NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Praca dla kobiet dobrze płatna?, Czy to w ogóle możliwe?
Posty: 3
Dołączył: 5 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 20:34  
Cytuj
Dziewczyny jak u Was z zarobkami? Ja szukając pracy z średnim wykształceniem muszę się zadowolić pracą na 3/4 etatu i nie będę pisać ile zarabiam... jak jest u Was? Ja na dzień dzisiejszy straciłam nadzieję na dobrą pracę z moim "średniakiem" placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 20:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 2 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2018r. 08:11  
Cytuj
W naszej okolicy nie ma dobrze płatnej pracy dla kobiet. Zarobki oscylują w granicach 2000-2200 do ręki. Taka prawda. Ciężko za to godnie przeżyć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 24 Sie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2018r. 08:25  
Cytuj
Nie ma dobrze płatnej pracy ? Co za bzdury. Trzeba mieć cel i chęci a nie siedzieć na dupie i biadolić. W dzisiejszych czasach jest masa opcji: studia zaoczne, wieczorowe, różne kursy, szkolenia - do wyboru do koloru. Znam wiele kobiet które zarabiają przyzwoicie ( powyżej 3,5 na rękę ).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 2 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2018r. 08:34  
Cytuj
Mam wyższe wykształcenie Uczyłam się i pracowałam Chętnie dowiem się gdzie tak dobrze płacą Bo jak patrzę na tych dzisiejszych pracowników z kategorii lelum polelum, którzy dostają taką samą kasę jak ja to aż mi samej siebie szkoda A i jeszcze chętnie dowiem się gdzie można zrobić jakiś fajny kurs nawet na własny koszt, bo za Free to nie ma na co liczyć-kursy tylko dla bezrobotnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2018r. 08:43  
Cytuj
a co to ma za znaczenie ze ktos jest po studiach? to zaden wyznacznik. dzis jest kazdy po studiach
kiedys to bylo cos a dzisiaj jest mnostwo pseudo uczelni na które wystarczy chodzic albo zaplacic i ma sie papier

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 2 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2018r. 08:51  
Cytuj
No nie wiem czy tak każdy jest po studiach i czy tak papier można sobie kupić. Po tym co Pan pisze stwierdzam, że Pan akurat nie jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2018r. 08:56  
Cytuj
Studia dzisiaj nie są żadnym ale to żadnym wyznacznikiem. A już w szczególności z tych stalowowolskich pseudouczelni (żeby mnie tu nikt nie zlinczował bo akurat żona tam studiowała i wiem co to za poziom...) Uczelnie wyższe aktualnie to wytwórnie bezrobotnych. Lepiej szukać pracy z wykształceniem średnim i już coś się uczyć praktycznie a studia ewentualnie zaocznie. Aktualnie pojęcie magistra kompletnie się zdewaluowało... Teraz ważne jest co umiesz a nie co i gdzie się uczyłeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 2 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2018r. 09:02  
Cytuj
Zupełnie się z tym zgadzam. Nie wiem jak jest na stalowowolskich uczelniach bo tam akurat nie studiowałam. W dzisiejszych czasach tonący brzytwy się chwyta i niestety ale poziom nauczania spada na łeb na szyje. Szkoły jak i uczelnie chcą się utrzymać (miejsca pracy itp. itd.) Ukraina powoli nas zalewa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2018r. 09:46  
Cytuj
CYTAT
No nie wiem czy tak każdy jest po studiach i czy tak papier można sobie kupić. Po tym co Pan pisze stwierdzam, że Pan akurat nie jest.


po pierwsze to pani a nie pan a po drugie nawet nie wiesz jak bardzo sie myslisz. mam studia i to nawet podyplomowe dlatego dokładnie wiem o czym mowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 2 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2018r. 10:08  
Cytuj
No tak, że ja się wcześniej nie kapnęłam, że to kobieta się wypowiada-zawiało jadem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2018r. 10:39  
Cytuj
CYTAT
Nie ma dobrze płatnej pracy ? Co za bzdury. Trzeba mieć cel i chęci a nie siedzieć na dupie i biadolić. W dzisiejszych czasach jest masa opcji: studia zaoczne, wieczorowe, różne kursy, szkolenia - do wyboru do koloru. Znam wiele kobiet które zarabiają przyzwoicie ( powyżej 3,5 na rękę ).


pojechałeś po bandzie, podaj choć dwa przykłady gdzie tak płacą, jestem w tym temacie na bieżąco to coś mogę powiedzieć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2018r. 10:42  
Cytuj
Cześć dziewczyny, ja mam własną działalność. Zarobki różnie, zależy jaki miesiąc, wiadomo raz lepiej raz gorzej. Jak bidnie to 4 tys na czysto, jak lepiej to 6 tys. Po ostatniej pracy na etacie doszłam do wniosku, że nigdy więcej. Nie będę pracować na jakiegoś dziada, który i tak cię nie docenia. Ty zapieprzasz, a on się podpisuje swoim nazwiskiem pod tym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 2 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2018r. 10:46  
Cytuj
CYTAT
Cześć dziewczyny, ja mam własną działalność. Zarobki różnie, zależy jaki miesiąc, wiadomo raz lepiej raz gorzej. Jak bidnie to 4 tys na czysto, jak lepiej to 6 tys. Po ostatniej pracy na etacie doszłam do wniosku, że nigdy więcej. Nie będę pracować na jakiegoś dziada, który i tak cię nie docenia. Ty zapieprzasz, a on się podpisuje swoim nazwiskiem pod tym.


Zaczynam dochodzić do takich samych wniosków. Człowiek daje z siebie o wiele za dużo a jakiś frajer się z tego śmieje, bo głąba znalazł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Lut 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2018r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
Cześć dziewczyny, ja mam własną działalność. Zarobki różnie, zależy jaki miesiąc, wiadomo raz lepiej raz gorzej. Jak bidnie to 4 tys na czysto, jak lepiej to 6 tys. Po ostatniej pracy na etacie doszłam do wniosku, że nigdy więcej. Nie będę pracować na jakiegoś dziada, który i tak cię nie docenia. Ty zapieprzasz, a on się podpisuje swoim nazwiskiem pod tym.


Jaka branża?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2018r. 14:55  
Cytuj
edukacja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2018r. 10:14  
Cytuj
Ze "średniakiem" też mozna dobrze zarabiac. NIe wiem jak teraz w stalowej, moze tam problem jest, ale moja kolezanka mieszkajac w innym, wiekszym miescie, zarabiała na słuchawce na umowe o prace z 2400 na reke. To nie są złe zarobki a wykształcenie do tego potrzebne żadne...

Kompleksowa walka z łupieżem pstrym - sprawdź Pityver [url]https://pityver.pl/[/url]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »