zawieszenie jest aluminiowe, sztywne, lekkie, nie tłumi drgań jak stalowe i dlatego każda niedoskonałość łatwo przenosi się na karoserie.

Ktoś może się polecić? Może być i na prywatną wiadomość.

Do majstrów, którzy sprzedali mi opony i wyważali koła nie mam sił jechać, ręce opadają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »