NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Halo!!!! Odśnieżanie,
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 17:56  
Cytuj
CYTAT
Macie22 to łapata i zasuwaj albo wyluzuj bracie

Po to płacę podatki w tym mieście, żebym właśnie nie musiał latać z łopatą jak poje...b
Jakbym chciał sobie poszuflować, to bym się zatrudnił u jakiegoś janusza biznesu co wykonuje usługi w postaci kopania rowów, albo bym wyjechał w Bieszczady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 17:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 18:42  
Cytuj
https://wiadomosci.wp.pl/wzruszajaca-scena-podbija-siec-dotarlismy-do-pana-roberta-6336714980955777a

Snieg w zimie to nie nowość I nie sensacja ale w Stalowej tacy ludzie też sa I dlatego odsniezanie powinno byc na bieżąco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 19:21  
Cytuj
Gratulacje dla Naczelnika miasta!

Ulice, uliczki, parkingi czarne jak smoła, zero ściegu! Chodniki utrzymane wprost wyśmienicie, na rolkach można popylać!

Na mieście nawet jedną pługopiaskarkę MZK (traktor) widziałem! Wprawdzie z podniesionym lemieszem, ale nic to!

Pełna profeska! Pełen podziw!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 20:20  
Cytuj
Na terenach dawnego HSW, które to tak głośno przejęło miasto jest po prostu tragedia. Tyle co ludzie rozjeździli. Co lepsi zawodnicy brną rowerami kiedy autem trudno jechać. Zeby było mało to od dawnej bramy nr 1 po samą Mistę i dalej egipskie ciemności. Zaczekajmy jak dojdzie do jakiegoś zdarzenia drogowego to się nagle coś zmieni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 20:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Macie22 to łapata i zasuwaj albo wyluzuj bracie

Po to płacę podatki w tym mieście, żebym właśnie nie musiał latać z łopatą jak poje...b
Jakbym chciał sobie poszuflować, to bym się zatrudnił u jakiegoś janusza biznesu co wykonuje usługi w postaci kopania rowów, albo bym wyjechał w Bieszczady.


Nie bronie tu nikogo ale osoby narzekajace na snieg troche pozapominaly jak bylo okolo 13 lat temu gdzie zimy byly owiele zimniejsze i sniezne jakos kazdy dawal rade. Sam odsniezam w innym kraju duzo zimniejszym jak PL i tam wlasciciele budynkow odpowiadaja za chodniki i parkingi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 20:41  
Cytuj
I dodam ze podatek place od domu prawie 13 tys zl rocznie wiec nie wspominaj mi o placeniu podatkow w Polsce bo to grosze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 21:12  
Cytuj
Nie wiem marko czy się żalisz czy chwalisz swoimi podatkami i zaangażowaniem w odśnieżanie,ale chyba że swego silniejszego kraju nie widzisz co się dzieje na stalowowolskich drogach i chodnikach.Nikt tu nie wymaga, aby miasto odśniezało przed prywatnymi posescjami,ale główne ciągi piesze np.Aleje JP II to jakaś masakra,dla ludzi w podeszłym wieku wyjście na chodnik głównej ulicy może się skończyć tragedią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 21:17  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem marko czy się żalisz czy chwalisz swoimi podatkami i zaangażowaniem w odśnieżanie,ale chyba że swego silniejszego kraju nie widzisz co się dzieje na stalowowolskich drogach i chodnikach.Nikt tu nie wymaga, aby miasto odśniezało przed prywatnymi posescjami,ale główne ciągi piesze np.Aleje JP II to jakaś masakra,dla ludzi w podeszłym wieku wyjście na chodnik głównej ulicy może się skończyć tragedią.
Jakos pare lat temu niebylo takich problemow. Zalicie sie jak Anglicy kiedy spadl u nich pierwszy snieg od paru lat i niewiedzieli co maja poczac. Dawniej snieg lezal od listopada do marca i jakos ludzie dawali rade a teraz jak pare cm sniegu to juz paniska sie robia. Smieszny temat i smieszne wypowiedzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 21:34  
Cytuj
Śnieg pada ledwo od kilku dni, widzialem jedna piaskarke. Serio, tak słabo na ulicach to tutaj nie było. Nie pamiętam ile wstecz. Niby miasto a wiecej śniegu na ulicach i chodnikach niż na wsi 20 lat temu gdzie zimy byly faktycznie kilka miesiecy i śnieg leżał non stop, a nie to co teraz... Biorą na przeczekanie czy co? Za kilka dni może wskoczy coś na plus i problem sam zniknie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 21:39  
Cytuj
Chodzi o bezpieczeństwo o nic więcej,nikt nie robi sensacji z tego,że w styczniu spadł śnieg, tylko z tego,że zaskoczył drogowców. W mieście jest niebezpiecznie i stąd ten śmieszny dla niektórych temat,jak śmieszny to może lepiej się na nim nie wypowiadać,bo oczy bolą od fotografów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 21:41  
Cytuj
Ortografów miało być.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 22:01  
Cytuj
CYTAT
Ortografów miało być.
niejestem polonista i nigdy niebylem i niezamierzam byc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 22:05  
Cytuj
Bo widzisz, marko38... W poprzednich latach, mimo że było mniej śniegu, to zawsze w przeciągu kilku godzin chodniki były odśnieżone i posypane. Pamiętam jak ledwo spadł śnieg, a traktorzysta ze spółdzielni jeździł jak głupi po centymetowej warstewce śniegu i odśnieżał. O dziwo w tym roku nic takiego się nie dzieje i właśnie dlatego powstał ten temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 22:17  
Cytuj
tak super odśnieżone, że nawet karetkę trzeba było wypychać przy bloku na Staszica, w miejscu dzisiejszej tragedii...
W mieście nie ma pługów, przynajmniej dziś nie widziałam żadnego, a chodzę, a raczej brnę codziennie do pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 22:27  
Cytuj
CYTAT
Bo widzisz, marko38... W poprzednich latach, mimo że było mniej śniegu, to zawsze w przeciągu kilku godzin chodniki były odśnieżone i posypane. Pamiętam jak ledwo spadł śnieg, a traktorzysta ze spółdzielni jeździł jak głupi po centymetowej warstewce śniegu i odśnieżał. O dziwo w tym roku nic takiego się nie dzieje i właśnie dlatego powstał ten temat.
Zgadzam z toba , ze po sniegu powinno byc wszystko usuniete w miare mozliwosci. Tyle , ze w Polsce wszystko kuleje. Jest niewystarczajaco drogowcow lub firm ktore maja sprzety do odsniezania bo kase co roku sie przycinalo na odsnierzaniach, a ta szla na inne cele. Dobrze sie orientuje w realiach Stalowolskich. Ludzie sami powinni tez odsnierzac przed wlasnymi nieruchomosciami . Odsnierzam w takim kraju , ze jesli ktos nie odsnierzy chodnikow przed ich wlasnascia to miasto daje mandat , a jak sie sytuacja powtarza to przyjezdza wybrana firma wybrana przez miast i na koszt wlasciciela odsnieza.Wiec czasami powinnismy zaczac od siebie , a pozniej krytykowac innych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 22:29  
Cytuj
CYTAT
tak super odśnieżone, że nawet karetkę trzeba było wypychać przy bloku na Staszica, w miejscu dzisiejszej tragedii...
W mieście nie ma pługów, przynajmniej dziś nie widziałam żadnego, a chodzę, a raczej brnę codziennie do pracy.


Wypada się cieszyć bo już od soboty zamiast brnąć w śniegu, będziemy brodzić w błocie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 23:14  
Cytuj
Na miescie 0 plugow i piaskarek... a na drogach sniegu kupe. Czy serio ktos sobie w tym miescie tak sprawe olal???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 07:03  
Cytuj
Lud przecież woli igrzyska. Tego Lucjusz nie żałował. Więc na głupoty tego typu jak odśnieżanie pewnie już brakło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 22 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 09:16  
Cytuj
Tragedia to mało powiedziane. Jak nigdy miasto zapuszczone. Pługopiaskarki nie widziałem nawet jednej tej zimy, jedynie jeden traktorek z pługiem popylający z podniesionym pługiem. A pisiury oczywiście bronią świetnych decyzji. Żałosne, jak tak kochacie kiełbachę Lucka to bierzcie się za łopaty i zapier...ać za nich! Wybraliście ich?! TO TERAZ PŁAĆCIE ZA TO!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 09:22  
Cytuj
A mi się podoba. Nie znoszę piasku bo robi błoto a potem miasto wygląda jak piaskownica, ani soli, bo niszczy buty, pozdrawiam natomiast Panie w szpileczkach śmigające po śniegu, szacun smiech2 Samochodem też jakoś daje rade się przemieszczać, bez kłopotów.

Jestem całkowicie apolityczny, kto by nie rządził, po prostu podoba mi się obecny stan. Czuje czystość umiech

Rozsmieszają mnie te teksty : (wy) wybraliście (wy)idźcie do łopat (ja) jestem najmądrzejszy (ja) siedze i nic nie zrobię itd..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 09:55  
Cytuj
Zyje juz na tym swiecie 60 lat i od zawsze ludzie nazekali na nieodsniezane ulice.Mam wrazenie ze macie cos z glowkami .Jesli sadzicie ze ktokolwiek jest wstanie odsniezyc tak aby wam dogodzic to ..nie doczekacie sie .Jest zima i jest snieg.Jakie to proste.Pewnie za 50 lat kiedy spadnie ponownie snieg ludzie nadal,dzisiejsi 5 latkowie beda nazekac jak to wladza nie dba i nie odsnieza miasta.Buuuuuuuu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 2 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 10:05  
Cytuj
Czy w stalowej drogowcy oszaleli Okulickiego Od kilku dni nie jest odśnieżone jest po prostu tragedia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 10:48  
Cytuj
Czy ktoś wkońcu odsniezy Stalowa Wolę czy może mieszkańcy mają wyjść z lopatami i sami to zrobic!!!!! Ścieżki rowerowe tragedia dużo ludzi z nich korzysta dojezdzajac do pracy ale nikt ich nie odsnierza !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 11:31  
Cytuj
Wzieli sie w koncu troche do roboty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 3 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 11:54  
Cytuj
A co ma zrobić mój mąż który porusza się na wózku nawet elektrycznym nie da się przejechać nie mówiąc o zwykłym tacy ludzie to wogole skazani są na siedzenie w domu chyba całą zimę bo łaskawie nie potrafią odsnieżyć zima ich chol... zaskoczyła w styczniu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »