NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Nowa Knajpa, Nowa Knajpa
Posty: 35
Dołączył: 26 Sty 2008r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Gru 2018r. 10:10  
Cytuj
Witam

Przechodząc przez "edukacje" zauważyłem ze otwiera się nowa knajpa. Pytanko,kiedy otwarcie?

Byfuch
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2018r. 10:10  
Cytuj

Byfuch
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2018r. 23:26  
Cytuj
Jest restauracja GRAND też widziałam i z ciekawości podeszłam zobaczyć co jest napisane na drzwiach. Organizują dancingi, imprezy firmowe, wieczorki jakieś i nawet sylwestra ale czy ktoś tam chodzi to nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Gru 2018r. 23:37  
Cytuj
A gdzie to dokładnie jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 486
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 16:02  
Cytuj
nad bankiem na górze sylwester juz byl tam organizowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 18:03  
Cytuj
Czy ktos wie napewno ze sa tam dancingi?
Czy w tym miescie sa jakieś dancingi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 23:21  
Cytuj
Dancingi są tam na 100 % ale ja tam nigdy nikogo nie widziałam aby wchodził i wychodził, nawet muzyki nie słychać żadnej oprócz kolorowych światełek przez okna. A jeśli chodzi o dancingi to były w lasowiance swego czasu. W stalowej nie ma gdzie się pobawić ani dyskotek ani normalnych lokali aby potańczyc a szkoda ☺️☺️☺️

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 01:19  
Cytuj
ZAjebiście! Ludzie otwierają nowe lokale ale nic o tym nie piszą w necie? Wstydzą się czy jaki ..uj? Po Maxie jest restauracja, dziwne logo, jak to się nazywa - nikt nie wie ;) Otworzyli Czarnobiałe coś po Alternatywach i też nie było żadnego halo nie wiem Teraz coś na KEN i zgadnij kotku co tam w środku zaklopotany Bila też się rozwija, otwiera Retro czy inny badziew i ciszaaaa....

Może to jakiś nowy trend marketingowy? Otwieramy ale się nie chwalimy mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 14:39  
Cytuj
Byłem tam w zeszłym tyg. faktycznie malo ludzi kolo 15-20 osób, mysle, ze to przez brak marketingu, zadnych ogłoszeń ani informacji np. w internecie. Lokal jak na stalowowolskie warunki przyzwoity, muzyka dla lubiących taniec w parze nawet spoko. Graja w piatki i soboty choc slyszalem, ze i w niedziele ostatnio cos tam było. Co do jeszcze jakichs dancingów w Stalowej, w piatki graja w Hotelu Hutnik, całkiem fajne imprezki choć slyszalem, ze noszą sie z zamiarem wprowadzenia dosc drogich wejsciowek, info od znajomej, nie sprawdzone przeze mnie takze najlepiej samemu sprawdzić. Swego czasu w Slonecznej były dancingi, i chyba jak do tej pory najlepsze w mieście duzo ludzi, fajna muzyka, szkoda ze juz tam nie graja. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2019r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
ZAjebiście! Ludzie otwierają nowe lokale ale nic o tym nie piszą w necie? Wstydzą się czy jaki ..uj? Po Maxie jest restauracja, dziwne logo, jak to się nazywa - nikt nie wie ;) Otworzyli Czarnobiałe coś po Alternatywach i też nie było żadnego halo nie wiem Teraz coś na KEN i zgadnij kotku co tam w środku zaklopotany Bila też się rozwija, otwiera Retro czy inny badziew i ciszaaaa....

Może to jakiś nowy trend marketingowy? Otwieramy ale się nie chwalimy mlotek


Stary Max obecnie nazywa się: Heaven & Hell - Mama Burger...

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »