NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Dobry adwokat,
Posty: 144
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 23:13  
Cytuj
Szukam dobrego adwokata do spraw rodzinnych, jeśli ktoś ma sprawdzonego poproszę o namiar.. dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2018r. 23:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2018r. 10:12  
Cytuj
Pan MATERKOWSKI ZBIGNIEW polecamgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 29 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2018r. 12:59  
Cytuj
Ja polecam adw. Szymon Psonka, moją sprawę poprowadził bardzo szybko i sprawnie, a przede wszystkim niedrogo. Polecałam go też mojemu koledze, który również był bardzo zadowolony umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 19 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2018r. 13:21  
Cytuj
Polecam adwokat Annę Cudną, bardzo dobry adwokat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lis 2018r. 19:36  
Cytuj
Wszyscy dobrzy. A po procesie człowiek się orientuję że na dobrą sprawę sam mógłby to ogarnąć i zaoszczędzić tysiące.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2018r. 22:14  
Cytuj
.. no nie , sam człowiek nie może ogarnąć pewnych rzeczy, sprawom towarzyszą emocje, trzeba mieć kogoś z zimnym spojrzeniem, kto zna i potrafi używać paragrafów ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Wszyscy dobrzy. A po procesie człowiek się orientuję że na dobrą sprawę sam mógłby to ogarnąć i zaoszczędzić tysiące.


to bierz się za ten fach, pewnie na widok sędziego zapomniałbyś języka w gębie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
a kto ci każe sponsorować, co ksiądz przychodzi do ciebie i żąda pieniędzy??? Dajcie sobie spokój, nie chcecie kościoła i dobrze a ja należę do kościoła i będę dawał pieniądze. Moje pieniądze i moja wola a wam goowno do tego. Po co tu piszecie jak nie chodzicie do kościoła i go nie nawidzicie. Może przenieście się na forum muzułmanów w Poznaniu tam można sobie poużywać.


Czy Ty mnie śledzisz na tym forum? Widziałem się z dwoma sędziami w tym roku, miałem okazję odpowiadać przed nimi. Zwykli ludzie. Uwierz mi jak masz trochę oleju w głowie to dasz radę, no chyba że paraliżuje Cię majestat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 17:06  
Cytuj
Czy Ty mnie śledzisz na tym forum? Widziałem się z dwoma sędziami w tym roku, miałem okazję odpowiadać przed nimi. Zwykli ludzie. Uwierz mi jak masz trochę oleju w głowie to dasz radę, no chyba że paraliżuje Cię majestat. [/cytat]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 17:22  
Cytuj
CYTAT


Czy Ty mnie śledzisz na tym forum? Widziałem się z dwoma sędziami w tym roku, miałem okazję odpowiadać przed nimi. Zwykli ludzie. Uwierz mi jak masz trochę oleju w głowie to dasz radę, no chyba że paraliżuje Cię majestat.
[/cytat]

aż dwóch? Jako świadek przyznam możesz zeznawać oczywiście z powagą, natomiast w sprawie cywilnej jak jesteś pokrzywdzony to musisz mieć doświadczenie i parę paragrafów znać a jak druga strona ma adwokata to może cię zagonić w kozi róg i sędzia wcale nie będzie po twojej stronie. Jeszcze cię kosztami obciąży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »