NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Polska - Mistrzowie Świata!,
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 01:01  
Cytuj
BRAWO!!!

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 01:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 06:33  
Cytuj
Oglądałem wszystkie mecze mistrzostw.
Wielki szacunek dla nich.
Zupełne przeciwieństwo tego dziadostwa jakie mamy w piłce nożnej.

Brawo!!!

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 07:39  
Cytuj
Obronili tytuł, 3:0 w finale to jest zaoranie, zbronowanie i zwałowanie trzy razy z rzędu ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 10:37  
Cytuj
200 tys $ dla mistrzów świata za złoty medal

8 mln $ dla miernot piłkarzy za co ? no właśnie za co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 12:04  
Cytuj
O ile to prawda.
Widziałem te kwoty w jakimś memie - ale wydały mi się mało wiarygodne.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 12:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 12:35  
Cytuj
No to kiepsko.
Mam nadzieję, że Ministerstwo sportu da im coś więcej niż zaproszenie do Pałacu Prezydenckiego i uściski dłoni.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 16:15  
Cytuj
Żadne pieniądze za taka przyjemnosc i dumę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2018r. 08:55  
Cytuj
CYTAT
200 tys $ dla mistrzów świata za złoty medal

8 mln $ dla miernot piłkarzy za co ? no właśnie za co?


Hmm, może za to, że pieniądze w sporcie pochodzą od sponsorów? A sponsorzy patrzą na rozpoznawalność i popularność sportu. Siatkówka popularnym sportem nie jest. Zresztą kto oglądał mecze MŚ widział, że nawet na stadionie frekwencja była na poziomie 30-40%.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2018r. 09:17  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 1 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2018r. 11:47  
Cytuj
Siatkarze są WIELCY !!! Dosłownie i w przenośni umiech.

Dlaczego w Stalowej nie ma profesjonalnej sekcji męskiej siatkówki a może i drużyny seniorskiej ? Mamy Vegę ale chyba mają jakieś problemy. Z mosiru ich wywalili?? Tak mi się o uszy obiło. Jeśli to prawda to kto mi piwie dlaczego ?

Władze Stalowej Woli - chcieli byśmy mieć siatkę u nas. W Rzeszowie trudno bilety dostać a i jeździć trzeba umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Paź 2018r. 20:52  
Cytuj
Obrazek

Nawet harówka bez wyników jest lepsza od braku wyników bez harówki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 06:30  
Cytuj
To ja tylko zapytam ile nas kosztuje zabawka dla żelowych kopaczy, którą z mozołem stawia Lucjusz Picer z dojnej zmiany?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 1 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 13:03  
Cytuj
Jak wiesz to napisz, nie pytaj. Pewnie dużo. Generalnie to temat o wielkiej siatkówce. Ktoś mi odpowie na moje poprzednie pytania ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
Jak wiesz to napisz, nie pytaj. Pewnie dużo. Generalnie to temat o wielkiej siatkówce. Ktoś mi odpowie na moje poprzednie pytania ?
Andrzej ci odpowiedział.Udowodnij że twa głowa służy do czegoś więcej niż noszenie czapki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
Obrazek
Orzeł ROZSZARPAŁ kanarka.Ileż w tym uznania dla pokonanego,ileż w tym empatii[uczucia obcego wszystkim świętojebliwym]nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 16:33  
Cytuj
Krzysiu, sam się wykluczyłeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 18:35  
Cytuj
Ciekawe ile w Stalowej Woli przeznacza się kasy na popularyzację siatkówki umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Paź 2018r. 06:38  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe ile w Stalowej Woli przeznacza się kasy na popularyzację siatkówki umiech


Może zestawienie. Ile na kopaczy i jaki z tego procent na siatkówkę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 1 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2018r. 10:25  
Cytuj
Mądre miasta, jak np. Rzeszów, które wiedzą, że nie będzie ich stać na piłkę nożną na wysokim poziomie utrzymują jakąś drużynę piłkarską a przede wszystkim inwestują w inny sport drużynowy. Siatka, ręczna, ewentualnie kosz ale kosz jest już droższy w utrzymaniu. Lub jak Tarnów w żużel umiech.
W ten sposób można się w jakiejś dyscyplinie liczyć w Polsce. Stalowa liczy się tylko w sportach indywidualnych, a mogli byśmy mieć coś porządnego w drużynówce.
Andrzej, kto ma zrobić to zestawienie ? umiech Nikomu się nie chce umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Paź 2018r. 13:22  
Cytuj
Proste umiech Ile kosztuje drużyna kopaczy? Ile nas kosztuje to centrum piłki kopanej?
50 milionów to koszt samego centrum umiech
Tyle nie wydano na siatkówkę przez ostatnie 20 lat.

Coś jeszcze w temacie?


Na MŚ piłki kopanej była strefa kibica ze Sławomirem z playbacku umiech

Co było na ostatnich MŚ siatkarskich?

smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Paź 2018r. 17:18  
Cytuj
Klub Victoria ma miarodajne wyniki lekkoatletyczne, może warto was posłuchać i zadbać w przyszłej kadencji, nie było nic w programach totalnych. Ale mając Rzeszów zaraz obok nie stawiałabym na siatkówkę czy koszykówkę, ciężko będzie o wychowanków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 1 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Klub Victoria ma miarodajne wyniki lekkoatletyczne, może warto was posłuchać i zadbać w przyszłej kadencji, nie było nic w programach totalnych. Ale mając Rzeszów zaraz obok nie stawiałabym na siatkówkę czy koszykówkę, ciężko będzie o wychowanków.


Mając Rzeszów obok siebie postawił bym na siatkę bo chłopaki z Rzeszowa mogli by się u nas ogrywać a nasi zdolni, szybko awansowali by do porządnej drużyny. Jak byśmy wypracowali system szkoleniowy (a tu mogli byśmy się również wspomóc Rzeszowem), wyszkolili byśmy własnych zawodników (kilka pokoleń) to pomyśleli byśmy o wyższych poziomach rozgrywkowych. Na początku byli byśmy zapleczem dla Rzeszowa … a później może byśmy byli Mistrzem Polski umiech … No dobra, pojechałem .. ale pomarzyć zawsze można cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 15:25  
Cytuj
CYTAT
Proste umiech Ile kosztuje drużyna kopaczy? Ile nas kosztuje to centrum piłki kopanej?
50 milionów to koszt samego centrum umiech
Tyle nie wydano na siatkówkę przez ostatnie 20 lat.

Coś jeszcze w temacie?


Na MŚ piłki kopanej była strefa kibica ze Sławomirem z playbacku umiech

Co było na ostatnich MŚ siatkarskich?

smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2


A czy gdziekolwiek w Polsce było coś organizowane z okazji tych mistrzostw? Koszykówka, ręczna czy siatkówka, to sporty mimo wszystko niszowe, i żadne sukcesy tego nie zmienią, a szkoda.
Tak było i będzie nadal, dalej "cała" Polska się będzie podniecać nawet i awansem na mistrzostwa dużo bardziej niż złotym medalem w innej dyscyplinie (a to się przekłada na kasę).

Co do stadionu - siatki w STW nie pamiętam, ale kosza tak (można porównać te dyscypliny w PL, podobne zainteresowanie) - na szczytowych meczach było 2-3 tyś max - na piłkę, nawet teraz na dobre mecze przychodziło 3-4 tyś ludzi (puchary), przy awansie do 1 ligi myślę, że spokojnie było by w porywach 5-8 tyś ludzi - niestety, to jest przepaść w zainteresowaniu, nic tu nikt nie zmieni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Klub Victoria ma miarodajne wyniki lekkoatletyczne, może warto was posłuchać i zadbać w przyszłej kadencji, nie było nic w programach totalnych. Ale mając Rzeszów zaraz obok nie stawiałabym na siatkówkę czy koszykówkę, ciężko będzie o wychowanków.


Mając Rzeszów obok siebie postawił bym na siatkę bo chłopaki z Rzeszowa mogli by się u nas ogrywać a nasi zdolni, szybko awansowali by do porządnej drużyny. Jak byśmy wypracowali system szkoleniowy (a tu mogli byśmy się również wspomóc Rzeszowem), wyszkolili byśmy własnych zawodników (kilka pokoleń) to pomyśleli byśmy o wyższych poziomach rozgrywkowych. Na początku byli byśmy zapleczem dla Rzeszowa … a później może byśmy byli Mistrzem Polski umiech … No dobra, pojechałem .. ale pomarzyć zawsze można cool girl


Tez może być, cokolwiek żeby lepiej ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »