NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Telewizja nc+,
Posty: 68
Dołączył: 26 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2018r. 12:39  
Cytuj
Witam. Mam pytanie zwłaszcza do mieszkańców okolic Przyszowa. Czy jest możliwy odbiór w tym rejonie sygnału telewizji nc+. Jaka jest jakoć sygnału ewentualnie czy nie lepiej kupić pakiet cyfrowego Polsatu. Proszę o odpowiedź osoby które posiadają taką telewizję nie dystrybutorów.Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2018r. 12:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2018r. 14:31  
Cytuj
Nie chodzi o to gdzie mieszkasz. Ważne, żeby anteny nic nie zasłaniało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2018r. 18:19  
Cytuj
Mam nc+ .Wcześniej miałem N-kę. Polsat też przez chwilę jak F1 tylko u nich można było oglądać. Obsługa ,pilot,jakość obrazu na korzyść NC+. Polsat mi nie podchodzi.
Chociaż swego czasu NC+ reprezentował w Tesco niezły oszołom. Nie chciał mi wymienić padniętego dekodera tłumacząc się problemami z systemem. Kiedy pojechałem do drugiego punktu na Okulickiego okazało się ,że żadnych problemów z systemem nie było. Ponieważ ,akurat miła pani z Okulickiego nie miała żadnego egzemplarza pod ręką pojechałem z powrotem do Tesco.
Kiedy powiedziałem tępemu karkowi ,że ściemnia zaczął grozić mi pobiciem...
Normalnie ręce opadają.Człowiek zdesperowany biega po mieście za dekoderem ,a tu jeszcze w gębę można dostać.
Natomiast mogę z czystym sumieniem polecić punkt na Okulickiego. Byłem tam kilka razy i zawsze wychodziłem zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HBR
HBR
HBR
Posty: 76
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 10:51  
Cytuj
Chyba nie ma znaczenia czy jest to Przyszów, czy Pysznica, czy inne miejsce. Sygnał jest satelitarny i dociera wszędzie jednakowo. Kwestią jest dobór i dobre ustawienie anteny, konwertera itp. Mam od wielu lat nc+ (wcześniej N) i jestem zadowolony. Z Polsatem też miałem przygodę - nie polecam). Ostatnio wymieniłem dekoder na 4K, (trzeba wymienić kabel połączeniowy dekoder-telewizor i konwerter), ale wszystko działa prawidłowo. Można w tym samym czasie nagrywać trzy kanały i oglądać czwarty. Ceny tego luksusu niestety nie są małe, ale co kto lubi i na co kogo stać.
A przy wymianie dekodera w Tesco była dziewczyna i to całkiem kompetentna.
Pozdrawiam i życzę dobrego odbioru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 11:21  
Cytuj
Mam już czwarty rok i jestem zadowolony. Na plus aplikacja do oglądania na tablecie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »