NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam osób oszukanych przez Przemysława Szoje,
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2019r. 16:22  
Cytuj
Poszukuję osób które zostały oszukany przez dentyste Przemysława Szoje, myślę że grupą mozna więcej zdziałać niż w pojedynkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2019r. 16:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2019r. 17:39  
Cytuj
Moze napisz cos wiecej o jakie oszustwo chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2019r. 21:15  
Cytuj
Oszustwa w sprawie wykonania czynności/zabiegu dentystycznego. Miał wykonać zabieg a okazuje się że oszukał i nie wykonał zabiegu za który się płacilo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2019r. 22:14  
Cytuj
Trochę dziwne,jak to rozumieć? Poszłaś do dentysty,zapłaciłaś za plombę,wracasz do domu,A plomby jednak nie ma?Może wypadła?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2019r. 23:51  
Cytuj
CYTAT
Trochę dziwne,jak to rozumieć? Poszłaś do dentysty,zapłaciłaś za plombę,wracasz do domu,A plomby jednak nie ma?Może wypadła?

Lepiej, poszłam na chirurgiczne usunięcie ósemki, po 3 latach dowiaduje się że wyrwania ósemka nadal jest. Nie wyszłoby na jaw gdyby nie fakt że kość zaczęła mi przebija dziąsło, po rtg okazuje się że to piękna ósemka chce wyjść.... Oczywiście zabieg płatny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 26 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2019r. 15:32  
Cytuj
Jestem mega zaskoczona. Nigdy nie spotkałam się z źle wykonaną usługą. Wszystkie plomby sie trzymają latami, są świetnie dopasowane kolorystycznie,a o koronkę to zawsze jestem wypytywana przez innych stomatologów kto tak świetnie zrobił. Moze spróbuj porozmawiać, weź dokumentacje medyczną z tego drugiego zabiegu i moze to sie da wyjaśnić jakoś racjonalnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 20 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2019r. 16:21  
Cytuj
Niestety to prawda a jest to wierzchołek góry bo pan Szoja oszukiwał NFZ fałszujac karty i wpisując zabiegi których nie było.Wiem to ponieważ mój mąż i moja córka dostali wezwanie na policję i zeznawali w tej sprawie, a takich osób z tego co mówił policjant są tysiace.Ciekawe tylko jak ta sprawa dalej się potoczy bo robił to samo co Musialikowie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2019r. 17:01  
Cytuj
Tak to prawda z tymi oszustwami, sama byłam wzywa Napoli je i miałam w papierach zęby leczone w których nie mam plomb tak samo mnóstwo innych zabiegów których nie miałam wykonanych.
Póki co jeszcze nie usunęłam tej partaniny po nim bo pierw chce mu to pokazać i faktycznie wezmę rtg do niego, napewno tego nie odpuszczę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2019r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
Jestem mega zaskoczona. Nigdy nie spotkałam się z źle wykonaną usługą. Wszystkie plomby sie trzymają latami, są świetnie dopasowane kolorystycznie,a o koronkę to zawsze jestem wypytywana przez innych stomatologów kto tak świetnie zrobił. Moze spróbuj porozmawiać, weź dokumentacje medyczną z tego drugiego zabiegu i moze to sie da wyjaśnić jakoś racjonalnie.

Co do plomb to też nie mogę zarzucić bo naprawdę dobrze zrobił, ale ile nerwów stracilam bo nastraszyl mnie ze wyciągał zarnice i jakaś luske która niby była za ósemka....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 15:13  
Cytuj
zapytaj może na spotted Nisko, to bardziej rejony funkcjonowania tego lekarza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 21:39  
Cytuj
Zaznaczmy ze chodzi o dentyste Szoja z Niska, bo w Stalowej tez przyjmuje dentysta Szoja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 22:30  
Cytuj
A to Ci szuja ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 14:25  
Cytuj
Ok podrzucę na Nisko, bo faktycznie jest to dentysta z Niska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »