NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Orzeszkowej 11,
Posty: 91
Dołączył: 23 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 12:36  
Cytuj
CYTAT
mlody chlopak, mieszkaniec drugiej klatki w bloku numer 9 proszony jest o natychmiastowe posprzatanie po sobie rzygow na klatce. w ciemnej kurtce, szczuply ktory ma w mieszkaniu kota i dzisiaj pil alkogol z kolegami pod klatka. jutro sprawa zostanie zgloszona do MZK jesli nie bedzie to do rana sprzatniete. i schody i barierki !!!


kobieto zmiłuj się i nie dodawaj tu takich postów!!! skoro wiesz gdzie mieszka to po prostu do niego zapukaj i mu to powiedz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 12:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
mlody chlopak, mieszkaniec drugiej klatki w bloku numer 9 proszony jest o natychmiastowe posprzatanie po sobie rzygow na klatce. w ciemnej kurtce, szczuply ktory ma w mieszkaniu kota i dzisiaj pil alkogol z kolegami pod klatka. jutro sprawa zostanie zgloszona do MZK jesli nie bedzie to do rana sprzatniete. i schody i barierki !!!


kobieto zmiłuj się i nie dodawaj tu takich postów!!! skoro wiesz gdzie mieszka to po prostu do niego zapukaj i mu to powiedz

Ale masz klodia zjebow na osiedlu. Zebrania spotkania chcecie zwoływać żeby sprawy obgadac. A tu co rusz nowe przyjemności wychodzą. Srają rzygają śmiecą drogi zastawiają. Jesteście jednym wielkim patologicznym osiedlem. Tylko czekać aż wybudują trzeci blok i kto dostanie mieszkanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 12:46  
Cytuj
Na każdym osiedlu zdarzają się takie sytuacje, nie ważne czy to Orzeszkowa, Poręby czy nawet Magnolia, ale nie każde osiedle ma swoje forum i nie każde osiedle jest tak bacznie obserwowane jak nasze przez co takie smakołyki nie wypływają w internetach dla widoku publicznego jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 12:59  
Cytuj
CYTAT
Na każdym osiedlu zdarzają się takie sytuacje, nie ważne czy to Orzeszkowa, Poręby czy nawet Magnolia, ale nie każde osiedle ma swoje forum i nie każde osiedle jest tak bacznie obserwowane jak nasze przez co takie smakołyki nie wypływają w internetach dla widoku publicznego jezyk

Raczej nikt normalny nie pisze w necie że ktoś mu nasrał pod klatką albo zarzygal klatkę. Bo po co. Może i się zdarzyc każdemu ale nikt nie pisze o tym w necie. A wy byle pierdoła i już cyk na forum. Robicie z siebie pośmiewisko. A kolega ma rację że w lecie odczujecie przyjemność mieszkania na tym osiedlu. Za oknem stadion za drugim oknem las z menelstwem a przed klatką gówna i rzygi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 24 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
mlody chlopak, mieszkaniec drugiej klatki w bloku numer 9 proszony jest o natychmiastowe posprzatanie po sobie rzygow na klatce. w ciemnej kurtce, szczuply ktory ma w mieszkaniu kota i dzisiaj pil alkogol z kolegami pod klatka. jutro sprawa zostanie zgloszona do MZK jesli nie bedzie to do rana sprzatniete. i schody i barierki !!!


kobieto zmiłuj się i nie dodawaj tu takich postów!!! skoro wiesz gdzie mieszka to po prostu do niego zapukaj i mu to powiedz



Osobiście byłam na dole sprawdzić ponieważ mieszkam w klatce obok podejrzanego i co następuje : rzygów nie było i nie ma a takie pisanie to mowa nienawiści i zazdrości? Droga twórczyni tych wypocin sama masz kota pod beretem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 18 Lip 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2019r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
mlody chlopak, mieszkaniec drugiej klatki w bloku numer 9 proszony jest o natychmiastowe posprzatanie po sobie rzygow na klatce. w ciemnej kurtce, szczuply ktory ma w mieszkaniu kota i dzisiaj pil alkogol z kolegami pod klatka. jutro sprawa zostanie zgloszona do MZK jesli nie bedzie to do rana sprzatniete. i schody i barierki !!!


kobieto zmiłuj się i nie dodawaj tu takich postów!!! skoro wiesz gdzie mieszka to po prostu do niego zapukaj i mu to powiedz



Osobiście byłam na dole sprawdzić ponieważ mieszkam w klatce obok podejrzanego i co następuje : rzygów nie było i nie ma a takie pisanie to mowa nienawiści i zazdrości? Droga twórczyni tych wypocin sama masz kota pod beretem


Działania, by było mniej wniosków na trzeci blok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2019r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
mlody chlopak, mieszkaniec drugiej klatki w bloku numer 9 proszony jest o natychmiastowe posprzatanie po sobie rzygow na klatce. w ciemnej kurtce, szczuply ktory ma w mieszkaniu kota i dzisiaj pil alkogol z kolegami pod klatka. jutro sprawa zostanie zgloszona do MZK jesli nie bedzie to do rana sprzatniete. i schody i barierki !!!


kobieto zmiłuj się i nie dodawaj tu takich postów!!! skoro wiesz gdzie mieszka to po prostu do niego zapukaj i mu to powiedz



Osobiście byłam na dole sprawdzić ponieważ mieszkam w klatce obok podejrzanego i co następuje : rzygów nie było i nie ma a takie pisanie to mowa nienawiści i zazdrości? Droga twórczyni tych wypocin sama masz kota pod beretem


Działania, by było mniej wniosków na trzeci blok


ale to sprytne! smiech2 nie wpadłabym na to smiech2 tak więc historie z kupami, rzygami i innymi fekaliami są wyssane z palca hahah smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2019r. 22:34  
Cytuj
podobno to co jest tu pisane to tylko m
kropla w morzu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2019r. 22:42  
Cytuj
to nie brednie. taka rzeczywistosc. a ja mam pelno znajomych w stalowej i sam tez mieszkalem w bloku i nie mialy miejsca takie sytuacje jak tutaj sie dzieja. byl porzadek. mialem w bloku kilka osob naduzywajacych alkoholu ale nigdy nie bylo rzygow na klatce gowien przed klatka nie lataly butelki z balkonow. jedynie to moglem zobaczyc sasiada jak "odpoczywa" na lawce zeby mabrac sil aby wejsc po schodach do mieszkania. i tlumaczenia ze ktos robi parapetowke i ma prawo do czegos to mozna sobie wsadzic wiadomo gdzie. to nie akademik dla nastolatkow ani melina tylko bloki dla rodzin (glownie) z dziecmi. a jesli ktos pije az do porzygu i na dodatek sra na klatke to ja sie pytam kim jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 29 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 00:25  
Cytuj
kur... mać, nie wytrzymam. zapraszam wszystkich ktorzy twierdza ze tam jest taki raj i sielanka zeby teraz wyjrzeli przez okna albo przyjwchali pod blok nr 9. jakis stary parch najebany drze ryja z parteru, dwa radiowozy pod blokiem i banda malolatow. dookola pelno szkiel, policja spisuje gowniarzy a stary rupiec pijany dyskutuje z policjantem drac ryja. patologia na maxa, ja sie stad wyprowadzam bo ledwo tu zamieszkalam a juz mam dosc :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 24 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 08:50  
Cytuj
Droga mieszkanko ja się zastanawiam po jaką cholere tak mieszasz tak się składa że wczoraj o godz 00.45 wracałam z pracy i nic podobnego nie miało miejsca mało tego przecież można poprosić administrację o udostępnienie zapisu z kamer i rozwiać wszelkie wątpliwości nie rozumiem po co srasz do własnego gniazda o ile nie jesteś kolejnym wspaniałym stalówkowym tropem. Na taką wyglądasz! !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 24 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 08:51  
Cytuj
TROLEM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 12:30  
Cytuj
brak slow i tyle. sa patole i roszczeniowka jakiej malo. chyba dali te mieszkania tym najbardziej upierdliwym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 12:56  
Cytuj
Dziwne, że tylko Ty widzisz wszystko co się dzieje i to w obu blokach...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 20:34  
Cytuj
ale zgadzam sie. w tych blokach normalnie nie jest. wiadomo wszedzie moze sie trafic patologia i rozne przypadki dziwnr ale tutaj faktycznie urozmaicenia jak w perszingu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 21:07  
Cytuj
Nie widzicie tego, że praktycznie tylko jedna osoba ma cały czas problem? Nikt inny tego nie widzi, a ona ma wgląd na dwa bloki, darmowy monitoring...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2019r. 21:10  
Cytuj
Mieszkasz na perszingu, że wiesz jak tam jest? Już nie mogę czytać tych wypocin...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2019r. 07:01  
Cytuj
nie trzeba mieszkac. wystarczy przejsc kilka razy w roznych porach plus co jakis czas poczytac lokalne portale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Wrz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2019r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
kur... mać, nie wytrzymam. zapraszam wszystkich ktorzy twierdza ze tam jest taki raj i sielanka zeby teraz wyjrzeli przez okna albo przyjwchali pod blok nr 9. jakis stary parch najebany drze ryja z parteru, dwa radiowozy pod blokiem i banda malolatow. dookola pelno szkiel, policja spisuje gowniarzy a stary rupiec pijany dyskutuje z policjantem drac ryja. patologia na maxa, ja sie stad wyprowadzam bo ledwo tu zamieszkalam a juz mam dosc :(


NIE WIEM PO CO, ALE BREDZISZ KOBIETO!!! MASZ WYBUJAŁĄ WYOBRAŹNIĘ!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lut 2019r. 14:12  
Cytuj
nie wiem czy to prawda ale słyszałem ze do tego trzeciego bloku maja przesiedlić cyganówsciana bo
ich blok idzie to wyburzenia

danek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Wrz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2019r. 11:28  
Cytuj
oczywiście, że o tych cyganach to nie prawda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2019r. 19:25  
Cytuj
Czy po zamieszkaniu w nowym otoczeniu pojawiły się może u Państwa domowników jakieś dziwne reakcje uczuleniowe/zapalenie spojówek/inne nietypowe schorzenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Marz 2019r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
Czy po zamieszkaniu w nowym otoczeniu pojawiły się może u Państwa domowników jakieś dziwne reakcje uczuleniowe/zapalenie spojówek/inne nietypowe schorzenia?

A o co to chodzi dokładniej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2019r. 20:21  
Cytuj
to akurat jest konsekwencja remontu, to że nowe i świeże nie oznacza od razu zdrowe, wszystko musi odparować wyschnąć i wywietrzeć. chemia z farb, mebli, paneli, tynków, cementu..... umiech mieszkanie się wietrzy i najlepiej miesiąc po remoncie (co najmniej) się wprowadzić. Same meble zawierają dużą ilość klejów, utwardzaczy, tworzyw sztucznych.A farba to nic innego jak związki lotne, które mogą podrażniać skórę, płuca i uczulać. Także dobrze jest wybierać materiały w miarę bezpieczne i zdrowe. Są płyty eko, są farby eko itd... tyle że cena x2 Głupie panele potrafią śmierdzieć miesiącami chemią

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2019r. 10:28  
Cytuj
Dzięki za potwierdzenie mojej teorii ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »