NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Zapalenie pecherza u dziecka ,
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 13:00  
Cytuj
Czy ktos mial do czynienia z taka sytuacja ze dziecko sika co chwile po kropelce od kilku dni. Nie ma bóli zadnych wyniki moczu tez dobre.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 13:00  
Cytuj

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 13:57  
Cytuj
urosept, zurawina

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 15:48  
Cytuj
Myślę, że lekarz miał. Żurawina bardzo dobra, można z niej zrobić nalewkę, można dodawać do ciastek jak komuś smakuje, można ją podpalić i okadzać dziecko dymem śpiewając przy tym pieśni patriotyczne. Nie wiem na ile pomoże. Z problemami urologicznymi chodzi się do lekarza. Przyczyn może być cała masa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 15:47  
Cytuj
był robiony posiew moczu? bo jeśli zwykłe badanie moczu to często nie wykryje nic. Badanie moczu w pojemniczku sterylnym środkowy mocz po przemyciu okolic intymnych. po za tym dobrze zrobić USG nerek i zgłosić się do dobrego urologa (dziecięcego). I tak jak pisali wyżej profilaktycznie żurawina SOK 100% nie jakieś apteczne żurawity. Proszę nie lekceważyć takich objawów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »