NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Park jordanowski ..uwaga..,
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2009r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ale Kul jest w gronie kilkunastu Najlepszych Polskich Uczelni w rankingach i opiniach pracodawców.

No toś dowalił, dobre smiech2 Idź do jakiejś poważnej pracy w większym mieście i powiedz, że jesteś po KULu, zobaczysz co Ci powiedzą good
CYTAT
Politechnika, inżynieria środowiska, dzięki temu nasze miasto zyska naprawdę wykwalifikowanych inzynierów.

Co to za inżynieria? Śmiechu warta. Taki inżynier, jak rozumiem, wie w którym miejscu można ekologicznie otrząsać kijem gruchy.
CYTAT
A tam pod torami to ostatnio widziałem (w dzień) jak jakiś gość posówał kobitkę...

Ty, jak widzę, jeszcze podstawówki nie skończyłeś.


widzisz, sa w Polsce jedynie dwie uczelnie po ukonczeniu ktorych otrzymujesz dyplom uznawany na swiecie jest to uw i KUL. Co do robienia ze stalowej 2 krakowa to nie warto. Po 1 krakow ma setki lat i jest miastem malym okolo 400 km2, ankara miasto wybudowane w ciagu ostatnich 80-70 lat liczy 7 mln mieszkancow i jest miastem 10 razy wiekszym od krakowa i warszawy razem wzietych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2009r. 17:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2013r. 15:10  
Cytuj
CYTAT
Na 100% powstanie tam nowy kosciol z wypasiona plebania.
Pod pozorem rozbudowy (niepotrzebnej nikomu zreszta)uczelni i z srodkow unijnych powstanie nowa parafia.EU tak trzymac.




Na temat KUL w parku Jordanowskim pisalem prawie 4 lata temu.sam sie zdziwilem jak prorocze byly moje slowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2013r. 17:54  
Cytuj
Nie moja sprawa analizować, gdzie jest uznawany dyplom KUL. Interesuje mnie tylko jaką pracę mogę znaleźć po tej uczelni. Może nawet ktoś w Stalowej Woli potrzebuje absolwentów z tak uznanym w świecie dyplomem:szok:

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sty 2013r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Na 100% powstanie tam nowy kosciol z wypasiona plebania.
Pod pozorem rozbudowy (niepotrzebnej nikomu zreszta)uczelni i z srodkow unijnych powstanie nowa parafia.EU tak trzymac.




Na temat KUL w parku Jordanowskim pisalem prawie 4 lata temu.sam sie zdziwilem jak prorocze byly moje slowa.


Żaden z Ciebie prorok czy wizjoner.smiech2
Dla "Frankiego"było,jest i będzie wszystko czego zapragnie.sciana
Aż dziw bierze,że nie chcieli purpuraci budynku po Sądzie w Rozwadowie.
Nie rozumiem ich rozrzutności.chytry
Przecież zawsze znalazłoby się jakieś dofinansowanie z budżetu albo tak znienawidzonych dotacji z szatańskiej UE.
Chyba że poczekają aż budynek zostanie wyremontowany, a potem zgłoszą się po jego zwrot, jako po majątek kościelny(przykościelny-200 m.od klasztoru).potluczony

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »