NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 19 20 21 22 23 24 25 ... » »»
Film "Kler",
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 16:21  
Cytuj
Nie wiedziałem że hasłem KAŻDY PEDOFIL JEST GEJEM rozpętam taką burze, ale fajnie że są ludzie myślący tak samo.
Podobnie jak ZSRR uważam że zboczeńcy stoją w obronie zboczeńców, co widać na tym forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 16:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 16:38  
Cytuj
@ZSRR

"nie widzę sensu dyskusji"

To nie pisz. Idź wylewać żale na forum dla pederastów.


"bo dzisiaj bronicie pederastów, a jutro staniecie w obronie pedofili"

Bzdura. Podobna do bzdury "Dzisiaj ZSRR podobają się kobiety, a jutro zaczną się podobać dziewczynki."


"ale to nic dziwnego bo każdy zboczeniec stoi murem za innym zboczeńcem."

O tym jest ten temat. O biskupach, kardynałach, nuncjuszach, papieżach, którzy byli pedofilami albo chronili / chronią pedofili.


"Odnośnie czapy za homoseksualizm to polecam Google"

Kara śmierci za homoseksualizm obowiązuje w takich krajach jak: Afganistan, Arabia Saudyjska, Czeczenia, Iran, Jemen, Mauretania, Somalia, Sudan, Zjednoczone Emiraty Arabskie. Z byłego ZSRR najbliżej będziesz miał do Czeczenii i Afganistanu chyba.


Który z wymienionych krajów jest ci najbliższy?

Tutaj mapka z wiki:

https://pl.wi(...)sualnych



"osobiście nie czuje potrzeby nikomu niczego udowadniać."

Oczywiście, że czujesz potrzebę.

Problem polega na tym, że wartości do których czujesz takie silne przywiązanie to są wartości krajów, które prawdopodobnie określasz jako "ciapate".


Kolejny problem. ZSRR napisał:

"Nie zapominaj że homoseksualizm w wielu krajach jest karalny, a są nawet miejsca że można dostać czape. I co ciekawe mają tam bardzo znikomy problem z pedofilami."

Znikomy problem z pedofilami? Chodzi ci o Afganistan czy Somalię? A może Jemen? Czy piszesz o wszystkich wymienionych wyżej?


Rzućcie okiem na mapkę z wiki i odpowiedzcie sobie, w której części świata chcielibyście mieszkać. W "pedalskiej" niebieskiej czy "normalnej" czerwonej. Sądząc po niku, ZSRR wybierze czerwony.


"KAŻDY PEDOFIL JEST HOMOSEKSUALISTĄ"

A KAŻDY KTO WYPOWIADA TAKIE ZDANIE NIE ROZUMIE JĘZYKA POLSKIEGO ALBO JEST DEBILEM. Bo gdyby było tak jak pisze ZSRR, to nigdy żadna dziewczynka jest zostałaby wykorzystana przez mężczyznę.

Użytkowniku ZSRR - rozumiesz co piszesz?


"Uderz w stół, a nożyce się odezwą"

I oto ZSRR zjawia się w temacie pedofilii z głośną pochwałą Afganistanów i innych Somalii, które mają znikome problemy z pedofilią.


"Który pederasta pierwszy ?"

Wychodzi na to, że mariusz12879.


P.S.

mariusz12879 napisał:

"Nie wiedziałem że hasłem KAŻDY PEDOFIL JEST GEJEM rozpętam taką burze, ale fajnie że są ludzie myślący tak samo."

Nie wiem czy fajnie. Użycie słowa "myślący" w tym zdaniu to już chyba lekka przesada.

Użytkowniku mariusz12879 - rozumiesz co piszesz?

"Podobnie jak ZSRR uważam że zboczeńcy stoją w obronie zboczeńców, co widać na tym forum."

I co chwilę dołącza ktoś nowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 16:46  
Cytuj
I właśnie mamy pierwszego obrońce pederastów jezyk Opisałeś się sporo, ale faktu że każdy pedofil jest homosiem nie zmienisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 16:51  
Cytuj
@mariusz12879

Nie zrozumiałeś nic z tego co napisałem prawda?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 17:37  
Cytuj
Nie zrozumiał.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 18:11  
Cytuj
Zrozumiał statystyki, badania nad homoseksualistami pokazują, że ponad 75% z nich uprawiało seks z ponad 100 różnymi mężczyznami w ciągu życia. Około 15% spośród nich miało 100-249 partnerów seksualnych, 17% - 250-499, 15% - 500-999, a 28% przyznało, że miało ponad 1000 partnerów seksualnych w ciągu życia. Trzeba też pamiętać o tym, że homoseksualizm wśród pedofilów jest ze sobą ściśle skorelowany a homoseksualiści są najliczniejszą grupą odpowiedzialną za molestowanie seksualne dzieci. Jak pokazują badania, stanowią nie więcej niż 1-2% społeczeństwa. Są jednak odpowiedzialni nawet za 40% wszystkich ujawnionych przypadków gwałtów na dzieciach. Nieujawnionych przypadków może być nawet dziesięciokrotnie więcej, poszukajcie informacji o skandalach gejowskich w establishmencie GB, w prywatnych chłopięcych szkołach.

Wierności nie da się im zarzucić, ale można doskonale szantażować gdy już awansują, dzięki pomocnej ręce. Tak powstaje lobby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 18:34  
Cytuj
1000 partnerów w ciagu życia to brzmi wiarygodnie

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 18:36  
Cytuj
1000??? Art jesteś boska.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 19:09  
Cytuj
To wszystko jest dziwne nie wiem boli głowa!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2018r. 22:31  
Cytuj
Co to za badania? Chyba ten sam koleś je przeprowadzał, który udowodnił korelację między szczepieniami, a autyzmem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 06:11  
Cytuj
CYTAT
Nie wiedziałem że hasłem KAŻDY PEDOFIL JEST GEJEM rozpętam taką burze, ale fajnie że są ludzie myślący tak samo.
Podobnie jak ZSRR uważam że zboczeńcy stoją w obronie zboczeńców, co widać na tym forum.



Czyli nasze forumowe prostytutki broniące księży pedofilów są pedofilami?

mariusz12879 a ten żołnierz z niska z głównej na Stalowym Mieście też?


1000 partnerów w ciągu życia umiech Prostytuujący forumowicz jest w stanie we wszystko uwierzyć umiech

Pozostawienie dziewczynki pod opieką pedofila nie jest niczym groźnym? Nic jej nie grozi z jego strony umiech



Ojciec dotkliwie pobił nauczyciela, który molestował jego 15-letnią córkę

Obrazek

https://nczas.com/2018/10/25/ojciec-dotkliwie-pobil-nauczyciela-ktory-molestowal-jego-15-letnia-corke-video/?fbclid=IwAR2G_UFAnfFk46mJjJLsTubrlzeF2YKCcxI5vOyLj-s0Or3zrRJxWbheW6U

No i cała teoria o gejach pedofilach się rypła.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 11:21  
Cytuj
@art2deco

"Zrozumiał statystyki"

Wątpię.

"badania nad homoseksualistami pokazują, że ponad 75% z nich uprawiało seks z ponad 100 różnymi mężczyznami w ciągu życia. Około 15% spośród nich miało 100-249 partnerów seksualnych, 17% - 250-499, 15% - 500-999, a 28% przyznało, że miało ponad 1000 partnerów seksualnych w ciągu życia."

W tego rodzaju badaniach kobiety przeważnie zaniżają liczbę partnerów, a mężczyźni zawyżają. Przy czym żonaci mężczyźni, w odróżnieniu od nieżonatych gejów nie szarżują aż tak bardzo z liczbami.

art2deco - podasz jakieś źródło tych liczb, czy wszystko wzięłaś z głowy, bo tak ci pasowało? Można prosić link? Bo różne strony podają różne liczby. Na przykład takie, że większość gejów ma w życiu tylko kilku partnerów. Natomiast większość stron przyznaje, że jest niewielki procent gejów (1-2 %), którzy mają wyjątkowo dużo partnerów. Ale prawdopodobnie każdy zna też jakąś heteroseksualną osobę, która mocno zawyża średnią.

Ciekawostka: niejaka Marta Kaczyńska, córka "poległego" Lecha Kaczyńskiego ma już co najmniej 3 partnera/męża, przy czym będąc w związku z pierwszym udało Jej się zajść w ciążę z drugim.

Nawet pojawiła się na plakacie z napisem: Lech Kaczyński Rodzina. Uczciwość. Przyszłość. Razem z mężem i dzieckiem. Tzn. dzieckiem tego drugiego kolesia, o którym ten z plakatu nie wiedział.

Marta Kaczyńska jest gorliwą katoliczką i felietonistką prawicowego magazynu "Sieci". I ma już 3 partnera/męża. A wiadomo, że ilość partnerów/mężów nie musi oznaczać ilości partnerów seksualnych.

Czy komuś to przeszkadza?


"Trzeba też pamiętać o tym, że homoseksualizm wśród pedofilów jest ze sobą ściśle skorelowany"

To zdanie oznacza, że wśród pedofilów homoseksualizm jest ściśle skorelowany z homoseksualizmem. Mniej więcej tak jak pojawienie się bełkotu na forum jest skorelowane z osobą art2deco.


"a homoseksualiści są najliczniejszą grupą odpowiedzialną za molestowanie seksualne dzieci."

Tego typu bzdur jest pełno na religijno-prawicowych stronach. (Na jednej z takich stron art2deco nie zrozumiała czym jest teoria ewolucji.)

Jeśli jednak wchodzi się na strony rządowe albo strony faktycznie zajmujące się problemem (jakieś centra pomocy ofiarom itp) to liczby są już zupełnie inne.

I tam można spotkać takie liczby:

Co 5 dziewczynka i co 20 chłopiec są wykorzystywani seksualnie.

Geje wykorzystują te dziewczynki?

Inne badanie podaje liczby: 1 na 9 dziewcząt i 1 na 53 chłopców.

Nie da się obronić twierdzenia, że "homoseksualiści są najliczniejszą grupą odpowiedzialną za molestowanie seksualne dzieci".

To, że art2deco, cdn.., mariusz12879 czy inny ZSRR chcieliby, żeby tak było, nie ma tutaj nic do rzeczy.


"Są jednak odpowiedzialni nawet za 40% wszystkich ujawnionych przypadków gwałtów na dzieciach"

Z liczb, które podałem powyżej wychodzi około 15-20 %. Czyli około 80-85 % pedofili jest heteroseksualnych.


"ujawnionych przypadków gwałtów na dzieciach"

W życiu zetknąłem się osobiście z kilkoma osobami molestowanymi w dzieciństwie i żadnej z nich nie znajdziecie w statystykach, bo żadna z nich nigdy nigdzie tego nie zgłosiła. I żadna z tych molestowanych osób nie była mężczyzną. I nie były też molestowane przez kobiety.

Wszystkie te osoby były molestowane przez heteroseksualnych mężczyzn.


"Nieujawnionych przypadków może być nawet dziesięciokrotnie więcej"

Albo sto razy. Albo tysiąc. Albo dziesięć tysięcy. Tak samo jak przypadków molestowanych dziewczynek jest dużo więcej niż jest oficjalnie zgłaszanych. Dlatego trzymajmy się dostępnych danych.


"poszukajcie informacji o skandalach gejowskich w establishmencie GB, w prywatnych chłopięcych szkołach."

I seminariach. A także zakrystiach.


"Wierności nie da się im zarzucić, ale można doskonale szantażować gdy już awansują, dzięki pomocnej ręce. Tak powstaje lobby."

Wow.

Co za błyskotliwa analiza.

A nie, jednak bełkot.

Przykład posła Solidarnej Polski, niejakiego Piotra Szeligi, jasno pokazuje, że można szantażować każdego.

Piotrowicz sam z siebie bredził o ciumkaniu czy nie miał wyboru, bo wiedział, że ze swoją przeszłością jest skończony i musi "odpokutować"?


Wracając do pedofilskiego lobby. O tym jest film "Kler". I szantaż też się tam pojawia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 15:05  
Cytuj
Zboczeńcy się tłumaczą, Andrzejku, możesz się miotać ile tylko chcesz, ale faktu nie zmienisz KAŻDY PEDOFIL JEST HOMOSEKSUALISTĄ i tylko idioci oraz inni zwyrodnialcy stają w obronie homosi. jezyk
Jeśli wszyscy zrozumieją ten fakt to problem pedofilii zniknie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 15:59  
Cytuj
CYTAT
Zboczeńcy się tłumaczą, Andrzejku, możesz się miotać ile tylko chcesz, ale faktu nie zmienisz KAŻDY PEDOFIL JEST HOMOSEKSUALISTĄ i tylko idioci oraz inni zwyrodnialcy stają w obronie homosi. jezyk
Jeśli wszyscy zrozumieją ten fakt to problem pedofilii zniknie.


Jak zniknie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 16:07  
Cytuj
CYTAT

Jak zniknie?


Pisał przecież wyżej - "dostaną czape":

CYTAT
Nie zapominaj że homoseksualizm w wielu krajach jest karalny, a są nawet miejsca że można dostać czape. I co ciekawe mają tam bardzo znikomy problem z pedofilami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 16:22  
Cytuj
mariusz12879 napisał:

"W walce ze zboczeńcami należy przyjąć jedną bardzo ważną wiadomość, KAŻDY PEDOFIL JEST GEJEM ."

"Nie wiedziałem że hasłem KAŻDY PEDOFIL JEST GEJEM rozpętam taką burze, ale fajnie że są ludzie myślący tak samo."

"faktu że każdy pedofil jest homosiem nie zmienisz."


ZSRR napisał:

"co nie zmienia faktu że każdy pedofil to homoś"

"KAŻDY PEDOFIL JEST HOMOSEKSUALISTĄ"

"faktu nie zmienisz KAŻDY PEDOFIL JEST HOMOSEKSUALISTĄ"


Trudno powiedzieć co siedzi w głowie kolesia, który z nieskończonej ilości ników wybiera ZSRR po to, żeby za chwilę wkleić "Bądź dumny, jesteś Polakiem". Ale spróbuję.

Obaj panowie twierdzą, że KAŻDY PEDOFIL TO GEJ. Nie mówią, że KAŻDY GEJ TO PEDOFIL.

Dla tych, którzy myślą, że to to samo proponuję porównać zdania: KAŻDY GOŁĄB TO PTAK i KAŻDY PTAK TO GOŁĄB.


Dlatego zakładam, że w głowie ZSRR i mariusza12879 istnieją tylko PEDOFILE-GEJE. Nie ma innych pedofili.

Mężczyźni, którzy odbywają stosunki z dziewczynkami nie są pedofilami, bo nie są gejami. A wiadomo, że każdy PEDOFIL to GEJ.


I teraz już wiadomo dlaczego ZSRR uważa, że takie kraje jak Afganistan, Somalia czy Sudan, gdzie bycie gejem oznacza czapę, mają "bardzo znikomy problem z pedofilami".

Bo praktycznie nie ma tam gejów, a co za tym idzie, gejów-pedofili. A to, że faceci sypiają z dziewczynkami? No cóż. Dla ZSRR i mariusza12879 to nie są pedofile. Bo nie są gejami.


I dlatego podawanie przykładów mężczyzn molestujących dziewczynki nie wywołuje u ZSRR i mariusza12879 żadnej reakcji. Bo to nie jest dla nich pedofilia.

Oni pojawili się tutaj tylko po to, żeby pisać o gejach. Bo tylko homoseksualiści wykorzystujący chłopców są pedofilami.


ZSRR napisał:

"Jeśli wszyscy zrozumieją ten fakt to problem pedofilii zniknie."

Tak jak w Sudanie, Afganistanie, Jemenie, Somalii, Arabii Saudyjskiej i paru innych miejscach.


mariusz12879 napisał:

"Nie wiedziałem że hasłem KAŻDY PEDOFIL JEST GEJEM rozpętam taką burze, ale fajnie że są ludzie myślący tak samo."

Tak. Jest ZSRR. Nie wiem czy jeszcze ktoś. Może cdn.. Bo dla niego 13-latka to ku.wa, a nie ofiara.


ZSRR nawet, gdybyś teraz wymordował wszystkich gejów to problem pedofilii pozostanie. Oczywiście ty nie będziesz widział tego problemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 17:03  
Cytuj
Andrzejku tobie się porypało w głowie :-) Wciągnąłeś dzisiaj swoje kolorowe skarpetki do czarnego wdzianka? Schodzisz na psy.

Inne badanie podaje liczby: 1 na 9 dziewcząt i 1 na 53 chłopców.

No to ile jest tych ofiar? Dziesiątki tysięcy molestowanych przez dewiantów, wśród których prym wiodą homoseksualiści. Przy takim apetycie na seks to taki 1% wystarczy spokojnie.

Franciszek uległ presji katolików i usunięto akapit odnoszący się do afirmacji LGBTQP+ z dokumentu Synodu Młodzieży. Nadchodzi czystka z dewiantów w sutannach.
Możemy ogłosić ze film Kler zrobił wszystkim dobrze cool girl


Czyż nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 17:30  
Cytuj
Stwierdzenie KAŻDY PEDOFIL JEST HOMOSIEM wyprowadza zawsze lewaków i zboczeńców z równowagi i na siłę próbują zlinczować wszystkich którzy się pod tym podpisują.
Nikogo tu nie nazwałem homosiem czy idiotą, wszystkie te przypadki same się pchają na scene jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 18:32  
Cytuj
A 4 na 10 homosiów ma skłonności pedofilskie wg pewnych badań.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 18:39  
Cytuj
Nie każdy homoś to pedofil, ale każdy pedofil jest homosiem, jeden i drugi to zboczeniec jezyk Z tym że pedofilii trzeba tępić, a homoseksualistów bacznie obserwować bo to grupa podwyższonego ryzyka, ludzie nienormalni, dewianci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 18:44  
Cytuj
Jak się na takie argumenty, które pisze PolakzPolski2 nie ma nic do powiedzenia to zaczynają się wyzwiska smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 18:49  
Cytuj
On? Argumenty? :szok:

Buuuuaaahahahahahah good

Dobre!

Mało ze stołka nie spadłem. potluczonygoodpotluczonygood

Chyba tylko on czyta te chaotyczne, opasłe, pozbawione sensu słowotoki. No i Ty Bob ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 18:55  
Cytuj
Czytanie nie boli, ale jak kto lubi umiech
Od waszych prawd wiary to kabarety nabierają weny smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 19:09  
Cytuj
Ja tam chodzę do Kościoła i wierzę co Kapłani chcą mnie nauczyć. I wiem że to dziecko lgnie, szuka i drugiego człowieka zagubi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2018r. 22:06  
Cytuj
ZSRR napisał:

"Stwierdzenie KAŻDY PEDOFIL JEST HOMOSIEM wyprowadza zawsze lewaków i zboczeńców z równowagi i na siłę próbują zlinczować wszystkich którzy się pod tym podpisują.
Nikogo tu nie nazwałem homosiem czy idiotą"

ZSRR napisał:

"Zboczeńcy się tłumaczą"



mirek777 napisał:

"Chyba tylko on czyta te chaotyczne, opasłe, pozbawione sensu słowotoki."

mirek777 napisał:

"Polak".... rozpędź się i przy...ol z całej siły w mur tym swoim chorym wyrostkiem na szyi.

Chyba jednak czytasz. Możesz powiedzieć co cię tak zdenerwowało w moim poście?

Widzisz mirek777, nie mogę zrobić tego o co mnie prosisz, bo po takim uderzeniu w mur, mógłbym mieć problemy z czytaniem i zostałoby mi czytanie i wklejanie demotywatorów.


mirek777 napisał:

"A 4 na 10 homosiów ma skłonności pedofilskie wg pewnych badań."

Gdzie? Kiedy? Kto?

art2deco wkleja te swoje 40 %, ale nie potrafi powiedzieć skąd wzięła te liczby, a pelikan mirek777 łyka.



I specjalny bonus dla art2deco. Tak wygląda ewolucja (wklejam, bo wiem, że masz problemy ze zrozumieniem tego jak działa ewolucja):

24 Paź 2018r. 17:37 ZSRR napisał:

"co nie zmienia faktu że każdy pedofil to homoś. Wynaturzeń i zboczeń nie da się wytłumaczyć. A to czy ksiądz pedofil kogoś popiera czy nie popiera jest nieistotne. Najważniejsze jest aby tępić tych wszystkich zboczeńców."

26 Paź 2018r. 18:39 ZSRR napisał:

"Z tym że pedofilii trzeba tępić, a homoseksualistów bacznie obserwować"

Ta zmiana w nastawieniu ZSRR to pewnie wpływ Tęczowego Piątku.



ZSRR napisał:

"Nie każdy homoś to pedofil, ale każdy pedofil jest homosiem"

Wcześniej napisałem:

"A to, że faceci sypiają z dziewczynkami? No cóż. Dla ZSRR i mariusza12879 to nie są pedofile. Bo nie są gejami."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 19 20 21 22 23 24 25 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »