NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Ulica Lipowa 5 - potrzebny kontakt, pilne!
Posty: 1
Dołączył: 3 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2019r. 11:22  
Cytuj
Witam serdecznie! Mój tata w latach '70 pracował w Charzewicach (które są teraz częścią Stalowej Woli), w zakładzie stolarskim przy ulicy Lipowej 5. Jako że zbliża się do emerytury, potrzebujemy jakiś dokument (a'la świadectwo pracy) do kompletnej waloryzacji emerytury (niestety ojcu sie nic nie zachowało a w zusie też nie mają...).

Pilnie potrzebuję pomocy/informacji kontaktowych w ustaleniu czy tam coś teraz jest - czy tam ktokolwiek mieszka/prowadzi działalność gospodarczą... Dokładniejszych informacji, typu nazwisko szefa z lat '70 mogę udzielić na priv.

Potrzebny byłby numer telefonu w szczególności... Bylibyśmy dozgonnie wdzięczni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2019r. 11:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2019r. 11:58  
Cytuj
Klik

tam są 2 firmy, jedna pokazałem Ci na fotce, została zamknięta w tamtym roku, a w tym miała być reaktywowana, czy jest nie wiem.

jest tam też druga firma, trudniąca się podobną tematyką, warto przejrzeć zasoby wyszukiwarek internetowych powinno coś tam się znaleźć, przecież to nie są firmy widmo (Chyba)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 30 Cze 2013r.
Skąd: RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2019r. 12:10  
Cytuj
Takiej dokumentacji szukaj w archiwach. Zacznij od Powiernika w Stalowej Woli, ul. Przemysłowa 13.
Tutaj masz wyszukiwarkę archiwów. Wpisujesz dane zakładu i wyswietla się miejsce złożenia dokumentacji płacowej i osobowej.
https://ewide(...)jsca.php

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sty 2019r. 12:50  
Cytuj
1. Mirosława Nazar "Mirand"
Założona 2005 zamknięta na stałe w 2018

2. FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA"NAZAR-KOSIŃSKI"S.C.NAZAR-KOSIŃSKA E.,KOSIŃSKI A.

Założona w 1998

3. "NAZIR" ANDRZEJ NAZAR

Data zakończenia 2010

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »