NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
UWAGA na "dziwny prezent" na hali,
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Lis 2018r. 21:20  
Cytuj
W dniu wczorajszym już po raz drugi mój tato spotkał się z dziwną sytuacją. Był akurat na hali targowej kiedy podchodzi do niego mężczyzna i zadaje kilka głupich pytań, jak np.. Czy autostradą dojedzie do Barwinka itd. Po chwili ten mężczyzna wręcza tacie jakiś przedmiot w pudełku. Za pierwszym razem była to maszynka do golenia, za drugim też jakiś gadżet. Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją? Co to może być i czy następnym razem wziąć ów przedmiot i podejść na policję. Co myślicie? Sądzę, że to może być jakaś niebezpieczna zasadzka, ale co może to mieć na celu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2018r. 21:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Lis 2018r. 21:43  
Cytuj
Rozbierzcie to i sprawdźcie czy w środku nie ma jakiegoś nadajnika.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2018r. 21:50  
Cytuj
Ja miałem taką sytuację pod Tesco. Najpierw pytał się o drogę na Tarnobrzeg i niby w podziękowaniu chciał dać maszynkę do golenia elektryczną, później wyciągnął zegarek i chciał za niego 30 zł niby na paliwo. Jest to zwykły naciągacz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 10:38  
Cytuj
Trzeba go gonić jak ob...go kota. To zwykły naciągacz. On po prostu che coś sprzedać a zaczyna gadkę od drogi albo ma jakiś gadżet w promocji jako ostatnie sztuki. Jego wszędzie pełno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 30 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 11:09  
Cytuj
Twój Tato to dostał, czy musiał za to zapłacić? Może to naciągana teoria, ale w tym prezencie może być nadajnik jak już ktoś pisał i za kilka dni do Twojego Taty mogą zaglądnąć sprytne poddymione osoby i będa oferowały koce, pościele, garnki, patelnie i przy okazji mogą splądrować mieszkanie w poszukiwaniu gotówki.

Któryś raz już słyszę podobną historię i zazwyczaj obdarowanymi bywają osoby starsze. Nie brać, albo zanieść na Policję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 11:34  
Cytuj
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 5 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 11:35  
Cytuj
Kilka lat wstecz dość często na trasach można było spotkać "potrzebujących" kierowców o ciemniejszej karnacji. Działanie prawie zawsze to samo ( 3 razy spotkałem się z tą sytuacją): brakło paliwa,nie mają pieniędzy i za drobną pomoc dawali "złote" pierścionki.

Zgłosić na policje,bo najczęściej poszkodowane są starsze osoby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »