NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
PSS - Delikatesy, zakupy PSS
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2018r. 14:17  
Cytuj
Robicie zakupy w sklepach Społem? Sobota, delikatesy na Narutowicza, dwie ekspedientki w sklepie. Jedna na "mięsnym", druga "na kasie". Na mięso trzeba było poczekać. Myślę ok, jedna kobieta, kilkanaście osób w kolejce. Z "działu mięsnego" idę do kasy. Kolejka aż do chłodni (jak ktoś tam był-to wie). Po ok 15 minutach wychodzi pani z zaplecza. Mówi:"Zapraszam do kasy". Powiedzcie, bez hejtowania, czy robicie zakupy w sklepach PSS? Czy tylko w Delikatesach tak odbywa się sprzedaż? Dodam, że "na kasie" jeszcze przyjmują jakieś opłaty za rachunki. To normalne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2018r. 14:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Lis 2018r. 14:24  
Cytuj
CYTAT
Robicie zakupy w sklepach Społem? Sobota, delikatesy na Narutowicza, dwie ekspedientki w sklepie. Jedna na "mięsnym", druga "na kasie". Na mięso trzeba było poczekać. Myślę ok, jedna kobieta, kilkanaście osób w kolejce. Z "działu mięsnego" idę do kasy. Kolejka aż do chłodni (jak ktoś tam był-to wie). Po ok 15 minutach wychodzi pani z zaplecza. Mówi:"Zapraszam do kasy". Powiedzcie, bez hejtowania, czy robicie zakupy w sklepach PSS? Czy tylko w Delikatesach tak odbywa się sprzedaż? Dodam, że "na kasie" jeszcze przyjmują jakieś opłaty za rachunki. To normalne?
Nie ,nie robię tam zakupów ,Powód? Moja kasa Moje wymagania!nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2018r. 14:35  
Cytuj
Ostatni raz za czasów rozwadowskiego Społem, a tak omijam szerokim łukiem

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2018r. 15:54  
Cytuj
A ja robię zakupy w Społem codziennie. Co wam się nie podoba? Jest Lidl, Biedronka, po co te żale. Niektórym to trzeba kłaniać się w pas że raczyli parę złotych w tym sklepie zostawić. Przychodzi wielki pan robi zakupy za 5 zł i życzy sobie natychmiastowej obsługi. W Lidlu i Biedronce jest szybciej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2018r. 16:05  
Cytuj
CYTAT
A ja robię zakupy w Społem codziennie. Co wam się nie podoba? Jest Lidl, Biedronka, po co te żale. Niektórym to trzeba kłaniać się w pas że raczyli parę złotych w tym sklepie zostawić. Przychodzi wielki pan robi zakupy za 5 zł i życzy sobie natychmiastowej obsługi. W Lidlu i Biedronce jest szybciej?


kabi - dziękuję za odpowiedź. Myślę, że dużo o sobie powiedziałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2018r. 16:10  
Cytuj
Pomijając jakość obsługi, Społem to najdroższa sieć spożywcza w mieście, porównywalny cenowo jest tylko Frac ale tam różnorodność i jakość produktów (mięso, warzywa, owoce) dużo wyższa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2018r. 16:44  
Cytuj
CYTAT
Pomijając jakość obsługi, Społem to najdroższa sieć spożywcza w mieście, porównywalny cenowo jest tylko Frac ale tam różnorodność i jakość produktów (mięso, warzywa, owoce) dużo wyższa


przynajmniej jem polskie a nie z jakiegoś san-remo gdzie świnki fekaliami dokarmiają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 25 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2018r. 20:49  
Cytuj
Zgadzam się. Na Narutowicza wiecznie trzeba prosić Panią ze sklepu żeby podeszła na mięsny....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
xai
xai
xai
Posty: 19
Dołączył: 8 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2018r. 13:05  
Cytuj
Kilkanaście osób na mięsnym i kilkanaście do kasy to nawet na otwarciu nie było. Weź nie zmyślaj.Panisko chciało zostawić 3 złote i nie chcieli przyjąć expresowo, po prostu nie poznali panicza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2018r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Kilkanaście osób na mięsnym i kilkanaście do kasy to nawet na otwarciu nie było. Weź nie zmyślaj.Panisko chciało zostawić 3 złote i nie chcieli przyjąć expresowo, po prostu nie poznali panicza.


No widzisz, nie poznali. W taki nieudolny sposób pozbyli się kolejnego panicza w tym sklepie. A chciał zostawić aż trzy złote polskie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2018r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
Zgadzam się. Na Narutowicza wiecznie trzeba prosić Panią ze sklepu żeby podeszła na mięsny....

kupowałem tam ze dwadzieścia razy i nie miałem tego zaszczytu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »