NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 »
E.Leclerc stalowowolski - NEGATYW !, Nowy i nieprzyjazny hipermarket w St.W.
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 20:56  
Cytuj
Ja tam kupuje. Towar mieso sery najlepsze w mieście. Nie mam zastrzeżeń do sklepu. Polecam tam zakupy. Wędlinki pychota sery też przepyszne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 20:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 21:04  
Cytuj
Leclerk w Stalowej Woli:
Najlepsza obsługa i towary w najlepszej jakosci
A do tego najfajniejsi klienci (patologia omija to miejsce)
Dodatkowo bezpiecznie! Doskonale miejsce na swobodne zakupu rodzinne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2019r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
Leclerk w Stalowej Woli:
Najlepsza obsługa i towary w najlepszej jakosci
A do tego najfajniejsi klienci (patologia omija to miejsce)
Dodatkowo bezpiecznie! Doskonale miejsce na swobodne zakupu rodzinne umiech


Jak mabyc bezpiecznie jak nawet kamer nie zainstalowaliscie umiech)))))

No wszystko jest poprostu zajefajne w tym markecie ,wg tego ochroniarzyny Leclerka ,a wszyscy co tu pisza o roznych problemach ,zdarzeniach ,negatywach Leklerca to sa zlodzieje ,pajace, skurw... itd (z wypowiedzi MariuszeF) !!!!!!!!! Do sadu ich!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 25 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 00:02  
Cytuj
kamera nie sprawi że będziesz bezpieczniejszy...
Macie wyimaginowane problemy... klasyczni malkontenci...Jazda do biedry...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 06:54  
Cytuj
Ela - EIM i Świstak 1 to ta sama osoba. Prowadzi krucjatę według własnego planu - co przyznała. Nie przyjęli do pracy? odrzucili CV?
Po tych wszystkich wyimaginowanych żalach widać że mieli rację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 07:30  
Cytuj
vielitz - byłem tam ostatnio przed Świętami. Ochrona dopiero się rozkręcała. Jeden prawie się zdecydował zwrócić uwagę mojej żonie na torebkę. Już za nami szedł jak zahipnotyzowany gapiąc się w torebkę. (Miała akurat taką pokaźnych rozmiarów.) Zrezygnował, ale nie wiem jak by potoczył się bieg wydarzeń gdyby nas o to zaczepił.

Trolli nie karmię.
Wyrażam swoją opinię.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 09:08  
Cytuj
Mi się sklep podoba
Ale kasy to padaka jak w biedronce
Powinny być też czytniki ręczne, może
Szło by kasjerkom szybciej

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
vielitz - byłem tam ostatnio przed Świętami. Ochrona dopiero się rozkręcała. Jeden prawie się zdecydował zwrócić uwagę mojej żonie na torebkę. Już za nami szedł jak zahipnotyzowany gapiąc się w torebkę. (Miała akurat taką pokaźnych rozmiarów.) Zrezygnował, ale nie wiem jak by potoczył się bieg wydarzeń gdyby nas o to zaczepił.

Trolli nie karmię.
Wyrażam swoją opinię.


Hehe "prawie się zdecydował" - co jeszcze myślał ten "faszystowski" ochroniarz, jakie miał planyumiech? Pewnie jak się dopiero "rozkręcał", to może szykował zasadzkę umiech?
Jakby się potoczył bieg wydarzeń? Zależy czy jesteś normalnym człowiekiem, czy jednak lubisz ludziom utrudniać życie/pracę i wykłócać się o pierdoły.

Karmisz karmisz, dwa "jupki" (lub jak piszą inni, raczej jedna pod rożnymi nickami) opowiadają pierdoły, że głowa boli to udajesz, że nie widzisz tego i jeszcze ich zachęcasz, pisząc, że to pewnie prawda, że ochrona tam straszna i TRZEBA ją zmienićumiech Na czym opierasz swoją opinię? Byłeś tam ile razy? Ostatni raz 2 miechy temu, nic cię złego nie spotkało, ale jednak dorzucasz do ognia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 14:10  
Cytuj
Po prostu szedł za nami z wyraźnym zamiarem przyczepienia się do torebki mojej żony. Ale w pewnym momencie zrezygnował.

Faktem jest, że nie czytam wszystkich wypowiedzi. Mogłem więc nieopatrznie nakarmić trolla, za co najmocniej przepraszam. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 15:49  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Jak mają poprawić ochronę? Co ta ochrona ma tam robić?



Vielitz, ty jednak masz jakis powazny powod zeby bronic tutejszego Leclerka. Jatez przeczytalem wszystkie twoje posty i sprawa dlamnie jest jednoznaczna.
Rozumiem,ze ktos jak jest czyms wkurzony urazony czy poniosl jakies straty ,to bedzie chcial sie zemscic albo poprawic taki stan rzeczy zeby na przyszlosc bylojuz ok. Ale nieda sie zrozumiec ,jak "zwykly klient"(za jakiego sie podajesz,jak juz dwoch wczesniej zidentyfikowanych przedstawicieli Leklerca) moze az tak walczyc wobronie jednego ze sklepow, zktorych korzysta umiech)))
Powtarzasz sie we wszystkich swoich wpisach z tym samym,tylko jojczysz,ze inni sie tym tematem zajmuja bo zalezyci zeby to szybko ucichlo.Nie dziwne to ?????????
Ajak maja poprawic obsluge w tym Leclerku to duzojuz zostalo napisane tu natych 8 stronach przez roznych ludzi - poczytaj,to mozejednak wreszcie cokolwiek zrozumiesz!!!!!!!
Pozatym zaczynasz juz uzywac slow jak twoi wspolpracownicy z Leklerca (MariuszeF i Nocny),tzn. "trolle i gowno-burze" umiech))))
To tez pokazuje ze ty i MariuszeF moze bycjedna i ta sama osoba co ma drugie kontona stalowymmiescie (stad tez i podejrzenia MariuszeF w tym temacie). Napisz wreszcie tu cos madrego ,sensownego i wnoszacego cos wten temat,a nietylko ubolewasz ,zejeszcze ten temat sie toczy. Choc watpie zebysmogl cos przydatnegotu napisac skoronie rozumiesz problemow wielu piszacych tu ludzi ,zdegustowanych tym Leklerkiem.
Zapomniales jeszcze dodac ze ochrona tamtejsza tez zbulwersowalaprzed wejsciem jakas msciwa fisze z wladz miasta umiech))))))))))

I nastepny Leclklercowiec sie odezwal po pol roku z 3 postami - Faithfull??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]Jak mają poprawić ochronę? Co ta ochrona ma tam robić?



Vielitz, ty jednak masz jakis powazny powod zeby bronic tutejszego Leclerka. Jatez przeczytalem wszystkie twoje posty i sprawa dlamnie jest jednoznaczna.
Rozumiem,ze ktos jak jest czyms wkurzony urazony czy poniosl jakies straty ,to bedzie chcial sie zemscic albo poprawic taki stan rzeczy zeby na przyszlosc bylojuz ok. Ale nieda sie zrozumiec ,jak "zwykly klient"(za jakiego sie podajesz,jak juz dwoch wczesniej zidentyfikowanych przedstawicieli Leklerca) moze az tak walczyc wobronie jednego ze sklepow, zktorych korzysta umiech)))
Powtarzasz sie we wszystkich swoich wpisach z tym samym,tylko jojczysz,ze inni sie tym tematem zajmuja bo zalezyci zeby to szybko ucichlo.Nie dziwne to ?????????
Ajak maja poprawic obsluge w tym Leclerku to duzojuz zostalo napisane tu natych 8 stronach przez roznych ludzi - poczytaj,to mozejednak wreszcie cokolwiek zrozumiesz!!!!!!!
Pozatym zaczynasz juz uzywac slow jak twoi wspolpracownicy z Leklerca (MariuszeF i Nocny),tzn. "trolle i gowno-burze" umiech))))
To tez pokazuje ze ty i MariuszeF moze bycjedna i ta sama osoba co ma drugie kontona stalowymmiescie (stad tez i podejrzenia MariuszeF w tym temacie). Napisz wreszcie tu cos madrego ,sensownego i wnoszacego cos wten temat,a nietylko ubolewasz ,zejeszcze ten temat sie toczy. Choc watpie zebysmogl cos przydatnegotu napisac skoronie rozumiesz problemow wielu piszacych tu ludzi ,zdegustowanych tym Leklerkiem.
Zapomniales jeszcze dodac ze ochrona tamtejsza tez zbulwersowalaprzed wejsciem jakas msciwa fisze z wladz miasta umiech))))))))))

I nastepny Leclklercowiec sie odezwal po pol roku z 3 postami - Faithfull??????


Człowieku, przestań się kompromitować i ludzi denerwować. Dostałeś "po tyłku" wpisami paru użytkowników, ale dalej brniesz w te idiotyzmy. Ja nie bronię fracoclerca, ja WALCZĘ z trollami i idiotyzmem na tym forum, takie hobby. Jesteś (tak w każdym razie opowiadasz) JEDYNĄ osobą jaka miała tam jakiś wyimaginowany problem z ochroną (kolesia co kupił torbę i mu ochrona chciała to przeglądnąć nie liczę, bo dla mnie to żaden szok, miałem tak wiele razy w różnych sklepach i jako, że nie mam nic na sumieniu a ludzie po prostu wykonują swoją pracę to nie robię z tego sensacji), podajesz jakieś kosmiczne przykłady by ratować swoją żałosną bajkę. Jedyną osobą co się za Wami wstawia to Mirek, który jedyny problem jaki miał z ochroną to taki, że kiedyś ochroniarz MYŚLAŁ o tym by może zabronić komuś wnieść torebkęumiech
Tak, powtarzam się w każdym moim tekście, bo mam nadzieję, że w końcu pojmiesz, że piszesz bzdury i nikt w to nie wierzy. Jak będziesz takie bzdety pisać o innych sklepach/firmach to ja także wpadnę na forum by to wyśmiać i wytykać wszelkie farmazony.
ps
uwielbiam te argumenty trolli - bronisz kogoś, to na bank tam pracujesz umiech Na tym forum SM to już mnie w wielu firmach/sklepach jako prezesa widzieli umiech - ale skąd możesz to wiedzieć, konto założyłeś/łaś dopiero co, tylko by ten temat pociągnąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 16:18  
Cytuj
Ok. Vielitz jednaknie zrozumiesz. Twoja strataumiech)))))))))))
Szkoda ,ze na innych tematach forum nie bronisz czegokolwiek z takim zaangazowaniem umiech)))))))) Spadam boszkoda miczasu na ciebie!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 17:33  
Cytuj
Ela stanowczo zaprzeczam nie pracuję w LeClercu, mam tam kochankę i bywam , Ela - tak zarządzam ludźmi ale ich szanuję a oni mnie. Na Stalowym jestem od lat. Nie jestem msciwcem, lecz nie cierpię malkontentów. Kończę bo sensu brak jak widzę w tej gadaninie.
Owocnej mściwości i dobrego samopoczucia życzę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Ok. Vielitz jednaknie zrozumiesz. Twoja strataumiech)))))))))))
Szkoda ,ze na innych tematach forum nie bronisz czegokolwiek z takim zaangazowaniem umiech)))))))) Spadam boszkoda miczasu na ciebie!!!!!!!!!


Co tu do rozumienia - jesteś zwykłym trollem "forumowym", nie ma tu żadnej wartości i nic skomplikowanego to nie jest.
Trollu, masz konto od miesiąca, skąd wiesz więc jakie jest moje zaangażowanie w innych tematach? Tak się składa, że takie trolle jak ty tępię od lat umiech
Rozumiem, że można mieć swoje cele (jak ty - konkurencja albo jakieś urojenia), swoje poglądy itp. wtedy czasami jestem w stanie to uszanować, ale nie w ten sposób, nie pisząc takie farmazony i szerzyć takie bzdury jak Ty pod tym i innym nickiem.

ps
Ja tu niczego i nikogo nie bronię, bo nie ma przed kim i nie ma powodów (logicznych) - wiem, że ciężko Ci to pojąć, ale ja tu tylko demaskuje
trolle, nic więcej.

ps2
Z szacunku do innych forumowiczów, wysil się trochę i zacznij pisać poprawnie (pewnie nie wiesz jak się wylogować na kompie i z drugiego konta piszesz z komórki stąd te błędy), ale to nie jest wytłumaczenie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 21:05  
Cytuj
CYTAT


Vielitz, ty jednak masz jakis powazny powod zeby bronic tutejszego Leclerka. Jatez przeczytalem wszystkie twoje posty i sprawa dlamnie jest jednoznaczna.
Rozumiem,ze ktos jak jest czyms wkurzony urazony czy poniosl jakies straty ,to bedzie chcial sie zemscic albo poprawic taki stan rzeczy zeby na przyszlosc bylojuz ok. Ale nieda sie zrozumiec ,jak "zwykly klient"(za jakiego sie podajesz,jak juz dwoch wczesniej zidentyfikowanych przedstawicieli Leklerca) moze az tak walczyc wobronie jednego ze sklepow, zktorych korzysta umiech)))
Powtarzasz sie we wszystkich swoich wpisach z tym samym,tylko jojczysz,ze inni sie tym tematem zajmuja bo zalezyci zeby to szybko ucichlo.Nie dziwne to ?????????
Ajak maja poprawic obsluge w tym Leclerku to duzojuz zostalo napisane tu natych 8 stronach przez roznych ludzi - poczytaj,to mozejednak wreszcie cokolwiek zrozumiesz!!!!!!!
Pozatym zaczynasz juz uzywac slow jak twoi wspolpracownicy z Leklerca (MariuszeF i Nocny),tzn. "trolle i gowno-burze" umiech))))
To tez pokazuje ze ty i MariuszeF moze bycjedna i ta sama osoba co ma drugie kontona stalowymmiescie (stad tez i podejrzenia MariuszeF w tym temacie). Napisz wreszcie tu cos madrego ,sensownego i wnoszacego cos wten temat,a nietylko ubolewasz ,zejeszcze ten temat sie toczy. Choc watpie zebysmogl cos przydatnegotu napisac skoronie rozumiesz problemow wielu piszacych tu ludzi ,zdegustowanych tym Leklerkiem.
Zapomniales jeszcze dodac ze ochrona tamtejsza tez zbulwersowalaprzed wejsciem jakas msciwa fisze z wladz miasta umiech))))))))))

I nastepny Leclklercowiec sie odezwal po pol roku z 3 postami - Faithfull??????


Do tej pory nie myślałem że coś przebije debilizmy wpisywane przez dzbana o nicku Elm
Teraz zaczynam wierzyć, że to możliwe. Poprzeczka była wysoko. Bardzo wysoko! Niewyobrażalnie wysoko - zwłaszcza te brednie o trzech basenach.
...ale widzę że jeśli chcesz to z łatwością osiągasz szczyty głupoty jeszcze większej!

Einstein przewidział że wszechświat jest nieskończony. Zakładał że ludzka głupota także. Gdyby poznał ciebie (i Elm) byłby tego absolutnie pewny (tak, wiem że ty i Elm to jeden matoł, ale dla swojego bezpieczeństwa psychicznego w tej chwili zakładam, że jest was dwoje - że tyle kupy kupy w jednej osobie by się nie zmieściło)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 21:49  
Cytuj
Nie można wejść z plecakiem, nie można z torbą, ale można wnieść torebkę. Muszę spróbować, czy mnie wygonią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2019r. 22:10  
Cytuj
CYTAT
Nie można wejść z plecakiem, nie można z torbą, ale można wnieść torebkę. Muszę spróbować, czy mnie wygonią.


Transwestytow pewnie tez doLeklerca niewpuszczaja!!!

Niezly atak przeprowdzilo 3panow zLeklerca przed twoim postemumiech)))))))))))))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2019r. 21:24  
Cytuj
Oto trzech "Muszkieterow" poswiecajacych sie wielce natym forum ,bojownikow o dobre imie kiepskiego dlamnie iinnych Leklerca w StalowejWoli:

1. Nocny - napisal,że makochankę w tym Leklercu ,a zna sporo szczegolow dot.marketu. Zamiast romantycznie,to o Leklercu przy swiecach umiech)))) Dlamnie to zarzadzajacy tym Leclerkiem lub ochrona,bo tez uwaza ze wszyscy kradna!!!!!

2. MariuszeF - widzac slownictwo ,skale podejrzliwosci, zlosci i nienawisci - to ochroniarz Leklerca alboi szef tej ochrony (MariuszeF). Dlaniego wszyscy to zlodzieje!!!!!!!!!

3. Vielitz - "poczciwy demaskator trolli forumowych" jak sie opisuje umiech)))) Mi to pachnie mocno kims od wlascicieli Leklerca(toby bylo dobrze!!!!!)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2019r. 22:00  
Cytuj
O co i chodzi?
Piszę prosto, bo do prostaka (ciebie)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 18:31  
Cytuj
CYTAT
Kilka dni temu (może dwa tygodnie) byłem w LC świadkiem jak jakiś pajac (że pajac to okazało się później, o czym niżej) -
Mężczyzna średniej budowy ciała, w wieku około 40 lat, chciał wejść na teren sklepu ze plecakiem
Ochrona zwróciła mu uwagę że nie może (w sensie że trzeba zostawić plecak u Pani z obslugi klienta) i ów "indywidualista" zaczął się wydzierać i robić "cyrki"że skandal i że opisze sprawę na Stalowym Mieście...
Patrząc na całą sytuację z boku miałem wspaniały ubaw (prawdziwe pajacowanie zawsze doceniam)
Do dziś zastanawiam się skąd takie histeryczne zachowanie i owa niemożność pozostawienia plecaka w miejscu wskazanym...?


Ponieważ temat umiera, chciałem przypomnieć o co była ta cała burza.
Niezwykle się cieszę że dzięki niej w stalowowolskim LC można czuć się bezpiecznie bo omijają go różnego rodzaju wariaci
Liczę że co raz więcej osób będzie doceniało możliwość zrobienia dobrych jakościowo zakupow w miejscu bezpiecznym (nikt w plecaku nie wniesie np noża), czystym i przy miłej obsludze.
Mam nadzieję że to ostatni post w temacie.
Tego życzę sobie i Wam :-)

PS
Osobiście nie mam zastrzeżeń do żadnego że stalowowolskich sklepów czy marketów
Uważam że w naszym Mieście jest świetnie jeśli idzie o obsługę Klienta.
Problem widzę jedynie w u niektórych konsumentów o mentalności wściekłej małpy z brzytwą. Na szczęście na całą Stalową Wolę to dwa, góra trzy "ewenementy"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 18:56  
Cytuj
MariuszeF traktujesz ludzi z plecakami jak terorystów ,pedofilów i innych filówsmiech2 mozna by sie zastanowic nad tym co masz do plecaków moze jakis uraz ze szkoły podstawowej ?: moze gimnazjum ?myslisz ze takie pseudo bezpieczenstwo bo jakis gosciu nozownik nie wejdzie do LC z plecakiem zacheci ludzi do kupowania smiesznesmiech2 a co powiesz na kobiete nozowniczke z kosą w torebce czy i one nie wejdzie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 19:05  
Cytuj
CYTAT
Po prostu szedł za nami z wyraźnym zamiarem przyczepienia się do torebki mojej żony. Ale w pewnym momencie zrezygnował.

Faktem jest, że nie czytam wszystkich wypowiedzi. Mogłem więc nieopatrznie nakarmić trolla, za co najmocniej przepraszam. potluczony


Jeszcze dopisz ze cie prawie zgwałcił to juz bedzie komplet. Tez nie skłamiesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 25 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 20:41  
Cytuj
Dalej macie ból dupy... małomiasteczkowe ludziki... W końcu zrobiono sklep z bogatym asortymentem a tu zgraja malkontentów pierdół się czepia... ech zabawni jesteście...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
Dalej macie ból dupy... małomiasteczkowe ludziki... W końcu zrobiono sklep z bogatym asortymentem a tu zgraja malkontentów pierdół się czepia... ech zabawni jesteście...


Zjakim z bogatym asortymentem????????? Marketow z "tak bogatym asortymentem" jest w Stalowce conajmniej 4 umiech)))))))))))))) (Tesco,Kaufland ,InterMarche ,Carrefour.Nie licze Lidlow)
Faithfull: mysle ze wystarczy tu juz przedstawicieli tego ulomnego Leklerca!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2019r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
nie bij piany w kazdym mozliwym watku człowieku. Jeden pedalarz obrazony i robi z siebie sensacje.


CYTAT
Jeszcze dopisz ze cie prawie zgwałcił to juz bedzie komplet. Tez nie skłamiesz.



R5_VIRUS: a moze ,oprocz tych powyzszych "docinek" jedynych tu twoich wypowiedzi cos sensownego ,wartosciowego jeszcze napiszesz ????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »