NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Dziwna sytuacja w Nisku...,
Posty: 2
Dołączył: 29 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2018r. 21:16  
Cytuj
Dziś miałam nieciekawą sytuacje jak wychodziłam z bloku na tysiąclecia. Zaczepił mnie facet około 50, przywitał się, po czym zaszedł mi agresywnie drogę i zapytał gdzie tak się śpieszę... Po czym powiedział cytuje "Dziś ludzie wszędzie się śpieszą.. A wie kiedy pani przestanie się śpieszyć? Jak przyjdzie pani czas zejść z tego świata." Po czym włożył ręce do kieszeni i ewidentnie coś w nich szukał. Zaczęłam uciekać, aczkolwiek sytuacja była dla mnie dosyć stresująca i przerażająca. Jestem tylko ciekawa, czy ten pan jest w nisku znany z zaczepiania młodych dziewczyn? I je też namawia na zejście na tamten świat? Ku przestrodze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2018r. 21:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2018r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
Dziś miałam nieciekawą sytuacje jak wychodziłam z bloku na tysiąclecia. Zaczepił mnie facet około 50, przywitał się, po czym zaszedł mi agresywnie drogę i zapytał gdzie tak się śpieszę... Po czym powiedział cytuje "Dziś ludzie wszędzie się śpieszą.. A wie kiedy pani przestanie się śpieszyć? Jak przyjdzie pani czas zejść z tego świata." Po czym włożył ręce do kieszeni i ewidentnie coś w nich szukał. Zaczęłam uciekać, aczkolwiek sytuacja była dla mnie dosyć stresująca i przerażająca. Jestem tylko ciekawa, czy ten pan jest w nisku znany z zaczepiania młodych dziewczyn? I je też namawia na zejście na tamten świat? Ku przestrodze.



Kup sobie gaz pieprzowy i noś pod ręką nie w torebce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 29 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2018r. 23:04  
Cytuj
na moje oko to jakis psychol, lepiej nie chodzic po nocach samej po miescie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2018r. 23:20  
Cytuj
ale to była godzina 15...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 1 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2018r. 00:50  
Cytuj
Zaczep mnie! Proszę! Juz czekam na Ciebie!! Spróbuj szcęścia! Szukasz frajera? Właśnie znalazłeś. Juź czekam na Ciebie !Hey patafianie! Zaczep mnie! pls!
PS.
Poprosze o dane, fotki patafiana to ja go zaczepię PLS !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »