NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Które przedszkole wybrac ?,
Posty: 2
Dołączył: 20 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2018r. 15:46  
Cytuj
Witam. W lutym przeprowadzamy sie do Stalowej. Moja córeczk bedzie miała w kwietniu 4 latka teraz chodzi do prywatnego przedszkola w Krakowie i chciałabym z mezem aby w Stalowej tez chodzila do prywatnego najlepiej juz w lutym bo my bedziemy pracowac a raczej do panstwowoego w ciagu roku sie nie dostanie. Zastanawiamy sie nad Ene due rabe albo Chatka Misia. Czy moge uzyskac od rodziców ktorych dzieci chodza do ktoregos z w/w przedszkoli ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2018r. 15:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2018r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
Witam. W lutym przeprowadzamy sie do Stalowej. Moja córeczk bedzie miała w kwietniu 4 latka teraz chodzi do prywatnego przedszkola w Krakowie i chciałabym z mezem aby w Stalowej tez chodzila do prywatnego najlepiej juz w lutym bo my bedziemy pracowac a raczej do panstwowoego w ciagu roku sie nie dostanie. Zastanawiamy sie nad Ene due rabe albo Chatka Misia. Czy moge uzyskac od rodziców ktorych dzieci chodza do ktoregos z w/w przedszkoli ?


Kwestia pierwsza, to gdzie się dostaniesz umiech Bo wcale nie takie proste dostać się do tych najlepszych. Mój młody chodzi do Chatki i raczej same pozytywy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2018r. 19:33  
Cytuj
Nabór do państwowego przedszkola, zazwyczaj jest w marcu i jak się dostanie to i tak rok przedszkolny zaczyna się we wrześniu.
Oczywiście od lutego możesz wysłać dziecko prywatnie. Jeżeli oczywiście będzie miejsce. Bo niestety w prywatnych przedszkolach też jest problem z miejscami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2018r. 08:28  
Cytuj
CYTAT
Witam. W lutym przeprowadzamy sie do Stalowej. Moja córeczk bedzie miała w kwietniu 4 latka teraz chodzi do prywatnego przedszkola w Krakowie i chciałabym z mezem aby w Stalowej tez chodzila do prywatnego najlepiej juz w lutym bo my bedziemy pracowac a raczej do panstwowoego w ciagu roku sie nie dostanie. Zastanawiamy sie nad Ene due rabe albo Chatka Misia. Czy moge uzyskac od rodziców ktorych dzieci chodza do ktoregos z w/w przedszkoli ?


W chatce misia nie ma miejsc. My do tej pory na liście rezerwowej ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2018r. 08:12  
Cytuj
Moja córka od września chodzi do Chatki Misia. Polecam z całego serca! Duże plusy za dodatkowe zajęcia, zaangażowanie Pań, które jak widziałam potrafią wybrnąć z różnych trudnych sytuacji. Moja córa w podskokach idzie codziennie do przedszkola a w niedziele już od rana pyta czy na pewno jutro idzie już do misiów ;) Także to chyba najlepsza recenzja - a zaznaczam, że jeszcze nie ma 3 lat! Także przedszkole super - kwestia tylko czy miejsce wolne będzie....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2018r. 08:12  
Cytuj
Moja córka od września chodzi do Chatki Misia. Polecam z całego serca! Duże plusy za dodatkowe zajęcia, zaangażowanie Pań, które jak widziałam potrafią wybrnąć z różnych trudnych sytuacji. Moja córa w podskokach idzie codziennie do przedszkola a w niedziele już od rana pyta czy na pewno jutro idzie już do misiów ;) Także to chyba najlepsza recenzja - a zaznaczam, że jeszcze nie ma 3 lat! Także przedszkole super - kwestia tylko czy miejsce wolne będzie....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Paź 2018r. 13:06  
Cytuj
Piszecie że brak miejsc nawet w przedszkolach prywatnych Więc może ktoś wytłumaczy Mi fakt uczęszczania do przedszkola państwowego czy miejskiego dzieci ludzi permanentnie bezrobotnych których jedyną pracą jest przesiadywanie na ławce i co tygodniowy wyjazd po zaopatrzenie do MOPSu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2018r. 13:19  
Cytuj
CYTAT
Piszecie że brak miejsc nawet w przedszkolach prywatnych Więc może ktoś wytłumaczy Mi fakt uczęszczania do przedszkola państwowego czy miejskiego dzieci ludzi permanentnie bezrobotnych których jedyną pracą jest przesiadywanie na ławce i co tygodniowy wyjazd po zaopatrzenie do MOPSu


Widzisz KRZYSIU to jest właśnie patologia, z którą przydałoby się coś zrobić naprawdę. O ile do żłobka państwowego musisz się "wyspowiadać" co prawda na oświadczenie, które i tak pewnie nikt nie sprawdza.... o tyle w przedszkolu nikt się Ciebie nie pyta czy pracujesz i to jest porażka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Paź 2018r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Piszecie że brak miejsc nawet w przedszkolach prywatnych Więc może ktoś wytłumaczy Mi fakt uczęszczania do przedszkola państwowego czy miejskiego dzieci ludzi permanentnie bezrobotnych których jedyną pracą jest przesiadywanie na ławce i co tygodniowy wyjazd po zaopatrzenie do MOPSu


Widzisz KRZYSIU to jest właśnie patologia, z którą przydałoby się coś zrobić naprawdę. O ile do żłobka państwowego musisz się "wyspowiadać" co prawda na oświadczenie, które i tak pewnie nikt nie sprawdza.... o tyle w przedszkolu nikt się Ciebie nie pyta czy pracujesz i to jest porażka.
Twierdzisz że cierpimy na NADMIAR miejsc w przedszkolach?Nie mam pojęcia o tej branży lecz wydaje się Mi że jedno w drugie rychło zmienić można!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Paź 2018r. 16:17  
Cytuj
Zacznijcie myśleć-przekaz jest prosty jak budowa cepa[składającego się z CZTERECH części]Robisz -więc utrzymasz Naszych wyborców.nadbereźny ak parch

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2018r. 21:56  
Cytuj
Aż tak ciężko z miejscami w Chatce Misia ? a co z drugim przedszkolem o które pytałam. Jakies opinie rodziców ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 09:30  
Cytuj
zobacz sobie facebooka planety przedszkolaka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 11:29  
Cytuj
Polecam przedszkole nr.3, syn obecnego i przyszłego prezydenta tam chodzi, więc niczego nie brakuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 29 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2018r. 14:58  
Cytuj
Domowa Akademia Przedszkolaka. Moje dziecko jest bardzo zadowolone i z chęcią chodzi do niego. Panie bardzo miłe i pomocne. Można również poczytać na fb mają tam bardzo dużo pozytywnych opinii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2019r. 14:19  
Cytuj
W pysznicy fajne opiekunki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2019r. 16:37  
Cytuj
CYTAT
W pysznicy fajne opiekunki

Nie opiekunki, a nauczycielki.
I co to znaczy "fajne"?

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2019r. 17:15  
Cytuj
sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 3 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2019r. 09:43  
Cytuj
nie wiemzaklopotanyKtoś się dziwił że Ci co nie pracują mają dzieci w przedszkolu. Niestety w pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci z rodzin wielodzietnych/mopsowych/samotne naciagaczki z konkubentem na boku. My oboje pracując z jednym dzieckiem dostaliśmy cudowną propozycję żeby z Rozwadowa jeździć do oddziału przedszkolnego na...Ozecie. Bo miejsc nie ma....mlotekzaklopotanynie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2019r. 21:44  
Cytuj
Wzbudziła byś większy tragizm gdybyś napisała że z mężem w ogóle nie macie dzieci i nie planujecie bo jeszcze was z charzewic wyślą na zasanie do przedszkola. Madka & tateł wymięka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 3 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2019r. 10:01  
Cytuj
Do byszek może Ty siedząc na ławce pod sklepem/mopsem nie wymiękasz. My pracujemy w takich zmianach i godzinach że nie mieliśmy możliwości dotrzeć na koniec miasta zostawić dziecko i podjechać do pracy. Na całe szczęście trafiliśmy na kogoś inteligentnego w wydziale edukacji i na ozet nie muszę jeździć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2019r. 14:13  
Cytuj
do ziuty jednak w przedszkolu są bardziej panie opiekunki bo nauczycielki mają wakacje ferie czas pracy mocno ograniczony dom ok 30 godz tyg a w przedszkolach prywatnych raczej pracują na cały etat z urlopem
do justynki85 kiedy ty to dziecko miałaś na OZET wysyłać ? na OZECIE nie ma przedszkola od conajmniej 20 lat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 3 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2019r. 15:56  
Cytuj
3 lata temu miałam "skierowanie" do oddziału przedszkolnego na tym osiedlu. Gdzie to miało być nie wiem bo nie skorzystałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2019r. 17:13  
Cytuj
CYTAT
Do byszek może Ty siedząc na ławce pod sklepem/mopsem nie wymiękasz. My pracujemy w takich zmianach i godzinach że nie mieliśmy możliwości dotrzeć na koniec miasta zostawić dziecko i podjechać do pracy. Na całe szczęście trafiliśmy na kogoś inteligentnego w wydziale edukacji i na ozet nie muszę jeździć.


"Siedząc na ławce pod mopsem", "mopsowe rodziny"... Masz jakąś mopsową traumę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 1 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2019r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
Witam. W lutym przeprowadzamy sie do Stalowej. Moja córeczk bedzie miała w kwietniu 4 latka teraz chodzi do prywatnego przedszkola w Krakowie i chciałabym z mezem aby w Stalowej tez chodzila do prywatnego najlepiej juz w lutym bo my bedziemy pracowac a raczej do panstwowoego w ciagu roku sie nie dostanie. Zastanawiamy sie nad Ene due rabe albo Chatka Misia. Czy moge uzyskac od rodziców ktorych dzieci chodza do ktoregos z w/w przedszkoli ?


priw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 30 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2019r. 21:17  
Cytuj
przedszkole nr 12 integracyjne super polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »