NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Praca w Eurometalu a Uniwheels,
Posty: 4
Dołączył: 27 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2019r. 22:36  
Cytuj
Witam

Na samym starcie powiem, że pracuję jeszcze w Uniwheels o dziwo ponad pare lat ale myślę o zwolnieniu się z pakowni . Zarobki nie powalają (2600 netto)jak za taką pracę gdzie felgi waza prawie 20kg a maja 21/22 cale a , do tego znikoma atmosfera, praca przez 8h na taśmie, lini produkcyjnej, ciągłe smsy od brygadzisty , zjebki etc..

Myślę o zmianie pracy i przejściu do Eurometalu, do sąsiadów potluczony
Czy potrzebują tam ludzi , jakie są tam działy , jak traktują pracowników i jakie zarobki w netto? Interesuje mnie dział CNC jeśli takowy jest, jaki system , czy jest dofinansowanie ,nagrody etc,,chciałbym abyście dali opinie o tej firmie

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2019r. 22:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2019r. 01:14  
Cytuj
gdzie byś nie poszedł do któregokolwiek kierata będzie ci dobrze pod warunkiem , że od samego początku będziesz ładował tych pracopodawców - prywaciarzy w hu..... bo sami się o to proszą i na tyle zasługują . tyle w temacie. traktują ludzi jak młotek..........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 27 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2019r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
gdzie byś nie poszedł do któregokolwiek kierata będzie ci dobrze pod warunkiem , że od samego początku będziesz ładował tych pracopodawców - prywaciarzy w hu..... bo sami się o to proszą i na tyle zasługują . tyle w temacie. traktują ludzi jak młotek..........


To ja wiem ale potrzebuje tylko konkretnych informacji ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 27 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2019r. 20:02  
Cytuj
Nikt nie jest w stanie odpowiedziec ? :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »