NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
naprawmyto.pl, opinia
Posty: 273
Dołączył: 2 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 10:04  
Cytuj
Bardzo proszę o szczerą opinię na temat stalowowolskiego serwisu internetowego: naprawmyto.pl. Wg mojej obserwacji, ten serwis ma bardzo duże "zaległości" w wykonywaniu napraw osiedlowych, zgłaszanych przez mieszkańców Stalowej Woli. Moje trzy alerty też wiszą na tej stronie - zero zainteresowania przez służby miejskie. A jaka jest Wasza opinia na ten temat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 10:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 10:14  
Cytuj
Czas obiecanek cacanek się już skończył , nie ma kasy i nie ma komu zapłacić
Może na wiosnę coś się ruszy , ale nie liczyłbym na to
To było tylko przez jakiś czas aby przypodobać się mieszkańcom

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 13:35  
Cytuj
Dobry wątek.

Ja jakiś czas temu (czerwiec 2018 )zgłosiłem porzucony pojazd na parkingu. I nic.
Przecież to nie wymaga trudnych decyzji, ani nadzwyczajnych środków żeby takie auto usunąć z parkingu umożliwiając innym korzystanie z miejsca (bo brakuje miejsc parkingowych pod blokiem !)

Czy może się ktoś odnieść? np Mobilny Koordynator Osiedlowy, Pan Robert Rutyna?.

Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 14:13  
Cytuj
Akurat usunięcie czyjegoś samochodu nie jest prostą sprawą.

Ale jeśli jest tak jak mówicie, - to przykre, bo pomysł był naprawdę dobry. Przypomną sobie o tym, przed następnymi wyborami. Oby nie - ale mechanizm jest niestety właśnie taki.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
Ja jakiś czas temu (czerwiec 2018 )zgłosiłem porzucony pojazd na parkingu. I nic.
Przecież to nie wymaga trudnych decyzji, ani nadzwyczajnych środków żeby takie auto usunąć z parkingu umożliwiając innym korzystanie z miejsca (bo brakuje miejsc parkingowych pod blokiem !)


Pewnie, czyjaś własność, ale można usunąć ... to tylko za PiSu takie rzeczy :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 2 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 16:27  
Cytuj
Nie wierzę, by ktoś z naszych stalowowolskich samorządowców nie czytał tego postu. I taka cisza z ich strony. Alerty pisane przez naszych mieszkańców na naprawmyto.pl są konkretne, rzeczowe. Dotyczą one porządku oraz bezpieczeństwa na naszych chodnikach, ulicach, na naszych osiedlach. Bezduszność i obojętność radnych i pana Prezydenta Nadbereżnego. No tak.... - wybory się skończyły. A swego czasu ten portal internetowy był użyteczny...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 16:47  
Cytuj
Ja zamieściłam alert na początku roku. Cały czas jest jako "otwarty". Szkoda słów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 2 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 17:04  
Cytuj
Dodam jeszcze, że w ubiegłym tygodniu rozmawiałem telefonicznie z p. Rutyną /nr tel. jest podany w naprawmyto.pl/ o usunięciu moich dwóch alertów. Przez moją nieuwagę i nieroztropność, wpisały się trzy alerty o tej samej treści. Bardzo mile ten pan mi obiecał, że je usunie. Nie wiedziałem wcześniej, że jest zastój i całkowita agonia tego serwisu. I do tej pory te dwa alerty p. Rutyna nie usunął. Żadnej reakcji w wykonaniu tematu alertowego przez miasto, też nie ma. Zwyczajny ciemnogród i zacofanie w stalowowolskim Naprawmy To!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2018r. 16:30  
Cytuj
Ja zgłaszałem 2 razy i o dziwo zostało naprawioneok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 646
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2018r. 18:33  
Cytuj
Naprawmy To to jakas sciema.Zgłosiłem cztery lata temu ze brakuje tabliczki przy drodze informujacej o miejscu pamięci narodowej,pomnik Za wolnośći lud.Było to zaznaczone,Potem Robert Rutyna w 2017 wpisał-,Zgodnie z odpowiedzią Wydziału Inwestycji, Transportu i Promocji Gospodarczej "Zlecono Wykonawcy prowadzącemu w br utrzymanie cmentarzy i mogił wojennych oraz Miejsc Pamięci Narodowej uzupełnienie brakującego oznaczenia w terminie do końca m-ca lipca br"Po tej naprawie na niby pokazało sie ze problem jest napawiony.Do tej pory nie ma tej tabliczki,wstyd dla urzędników.:To mi odpisał Nadberezny w 2014.0.21 Hej, tak zgadza się - dlatego zgłoszę to w interpelacjach na Sesji RM która będzie w najbliższy piątek. pozdrawiam!Pozniej Prezydent mi to napisał 2014.11.29 Pozdrawiam i życzę dobrego dnia! Lucjusz 😉 a tabliczki będą! Do tej pory nie ma tej tabliczki ,a niedawno była kolejna rocznica rozstrzelania tam zakładników.spi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2018r. 22:23  
Cytuj
Zgłaszałam raz i zostało naprawione, myślę, że zależne jest to od wielkości problemu.

Stalowianka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 2 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2018r. 14:02  
Cytuj
Fakt jest faktem - stalowowolska strona naprawmyto.pl od dłuższego czasu nie działa. Mam tam swoje trzy alerty, które wiszą, wiszą... - ciągle są "otwarte". Tematy do naprawienia są łatwe i potrzebne na moim osiedlu. Żadnych ruchów, nawet kosmetycznych nie widzę w tym serwisie w innych alertach. Dziwię się, że Stalowowolski Mobilny Koordynator Osiedlowy, firmuje się na tej stronie publicznie swoim imieniem i nazwiskiem i nr telefonu. Taka ciepła "fucha" - być może płatna - to tylko w PIS-ie. Co na to Prezydent Miasta Stalowej Woli p. L. Nadbereżny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2018r. 22:05  
Cytuj
Ja zgłaszałem dwa problemy dodając nawet zdjęcia , zostały usunięte tylko owej strony...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »