NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 »
E.Leclerc stalowowolski - NEGATYW !, Nowy i nieprzyjazny hipermarket w St.W.
Posty: 14
Dołączył: 25 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2019r. 00:22  
Cytuj
Świstaczku i z wszystkich wymienionych właśnie Leclerc ma najwięcej indeksów na półkach... Nie będę więcej pisał bo nie ma sensu... Reasumując nie podoba się nie korzystajcie internetowi napinacze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2019r. 00:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2019r. 01:32  
Cytuj
CYTAT
Kilka dni temu (może dwa tygodnie) byłem w LC świadkiem jak jakiś pajac (że pajac to okazało się później, o czym niżej) -
Mężczyzna średniej budowy ciała, w wieku około 40 lat, chciał wejść na teren sklepu ze plecakiem
Ochrona zwróciła mu (grzecznie/delikatnie) uwagę że nie może (w sensie że trzeba zostawić plecak u Pani z obslugi klienta) i ów "indywidualista" zaczął się wydzierać i robić "cyrki"że skandal i że opisze sprawę na Stalowym Mieście...
Patrząc na całą sytuację z boku miałem wspaniały ubaw (prawdziwe pajacowanie zawsze doceniam)
Do dziś zastanawiam się skąd takie histeryczne zachowanie i owa niemożność pozostawienia plecaka w miejscu wskazanym...?


Przypominam co się stało umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2019r. 14:16  
Cytuj
CYTAT
Świstaczku i z wszystkich wymienionych właśnie Leclerc ma najwięcej indeksów na półkach... Nie będę więcej pisał bo nie ma sensu... Reasumując nie podoba się nie korzystajcie internetowi napinacze...


Faithfull: Aco to sa indeksy????????
umiech))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2019r. 14:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kilka dni temu (może dwa tygodnie) byłem w LC świadkiem jak jakiś pajac (że pajac to okazało się później, o czym niżej) -
Mężczyzna średniej budowy ciała, w wieku około 40 lat, chciał wejść na teren sklepu ze plecakiem
Ochrona zwróciła mu (grzecznie/delikatnie) uwagę że nie może (w sensie że trzeba zostawić plecak u Pani z obslugi klienta) i ów "indywidualista" zaczął się wydzierać i robić "cyrki"że skandal i że opisze sprawę na Stalowym Mieście...
Patrząc na całą sytuację z boku miałem wspaniały ubaw (prawdziwe pajacowanie zawsze doceniam)
Do dziś zastanawiam się skąd takie histeryczne zachowanie i owa niemożność pozostawienia plecaka w miejscu wskazanym...?


Przypominam co się stało umiech



MariuszeF: Nudny jestes ochroniarzu Leklerca!!!!!!!! Powtarzasz sie juz z 5raz z tymumiech)) Naibjasz tu tylko posty. Myslisz ze to jedno zdarzenie z bardzo wielu o czyms akurat swiadczy????????? Z twjego Leklerca wyszlo mnostwo ludzi zdegustowanych waszym "milym" przyjeciem na wstepie!!!!!!!!!! A ten jeden (jesli to prawda o czympiszesz) mogl miec poprostu ciezki dzien lub bylo to dlaniego w tym dniu kolejne podobne przykre zdarzenie. Albo mial dosc wszelakich ochroniarzyumiech))))))))))))))))))))) Trzeba rozumiec ludzi(ale do kogo ja to mowie :( )

A codo podsumowania tematu (choc nie "umiera"jak tp nazwales), to jabym podsumowalten temat inaczej.
Jak dlamnie i wielu innych,Leklerc w Stalowce towielki niewypal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeslina sam poczatek zrazaja sobie wiele typow ludzi,niemaja szacunku dokazdego potencjalnego ijuz chcacego wejsc do sklepu klienta,noto jest jakies totalne nieporozumienie!!!!!!!!!!
Nawet jezeli ta pustka bez dobrych cen i widocznych promocji komus sie podoba, to nieznaczy zejest w porzadku. Zawsze znajda sie jakies wyjatki i trzeba touszanowac!!!!!!!!!
Nie polecalbym tego Leklerca: wszystkim cyklistom, turystom,uczniom,idacym z lub do pracy,rodzicow z dziecmi z wozkami, kobiet z widocznymi torebkami i ludzi starszych,ktorzy zwykleidana zakupy pieszo z wiekszymi torbami na zakupy.
Nie jest to tez miejsce dla rodzin,bo niema tam ani gastronomii z ktorej widzi sie kasy ani bawialni dla dzieci czy innych takich miejsc. A gdzie jakas cukiernia,fryzjer, itd itd. Tylko wymarle lub wymierajace stoiska boksy w galerii.
Ok , jak sobie skojarze cos jeszcze tnapisze.

A WY (oprocz znanych tu panow z Leklerca) CO SADZICIE O TYMLEKLERCU W NASZYM MIESCIE??? -PISCIE!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sty 2019r. 14:56  
Cytuj
goodPisz Elżbieta pisz... jesteś tu jedyną samonapędzająca się gwiazdą, a jakoś Ci WY nie wyrywają się no narzekania.
Pozdrawiam z miłością.scianacałus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2019r. 21:37  
Cytuj
Mysle ,ze pisales domnie ,wiec odpowiadam:
Dotego Leklerca tak malo ludzi chodzi, ze nawet gdyby az10% z nich bywalo tu na stalowymMiescie to juz wszyscy by sie wypowiedzieli umiech))))))). Wiec cofnij sie 8 stron tego tematu forum wstecz (pomin bzdety pisane przez... i negacje wszystkiego i wszystkich oraz wyzwiska i proby ublizenia tu wypowiadajacym sie przez kilku przedstawicieli Leklerca) to pojmiesz umiech))))

Jesli na sam poczatek pracwnicy tego Leklerca zrazaja sobie wiele typow ludzi ,nie maja szacunku do kazdego potencjalnego i juz chcacego wejsc do sklepu klienta ,no to jest to jakies totalne nieporozumienie!!!!!!!!!!
Nawet jezeli ta pustka bez dobrych cen i widocznych promocji komus sie podoba, to nie znaczy ze jest w porzadku. Zawsze znajda sie jakies wyjatki i trzeba to uszanowac!!!!!!!!!
Nie polecalbym tego Leklerca: wszystkim cyklistom, turystom ,uczniom ,idacym z lub do pracy ,rodzinom z dziecmi z wozkami, kobietom z widocznymi torebkami i ludziom starszym ,ktorzy zwykle ida na zakupy pieszo z wiekszymi torbami. KTO WIEC ZOSTAJE JAKO CHCIANY KLIENT ???umiech))
Nie jest to tez miejsce dla rodzin ,bo niema tam ani gastronomii z ktorej widzi sie kasy ani bawialni dla dzieci czy innych takich miejsc. A gdzie jakas cukiernia,fryzjer, itd itd. Tylko wymarle lub wymierajace stoiska boksy w galerii.
Taka jest przykra prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2019r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Świstaczku i z wszystkich wymienionych właśnie Leclerc ma najwięcej indeksów na półkach... Nie będę więcej pisał bo nie ma sensu... Reasumując nie podoba się nie korzystajcie internetowi napinacze...


Faithfull: Aco to sa indeksy????????
umiech))



Nie odpowiada. Zlego sformuowania uzyl/a, bo swiadczy ono ewidentnie ,ze to pracownik marketui nie innego tylko LEKLERCA )))))))))))))))) Indeksy na polkach - ciekawe to umiech))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2019r. 22:13  
Cytuj
Polecam leclerk w Stalowej Woli
Bogaty asortyment
Uprzejma i pomocna obsluga
Świetne miejsce na szybkie zakupy, doskonale na długi spokojny shopping
.
Do tego bezpieczne i omijanie przez patologiczny element umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2019r. 22:59  
Cytuj
CYTAT
Polecam leclerk w Stalowej Woli
Bogaty asortyment
Uprzejma i pomocna obsluga
Świetne miejsce na szybkie zakupy, doskonale na długi spokojny shopping
.
Do tego bezpieczne i omijanie przez patologiczny element umiech



Poleca Leklerca jeden zjego ochroniarzy umiech))))))))) A takie to jest bezpieczne miejsce ,ze ochroniarze inwigiluja klientow lazac za nimi jak ogony albo robiac im problemy z wejsciem do sklepu BO TO WSZYSCY ZLODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!! PARODIA !!!!!!!!!!!!!!! A w kauflandzie ,Tesco ,InterMarche ,Carrefourze , lidlach i Biedronkach jest wg niego niebezpiecznie umiech))))))))) PARODIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Bylem klientem FRACa przed Leclerkirm i nie byo tam nigdy szalu ale byla normalnosc standardowa. Odkad nazywa sie to Leclerc i zatrudnili za 2500 brutto ludzikow do ochrony ,tojest kicha totalna !!!!!!!
Wczesniej nie bylo widac ochrony i bylo normalnie. Daje to do myslenia umiech))))))))))))


Jeszcze mam pytanko do licznych przedstawicieli tego leklerca ,piszacyh tutaj: Dlaczego nie widac w domach gazetek promocyjnych,jak czynia to od zawsze ,systematycznie wszystkie hipermarkety??????????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2019r. 12:08  
Cytuj
CYTAT

Poleca Leklerca jeden zjego ochroniarzy umiech))))))))) A takie to jest bezpieczne miejsce ,ze ochroniarze inwigiluja klientow lazac za nimi jak ogony albo robiac im problemy z wejsciem do sklepu BO TO WSZYSCY ZLODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!! PARODIA !!!!!!!!!!!!!!! A w kauflandzie ,Tesco ,InterMarche ,Carrefourze , lidlach i Biedronkach jest wg niego niebezpiecznie umiech))))))))) PARODIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Bylem klientem FRACa przed Leclerkirm i nie byo tam nigdy szalu ale byla normalnosc standardowa. Odkad nazywa sie to Leclerc i zatrudnili za 2500 brutto ludzikow do ochrony ,tojest kicha totalna !!!!!!!
Wczesniej nie bylo widac ochrony i bylo normalnie. Daje to do myslenia umiech))))))))))))


Jeszcze mam pytanko do licznych przedstawicieli tego leklerca ,piszacyh tutaj: Dlaczego nie widac w domach gazetek promocyjnych,jak czynia to od zawsze ,systematycznie wszystkie hipermarkety??????????????



A no to teraz jasne, nie przyjęli do pracy? Serio, nawet do ochrony marketu Cię nie chcieli? Auć.

Trzymaj ten temat trzymaj, może w końcu uda ci się znaleźć kogoś kto poprze twoją wersję z tym strasznym sklepem umiech

No mnie dalej jak na złość nie chcą "zaatakować" te ochroniarze, żaden za mną też nie chodzi, dziwne, - ale w sumie jako prezes i szef flacoclerców nie muszę się ich obawiać umiech

Co do gazetek, to akurat o dziwo, jak z FRACA nigdy nie miałem u siebie gazetek (Okulickiego), tak z fracoclerka się pojawiły - nic tam w sumie nie ma ciekawego, ale są (i to dwie różne, takie jak kiedyś leżały we fracu i takie typowe marketowe gazety) Także nawet i tutaj kłamiesz (albo przynajmniej szerzysz farmazony).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2019r. 13:39  
Cytuj
Zaraz, zaraz, to przecież ja jestem managerem!!! Po przeanalizowaniu wszystmich zaleceń, uwag i pretensji uporczywie powtarzanych przez Elżbietę Šwistak -
zarządzam natychmiastowe zamknięcie sklepu E.Leclerc w Stalowej Woli !!!!!
A swoją drogą Ela paradoksalnie robisz reklamę, ktoś mądry idzie osobiście i wyrabia sobie opinię a nie słucha pojedynczej zawziętej mscicielki, teraz potrzebujesz bawialni, jedzenia i fryzjera......
Idź do tych sklepów które powyżej wymieniłeś, tam zostaniesz co chcesz.
Koniec - zamykam Leclerca !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2019r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
Jeszcze mam pytanko do licznych przedstawicieli tego leklerca ,piszacyh tutaj: Dlaczego nie widac w domach gazetek promocyjnych,jak czynia to od zawsze ,systematycznie wszystkie hipermarkety??????????????


Jeszcze nie wypowiedzialo sie 2 przedstawicieli Leklerca: MariuszeF i Faithfull umiech))) A tak wogole to na 80 pracownikow tego Leklerca tylko 4 makonta na SM????????? Nie opowiedzielisciemi tez czy dalej czepiaja sie klientow wchodzacych do Leklerca z torbami czy plecaczkami osobistymi ,czy juz zakonczyli te idiotyzmy???????? A ja gazetek tego Leklerca jeszcze niewidzialem , tak jak strony www i telefonu doPOK-u !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2019r. 18:39  
Cytuj
Ech! Właśnie wróciłem z zakupów w Leclerku.
Jak zwykle zostałem znakomicie obsłużony a same zakupy w rewelacyjnej atmosferze!

Z ciekawostek:
Kupiłem pomelo w świetnej cenie (ja i moja rodzina bardzo lubimy smak tego cytrusa)

Z innych ciekawostek - wychodząc widziałem jedna osobę z ochrony - miły, starszy Pan. Pierwszy powiedziałem mu "dzień dobry". Doceniam jego trudną pracę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2019r. 18:46  
Cytuj
To dzisiaj masz wolne odpracy w Leklercu i byles tam jako klient???????? i akuratnie wszedles do domu ,rzuciles zakupy i zajrzales na to forum i odpowiedziales umiech)))))))))))))
Niezle naciagane to!!!!!!!!!!A ja mysle ,ze stoisz przy bramkach Leklerca teraz z telefonem w rekach i odpisujesz tu , bo znowu malo tamjak zwykle klientow wiec masz czas (nie musisz nikogo sledzic ani zwracac mu uwagi ze to ze tamto) umiech)))))))))))) I twierdzisz ,zeto trudna praca - pracownik ochrony w Leklercu????????? umiech))))))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2019r. 18:59  
Cytuj
CYTAT
Ech! Właśnie wróciłem z zakupów w Leclerku.
Jak zwykle zostałem znakomicie obsłużony a same zakupy w rewelacyjnej atmosferze!

Z ciekawostek:
Kupiłem pomelo w świetnej cenie (ja i moja rodzina bardzo lubimy smak tego cytrusa)

Z innych ciekawostek - wychodząc widziałem jedna osobę z ochrony - miły, starszy Pan. Pierwszy powiedziałem mu "dzień dobry". Doceniam jego trudną pracę.

Ten starszy pan chyba pracował juz wczesniej przed zmiana marketu i raczej nie jest zatrudniony przez EC tylko pilnuje pozostałej czesci budynku ale moge sie mylic , jesli wprowadzam w błąd z góry przepraszamsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2019r. 21:12  
Cytuj
CYTAT


Ten starszy pan chyba pracował juz wczesniej przed zmiana marketu i raczej nie jest zatrudniony przez EC tylko pilnuje pozostałej czesci budynku ale moge sie mylic , jesli wprowadzam w błąd z góry przepraszamsmiech2



Raczej nie
Wydaje mi się że znałem wszystkie osoby z Fraca
Tego Pana jednak nie kojarzę
Oczywiście mogę być w błędzie - np Pan pracował we wcześniejszych godzinach, podczas gdy ja we Fracu bywalec wieczorami/późnym popołudniem

A już tak lekko prześmiewczo:
- z leclerka pojechałem do tesco
Kawa która lubię jest tam w promocji (plus chciałem kupić kilka innych rzeczy).
Po zakupie wyjeżdżając z parkingu zajechal mi drogę jakiś gościu w oplu (chyba) z zaparowanymi szybami przez które chyba niewiele widział
Ja chciałem wyjechać a on wjezdzal w miejsce z którego nie było wyjazdu (albo była mała kraksa na parkingu, albo ktoś zaparkował i zapomniał zaciągnąć hamulec ręczny czy wrzucić bieg i jego auto zjechało po nierówności w inny samochód
Otóż gościu w oplu otworzył szybe i krzyczał coś do mnie
Otworzyłem szybę w moim aucie i zapytałem co mówił bo nie słyszałem
Odpowiedział (zgodnie z przewidywanie): gdzie się pcham
Odpowiedziałem że chce wyjechac
Tamten że się nie usunie
Więc ja ze i tak jadąc tam gdzie jedzie nie da rady, bo droga jest zablokowana (Czego pewnie nie widział bo miał szyby tak zamglone jak umysł swistaka)
No to usłyszałem że w takim razie nikt nigdzie nie pojedzie
Gość zamknął szybę i... Planował pewnie stać do... No właśnie nie wiem
Bo odrobina miejsca która pozostała pozwoliła mi go ominąć (było bardzo mało miejsca ale moje umiejętności jeździeckie są fantastyczne :-p )
Tak więc:
Gdyby to był klient leclerka do takiej sytuacji by nie doszło - obaj rozjechalibysmy się w wymieniając uprzejmości uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2019r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
Ech! Właśnie wróciłem z zakupów w Leclerku.
Jak zwykle zostałem znakomicie obsłużony a same zakupy w rewelacyjnej atmosferze!

Z ciekawostek:
Kupiłem pomelo w świetnej cenie (ja i moja rodzina bardzo lubimy smak tego cytrusa)

Z innych ciekawostek - wychodząc widziałem jedna osobę z ochrony - miły, starszy Pan. Pierwszy powiedziałem mu "dzień dobry". Doceniam jego trudną pracę.


CYTAT
...Tak więc:
Gdyby to był klient leclerka do takiej sytuacji by nie doszło - obaj rozjechalibysmy się w wymieniając uprzejmości uśmiech


No niesamowite!!!!!!!!!!! Wprost podniecajace (ciebie!!) umiech)) Mowisz.............umiech))))))))))))))))
Chyba jednak wolalem poprzedniego piszacego MariuszeF anie tego co pisze pod tym nickiem od dwoch postow umiech)))))))))))) Jakos zlagodnial i taki rozgadany, choc dalej sensu wtym nie widac!!!!! Czekam na czwartego przedstawiciela Leklerca , tzn. Faithfull - juz sienie odezwie po "wpadce" slownikowej ??????????? umiech))))))))


Jak dla mnie i wielu innych ,Leklerc w Stalowce to wielki niewypal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jesli na sam poczatek zrazaja sobie tam wiele typow ludzi ,nie maja szacunku do kazdego potencjalnego i juz chcacego wejsc do sklepu klienta ,no to jest to totalne nieporozumienie!!!!!!!!!!
Nawet jezeli ta pustka bez dobrych cen i widocznych promocji komus sie podoba, to nieznaczy zejest w porzadku. Zawsze znajda sie jakies wyjatki i trzeba touszanowac!!!!!!!!!
Nie polecalbym tego Leklerca: wszystkim cyklistom, turystom ,uczniom ,idacym z lub do pracy ,rodzicom z dziecmi z wozkami, kobietom z widocznymi torebkami i ludziom starszym ,ktorzy zwykle ida na zakupy pieszo z wiekszymi torbami - bo beda mieli tam problemy bomaja gdzie ukryc produkty ,BO TO ZLODZIEJE!!!!!. KTO WIEC ZOSTAJE JAKO CHCIANY TAM KLIENT??? Ten Leklerc nie jest to tez miejsce dla rodzin ,bo niema tam ani gastronomii z ktorej widzi sie kasy ani bawialni dla dzieci czy innych takich miejsc. A gdzie jakas cukiernia,fryzjer ,itd itd. Tylko wymarle lub wymierajace stoiska boksy w galerii. No chyba ze w czyms sie myle ??????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ElM
ElM
ElM
Posty: 57
Dołączył: 14 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2019r. 15:15  
Cytuj
Witam po dłuższej przerwie !

Myślę, że czas zbliża się by kończyć ten temat, ale zanim, to warto jeszcze dodać tu nieco przydatnych mieszkańcom konkretów. Proszę więc o wpisy.

Ja dowiedziałam się, że powstaje stronka, na której systematycznie uaktualniana będzie porównywarka cen podstawowych produktów domowych, dostępnych w stalowowolskich marketach.
Nie znam szczegółów, ale wiem, że jest to już w zaawansowanym przygotowaniu. Będziemy mieli więc może tańsze produkty, albo przynajmniej będziemy wiedzieli gdzie co kupić po lepszej cenie umiech

W niektórych hipermarketach stosuje się takie metody marketingu, że przy wejściu widać wózek z wybranymi towarami i tabliczką z porównaniem cen z konkurencją. U nas raczej jeszcze tego nie było, więc będzie lepsze, bo nie dla marketingu tylko dla dobra ludzi.

Nie byłam też od jakiegoś czasu w stalowowolskim Leklerku i nie wiem czy zmieniło się tam cokolwiek na plus. Jak coś wiecie to napiszcie proszę !

Pozdrawiam wszystkich tu piszących, w tym panów z Leklerka (już czterech?) też! Widzę, że nie zapomnieliście o mnie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 25 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2019r. 19:17  
Cytuj
No niesamowite!!!!!!!!!!! Wprost podniecajace (ciebie!!) umiech)) Mowisz.............umiech))))))))))))))))
Chyba jednak wolalem poprzedniego piszacego MariuszeF anie tego co pisze pod tym nickiem od dwoch postow umiech)))))))))))) Jakos zlagodnial i taki rozgadany, choc dalej sensu wtym nie widac!!!!! Czekam na czwartego przedstawiciela Leklerca , tzn. Faithfull - juz sienie odezwie po "wpadce" slownikowej ??????????? umiech))))))))

Nie odpowiadam za twoje braki edukacyjne... Nie dość że MALKONTENT i FRUSTRAT to jeszcze niewyedukowany analfabeta... przeszedłeś chociaż jeden etap rekrutacji w Leclercu( o twoim niepowodzeniu już wiemy) że tak żale wylewasz??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2019r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
..Ja dowiedziałam się, że powstaje stronka, na której systematycznie uaktualniana będzie porównywarka cen podstawowych produktów domowych, dostępnych w stalowowolskich marketach.
Nie znam szczegółów, ale wiem, że jest to już w zaawansowanym przygotowaniu. Będziemy mieli więc może tańsze produkty, albo przynajmniej będziemy wiedzieli gdzie co kupić po lepszej cenie umiech

W niektórych hipermarketach stosuje się takie metody marketingu, że przy wejściu widać wózek z wybranymi towarami i tabliczką z porównaniem cen z konkurencją. U nas raczej jeszcze tego nie było, więc będzie lepsze, bo nie dla marketingu tylko dla dobra ludzi.


Dobre tobedzie bo sprzedawcy beda wtedy chcieli robic lepsze promocje i obnizac marze. Czesto jest tak ,ze kupie cos pospolitego a chwile pozniej widze to w innym markecie o polowe tansze. Takie marze sa teraz w handlu widocznie!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2019r. 19:24  
Cytuj
CYTAT
Nie odpowiadam za twoje braki edukacyjne... Nie dość że MALKONTENT i FRUSTRAT to jeszcze niewyedukowany analfabeta... przeszedłeś chociaż jeden etap rekrutacji w Leclercu( o twoim niepowodzeniu już wiemy) że tak żale wylewasz??


Sluchaj ,wypowiadasz sie dokladnie taksamo jak twoi wspolpracownicy z tego Leklerca. Znamy juz te bzdety!!!!!!!!!!!! Zastanawiam sie czy "ty" to Nony czy Vielitz z drugiego konta. A kto ostatnio pisze pod nickiem MariuszeF??????? Teraz nadaje i nnymjezykiem umiech))))))) Pogubicie sie Leklercowcy z tymi swoimi kontami tu na SM umiech)))))))

Ajak tam te INDEKSY NA POLKACH ??????????????? umiech)))))))))))))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2019r. 23:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie odpowiadam za twoje braki edukacyjne... Nie dość że MALKONTENT i FRUSTRAT to jeszcze niewyedukowany analfabeta... przeszedłeś chociaż jeden etap rekrutacji w Leclercu( o twoim niepowodzeniu już wiemy) że tak żale wylewasz??


Sluchaj ,wypowiadasz sie dokladnie taksamo jak twoi wspolpracownicy z tego Leklerca. Znamy juz te bzdety!!!!!!!!!!!! Zastanawiam sie czy "ty" to Nony czy Vielitz z drugiego konta. A kto ostatnio pisze pod nickiem MariuszeF??????? Teraz nadaje i nnymjezykiem umiech))))))) Pogubicie sie Leklercowcy z tymi swoimi kontami tu na SM umiech)))))))

Ajak tam te INDEKSY NA POLKACH ??????????????? umiech)))))))))))))


O widzę odnalazłeś hasło do drugiego konta, czy to żona/córka umiech
Szkoda, że nie stać cię na jakieś świeże opowieści, tylko kopiujesz swoje farmazony albo odwracasz kota ogonem. Czekam dalej jednak, może jakiś twój nowy wyimaginowany znajomy będzie miał problem z fracoclerkiemumiech Doprawdy ciekawi mnie, kto tym razem będzie miał problem z wejściem po "bułki czy ziemniaki"umiech Kogo ta faszystowska ochrona teraz upolujeumiech

ps
nie rozpaczaj nad niezdobytą pracą w tym "markeciku", otwierają wkrótce Decathlon, może tam przygarną takiego kropka jak ty i pozwolą ci być ochroniarzem, tam na bank twoich ukochanych cyklistów nikt nie będzie prześladował jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ElM
ElM
ElM
Posty: 57
Dołączył: 14 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
"Vielitz": chyba nie zrozumiałeś po co założyłam ten temat na forum. Postaram ci się to jakoś wytłumaczyć.


Ale może najpierw tak:

Wyobraź sobie, że isstnieją w mieście od dość dawna dwa duże piękne baseny kryte typu Akwapark. Mają dużo atrakcji, gastronomię, wypożyczalnię strojów kąpielowych, ręczników, sprzętów, itd. Ludzie tam masowo chodzą, świetnie spędzają czas, a obsługa kasuje ich za bilety i pilnuje, żeby się nikt nie utopił, nie nudził, a jak się ktoś poślizgnie, to udzieli mu pomocy.
I teraz wyobraź sobie, że powstał niedawno trzeci podobny basen, ale mało jest tam atrakcji, jest pusto, bez dekoracji, klimatu, brak jest gastronomii (nie ma gdzie się oszuszyć przy kawce bądź coś przekąsić, bo kąpiele powodują, że się jest głodnym), a mają te same ceny biletów wstępu. Dodatkowo obsługa już przy wejściu daje się poznać nie z uprzejmości, ale nie chce wpuścić tych, którzy nie mają ze sobą klapek (bo nie zainstalowali dezynfekatorów w szatniach) i nie chcą też wpuścić dziewcząt posiadających wyłacznie strój kąpielowy dwuczęściowy (takie dziwactwo miało miejscie niegdyś na naszym basenie OSiR-u).

Pomyśl teraz, czy to nie świadczy o wielkiej ułomności właściciela lub/i zarządzającego tym nowopowstałym? Kto tam przyjdzie, skoro jest dużo gorzej niż w istniejących od dawna, dobrych (czy normalnych) dwóch basenach? Jak zadziała to na ludzi, którzy przygotowali się aby skorzystać po raz pierwszy z tej nowości - nie będą wkurzeni, że robi się im problemy a nie pomaga?
A na starych basenach nikt im nie wytykał tego czy tamtego. Myślę, że to normalne, że będą oburzeni i że opinia o nowym nieprzyjaznym basenie szybko się rozniesie. Bo wiesz, że dobre wieści rozchodzą się szybko, a złe błyskawicznie umiech


CZYŻ NIE ANALOGICZNIE JEST Z TYM STALOWOWOLSKIM LECLERKIEM, którego temat dotyczy ?


Doczytaj moje wypowiedzi, które nie tylko nakreślają problemy klientów nowego hipermarketu w naszym mieście, czyli Leclerca, ale też sugerują właścicielowi lub/i zarządzającemu dobre rozwiązania. Robię to bez używania wulgaryzmów, obrażania tu kogokolwiek, może dlatego, że mnie akurat nie przeszkodzili w wejściu do tego marketu.
A że mam swoje zdanie, to raczej normalne. Mam też swoje oczy i uszy, mam też sporo znajomych i przyjaciół, nie tylko w pracy - z nimi też rozmawiam o tym co nowego i ciekawego w naszym mieście (dlatego zaglądam na portale lokalne).
Prosiłam też na wstępnie tego tematu, aby inni pisali o swoich spostrzeżeniach, dotyczących tej nowości w Stalowej Woli, jaką jest Leclerc. Na koniec dodam, że nawet "Nocny" docenił moją pracę włożoną w ten temat tu na forum umiech DZIĘKI !


I jeszcze jedno. Jeśli ci ten temat nie pasuje, ani to o czym tu piszą, to nie trać czasu i nie dokładaj się do tego niepotrzebnie. Jest tyle innych tematów na tym forum i tyle ciekawych artykułów na stalowym mieście.


Przypominam swoją wypowiedź z 6 strony.
I chyba płyta ci się zacięła, bo powtarzasz się znowu.
A jakiś sensik może wreszcie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 14:58  
Cytuj
Rok 2246.... a dyskusja tutaj nadal trwa....potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ElM
ElM
ElM
Posty: 57
Dołączył: 14 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 15:18  
Cytuj
Niestety mało w niej już konkretów dot. Leclerka :(
Widocznie kto ma konto na SM to już się wypowiedział, a teraz to już dyskusja 3 czy 4 pracowników Leclerka z 1 czy dwoma urażonymi niepotrzebnie przez ten market. Ale jak się pozbiera sensowne wpisy z tych aż 9 stron, to o czymś jednak świadczą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »