NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
E.Leclerc,
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 14:23  
Cytuj
Co dobrego daja dzis z okazji otwarcia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 14:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 14:59  
Cytuj
jogurty kiełbasy chleb z margaryną, przypomniał mi się film Supermarket z Marianem Dziędzielem, gwiazda wieczoru ta ochrona jak z wiejskiej dyskoteki....ale ogólnie według mnie sklep lepiej wyposażony niż Tesko czy Kałfland

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 16:07  
Cytuj
Super sklep,super towar.czesto nie spotykany w innych marketach.Fajnie ze e,leclerc jest w Stalowej Woli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 13 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 17:12  
Cytuj
o której otwarcie i kiedy gra mig? nigdzie nie ma takien informacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 19:28  
Cytuj
Dopiero wczoraj ulotki roznosili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 19:48  
Cytuj
OMG jaka impreza, sztuczne ognie umiech
Eeee taki se ten sklep

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 19:49  
Cytuj
Tylko nic nie wiadomo co gdzie i kiedy ...:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 20:14  
Cytuj
Gwiazda na otwarcie to zespół MIG. mlotek

Niestety ale Leclerc potraktował Stalową Wolę jak wiochę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 20:24  
Cytuj
A nie wiocha ?? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 20:32  
Cytuj
W sumie tak zaklopotany

Ale żeby od razu MIG good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 09:58  
Cytuj
CYTAT
W sumie tak zaklopotany

Ale żeby od razu MIG good


A co ty chciałeś na otwarciu zwykłego, kolejnego smarketu? U2 umiech?

Był ktoś umiech? Walili sztucznymi jak na sylwestra (widziałem z oknaumiech).
W sklepie byłem dziś, szału nie ma, większy i nowszy FRAC - oby mieli tych samych dostawców pieczywa i mięsa to będę ich odwiedzał umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 10:39  
Cytuj
CYTAT
Super sklep,super towar.czesto nie spotykany w innych marketach.Fajnie ze e,leclerc jest w Stalowej Woli


Czyli co na przykład tam mają co nigdzie nie ma?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Super sklep,super towar.czesto nie spotykany w innych marketach.Fajnie ze e,leclerc jest w Stalowej Woli


Czyli co na przykład tam mają co nigdzie nie ma?

Naprzyklad maja ogromny wybór swierzych sokow.Prawdziwe soki malinowe i inne.Wyciskane swierze na miejscu z pomaranczy.Maja tez jako drugi sklep w Stalowej Woli po Tesco swierze ryby ,wiele ORGINALNYCH artykułów z Wloch,Hiszpoanii czy Francji .Nie takie co to produkowane sa w Polsce tylko dokładnie takie jakie są tych krajach na półkach.

Moderowano przez: magpie
Warto przed naciśnięciem przycisku "wyślij" sprawdzić co się napisało, poprawić błędy i jeśli, część tekstu napisana jest na caps locku, poprawić (tak, jak miało to miejsce w tym przypadku, wynik użycia caps locka został poprawiony). Przypominam fragment regulaminu:
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.6. wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
Przypominam, że ostatni tekst można moderować. Warto z tej funkcji korzystać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 19:32  
Cytuj
Duży wybór pieczywa i mięso to samo co wcześniej👏

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 01:32  
Cytuj
CDN dzięki za odpowiedź umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 08:39  
Cytuj
Byłem widziałem, i coś mi nie pasuje, ogólnie E.Leclerc powinien mieć niższe ceny, a odnoszę wrażenie że ceny są wyższe niż w innych sklepach w St.W. Gdzieś czytałem że Frac od 2019 wchodzi do grupy E.Leclerc, póki co jeszcze nie jest, czy zakupów nie robimy dalej we FRAC pod szyldem E.Leclerc? bo ceny na półkach na pewno nie są z E.Leclerc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 25 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 09:11  
Cytuj
Bingo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
Byłem widziałem, i coś mi nie pasuje, ogólnie E.Leclerc powinien mieć niższe ceny, a odnoszę wrażenie że ceny są wyższe niż w innych sklepach w St.W. Gdzieś czytałem że Frac od 2019 wchodzi do grupy E.Leclerc, póki co jeszcze nie jest, czy zakupów nie robimy dalej we FRAC pod szyldem E.Leclerc? bo ceny na półkach na pewno nie są z E.Leclerc.


Dokładnie, to wszystko wygląda jak FRAC w oprawie nowej i po remoncie + część produktów dostępnych w tej grupie (i te produkty raczej są tanie) no i są różne produkty promocyjne, których cena też jest ok.
Z ciekawostek, nawet reklamówki mają te FRACowe (takie charakterystyczne) tylko zmienił się na nich nadruk umiech
Co prawda ja to widzę jako zaletę, bo pieczywo i wędliny/mięsa były tam dobre i z tego co widziałem tak zostało umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 10:20  
Cytuj
Na paragonie z "naszego" Leclerca jest też napis "FRAC", co potwierdza przypuszczenia Frodo. Czyli kapitałowy mariaż.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 14:35  
Cytuj
Ceny na mięso dzisiaj wyższe niż w mniejszym sklepie, np. ćwiartka z kurczaka jest za 4.99 a u nas 3,49.
Pisze promocja na niektóre produkty a ceny wyższe niż w sklepie osiedlowym.
Będąc uczciwym trzeba powiedzieć, że są też i w niższej cenie ale nie aż tak dużo aby się opłacało. A ile się spali paliwa aby dojechać na te promocje?
Niemniej dobrze, że jest nowe miejsce pracy, tylko czy szanuje swoich pracowników?
Bo z tego co widziałem i słyszałem to nie do końca a i braki w zatrudnieniu są duże. Więc Ci co tam są to pracują za co najmniej dwie osoby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 14:44  
Cytuj
CYTAT
Ceny na mięso dzisiaj wyższe niż w mniejszym sklepie, np. ćwiartka z kurczaka jest za 4.99 a u nas 3,49.
Pisze promocja na niektóre produkty a ceny wyższe niż w sklepie osiedlowym.
Będąc uczciwym trzeba powiedzieć, że są też i w niższej cenie ale nie aż tak dużo aby się opłacało. A ile się spali paliwa aby dojechać na te promocje?
Niemniej dobrze, że jest nowe miejsce pracy, tylko czy szanuje swoich pracowników?
Bo z tego co widziałem i słyszałem to nie do końca a i braki w zatrudnieniu są duże. Więc Ci co tam są to pracują za co najmniej dwie osoby.


Kupuj u siebie w osiedlowym - nie ma przymusu, a co do pracowników to spróbuj znaleźć na rynku pracy dobrych, rzetelnych i uczciwych .... teraz niestety na rynku pracy plączą się w większości roszczeniowe lewusy - jeszcze nic nie pokazał a już by chciał pensje prezesa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 15:11  
Cytuj
Szkoda, ze wraz ze sklepem nie uruchomili stacji paliw. Zlamalaby ona zmowe cenowa pazernych Orlenow i Lotosu w Stalowej Woli i Nisku. Wszedzie taniej tylko Stalowa i Nisko maja najdrozsze paliwo. LPG na Leclercu w Rzeszowie 2,29, tutaj 2,59. Inne paliwa to samo. Gdzie jest UOKiK?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 15:33  
Cytuj
W marketach mięso, warzywa czy sery to najgorsze gó(*^*o Gdzie mięso samo w sobie jest obecnie g... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 17:59  
Cytuj
To nie jest żaden Leclerc no może z nazwy bo nawet sklep nie jest koloru takiego jak w Rzeszowie po drugie ceny nie są takie jak w Leclercu oszustwo z tym sklepem ciemnotę ludziom wcisneli jak ktoś nie wierzy to niech się przejedzie do Rzeszowa i zobaczy co to za sklep ten Leclerc bo na pewno nie ten w Stalowej .a ludzie jak ciemniaki lecą na promocję i otwarcie nowego sklepu a to stary sklep tylko pod inna nazwa!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 125
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
Na paragonie z "naszego" Leclerca jest też napis "FRAC", co potwierdza przypuszczenia Frodo. Czyli kapitałowy mariaż.

a gdzie ten napis jest ? Szukam i nie widzę , ale prawda -Rzeszów lepszy , kas więcej ( tutaj siedem , czy sześć a tam drugie tyle ) Ceny też mnie zszokowały :szok: W Rzeszowie kosze na środkach , promocje .....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »