NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
ENERGIA2, Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą?
Posty: 6
Dołączył: 13 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2018r. 14:34  
Cytuj
Moja mama podpisała wczoraj umowę na zmianę dostawcy prądu. Miły pan przedstawił się jako pracownik PGE. Ta firma to energie2.

Już dziś wysłałam odstąpienie od umowy (zgodnie z ustawą mam na to 14 dni). Czy ktoś miał do czynienia z tymi oszustami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2018r. 14:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2018r. 15:37  
Cytuj
Łażą wszedzie umiech najlepiej od razu gonic psami jak maszumiechOczywiscie zartuje:")umowy podpisywac najlepiej w siedzibie firmy nawet w PGE powiedza ci ze nikt od nich nie chodzi po domach... zwykli oszusci najczesciej zeruja na starszych osobach.Moj tata podpisał takie cos ale na telefon najwazniejsze to szybko zareagowac i wypowiedziec umowe..smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2018r. 15:56  
Cytuj
Mam nadzieję, że na wypowiedzeniu, które wysłałam poleconym się skończy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2018r. 16:20  
Cytuj
Powinno umiech:Ofiara" przewaznie nie wie ze podpisała umowe z innym dostawca lub nawet nie wie ze moze wypowiedziec umowe a nawet jak to zrobic .Miły pan(pani)walnie gadge szmatke zaswieci biustem ,kolankiemumiechna tym to polegaumiechZ reguły ofiarami sa starsie ludzie...neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2018r. 19:10  
Cytuj
a czy ktoś się orientuje czy do obecnego dostawcy pge też muszę dostarczyć to odstapienie od umowy zanim ci oszuści się tam zglosza z upowaznieniem podpisanym przez mamę i wypowiedza umowe w jejimieniu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2018r. 10:09  
Cytuj
Mozna podejsc osobiscie do PGE,panie powinny tam wiedziec co i jak bo napewno to nie pierwszy taki przypadek i ogólnie jest tam bardzo miła obsługaumiechwiec napewno pomogą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2018r. 11:15  
Cytuj
Dlaczego mówisz "oszuści"? to legalnie działająca firma, podpisanie umowy nastąpiło podejrzewam dobrowolnie, jeśli na kogoś się chcesz tu złościć to na mamę, że mimo, że trąbią w telewizji, radiu, w gazetach piszą ona nie dość, że wpuszcza obcych do domu, to jeszcze podpisuje co jej podsuną...

i nie mów, że starsza osoba i nie wiedziała, bo to mnie strasznie irytuje. Starsi nie są bezmózgami, wprost przeciwnie, swoje przeszli i mają duże doświadczenie, to wina ich dzieci, że ich nie uczulą SKUTECZNIE na takie rzeczy. Domu nie odtwiera się przed każdym kto puka i absolutnie nie wpuszcza do domu, niczego też nie podpisuje w domu, żadnej umowy. Wszystkie umowy macie już podpisani drodzy rodzice.

Za wypisywanie na forach "oszuści" możesz sporo zapłacić. Godzisz w dobre imię ich firmy i psujesz wizerunek w oczach klientów. A to jest poważna szkoda finansowa dla firmy, którą własnie wyzywasz od oszustów. W sieci nie jesteś anonimem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2018r. 11:37  
Cytuj
To dlaczego nie przedstawiaja sie jako przedstawiciele Takiej o takiej firmy nie powiedza wprost ze chodzi o zmiane operatora? jak nazwac takie zachowanie wiadomo w umowie wszystko pisze ale czy mozna winic babcie 70-80 letnia ze czegos nie doczyta nie zrozumie..raczej niemlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2018r. 11:39  
Cytuj
przepraszam jeśli kogoś urazilam ale podawanie się za pracowników innej firmy na pewno uczciwe nie jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »