NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Film "Kler",
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Paź 2018r. 21:46  
Cytuj
Zobaczymy co z obrońcami z UM w Lublinie. Po masówce z całej Polski Wschodniej w Rzeszowie, czas na masówkę w Lublinie :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2018r. 21:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Paź 2018r. 21:51  
Cytuj
Madzia jak zwykle bez sensu i nie na temat. CDN pewnie szczytuje umiech


A prawda jest taka, że Piotrowicz obrońca pedofila teraz w Polsce zmienia prawo. Dojna zmiana oszustów.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Paź 2018r. 21:52  
Cytuj
Piotrowski był prokuratorem czy sędzią?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Paź 2018r. 21:55  
Cytuj
CYTAT
Piotrowski był prokuratorem czy sędzią?


Piotrowski? Co ty pie.sz?

Piotrowicz był prokuratorem, który umorzył śledztwo. Nie oskarżył bandyty, którego oskarżyła inna prokuratura a sędzia skazał.

Wg. każdego rozsądnego człowieka, to Piotrowicz bronił bandyty.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Paź 2018r. 22:10  
Cytuj
To on nie ja, czego się jeżysz? Gdybym była sędziną to bym przeczołgała. Ale wiesz jakie mieliśmy w tych latach sądy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Paź 2018r. 22:15  
Cytuj
Odpowiadam ci. Piotrowicz, który bronił bandyty pedofila w sutannie dzisiaj zmienia prawo w naszym kraju. To oblicze dojnej zmiany oszustów. Prokuratura jak widać w tych samych rękach.

Cos jeszcze? W sprawie Bieńkowskiej już wiesz co piszesz czy piszesz jak zwykle?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Paź 2018r. 22:33  
Cytuj
Andrzejku, sam Piotrowicz to może sobie pokiwać palcem w bucie albo tyle samo co ty i ja. Ludzie domagają się kuracji a on wykonuje obietnice wyborcze dla wyborców bo zna to nadzwyczajne środowisko. Odpowiedni człowiek do właściwego zadania. Chciałbyś to robić? brrrr.

Co masz o Bieńkowskiej zarumieniony Podziel się bo podejrzewam ze jesteś fanem jej poprzedniej aktywności zagranicznej ;-)

Myślicie ze może się coś wydarzyć w Lublinie?
https://twitter.com/stillgray/status/1047429839924342784?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1047429839924342784&ref_url=http%3A%2F%2Ftelewizjarepublika.pl%2Fkopnal-dzialaczke-pro-life-po-czym-tchorzliwie-zbiegl-nagranie-szybko-trafilo-do-sieci-zobacz-wideo%2C70927.html

Następne przypadki otwarcia oczu:

- Od wielu lat studenci i studentki Wydziału Reżyserii doświadczają nękania ze strony jednego z pedagogów - pisali w liście otwartym absolwenci warszawskiej Akademii Teatralnej. Rektor uczelni, Wojciech Malajkat, zapowiedział teraz :-) powołanie rzecznika akademickiego, którego zadaniem będzie zajmowanie się sprawami studentów. Ci już od dawna mieli wskazywać na nadużywanie władzy przez swojego profesora - zachowania o podtekście seksualnym, stosowanie przemocy psychicznej oraz gróźb fizycznych. Wyliczano groźby przemocy fizycznej, "molestatorskie zachowania" wobec kobiet, obelgi czy poniżanie studentów, a także wykonywanie obowiązków zawodowych pod wpływem alkoholu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 01:03  
Cytuj
Art2deco nawet w wątku o filmie zrobiła kampanie PISowi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 07:39  
Cytuj
Ksiądz odpowiada piosenką na ten film:

https://youtu.be/7tdXyjPZSqA

Czy tak bardzo lubicie oglądać czyjeś grzechy i paskudztwa?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 07:56  
Cytuj
CYTAT
Czy tak bardzo lubicie oglądać czyjeś grzechy i paskudztwa?

Oczywiście, że lubimy. Tak jak ksiądz lubi siedzieć w konfesjonale i słuchać o grzechach i paskudztwach. Myślę nawet, że ksiądz ma bardziej zrytą banię niż taki ja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 08:09  
Cytuj
Madziu, Piotrowicz mógł i może więcej niż ja. Gdy był prokuratorem mógł oskarżyć tego bandytę w sutannie bo jak się okazało dowody były. Sąd po oskarżeniu innej prokuratury wydał wyrok skazujący.
Prokurator Piotrowicz nie tylko nie oskarżył ale w mediach bronił pedofila. Taki człowiek dzisiaj jest twarzą PiS i zmienia sądownictwo w Polsce. Można podejrzewać, że ten były już prokurator będzie je tak zmieniał by kolesie z kliki, bandyci i ludzie potrzebni władzy nie bali sie o swoja przyszłość i wykonywali zadania przeciwko obywatelom.

Bronisz pedofilów i władzy, która ich chroni. Ludzie ci za to podziękują.


Co do Bieńkowskiej. Przypomnę. Napisałaś, że ucieka z Brukseli. Zapytałem na jakiej podstawie i dlaczego twierdzisz, że ucieka. Nie potrafisz odpowiedzieć? Nie jestem fanem Bieńkowskiej. Chce wiedzieć czy manipulujesz, kłamiesz, czy piszesz prawdę. A może po prostu walisz cokolwiek byle przylgnęło. Potem Mirek typowy wyborca PiS sie na to powoła i mamy już fakt medialny. cdn... pewnie już się brandzluje jak czyta te twoje wypociny.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 08:10  
Cytuj
CYTAT
Ksiądz odpowiada piosenką na ten film:

https://youtu.be/7tdXyjPZSqA

Czy tak bardzo lubicie oglądać czyjeś grzechy i paskudztwa?



„Oddajcie więc Cezarowi to, co należy do Cezara, a Bogu to, co należy do Boga”.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 08:11  
Cytuj
CYTAT
Ksiądz odpowiada piosenką na ten film:

https://youtu.be/7tdXyjPZSqA

Czy tak bardzo lubicie oglądać czyjeś grzechy i paskudztwa?



Oglądałeś film?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 09:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy tak bardzo lubicie oglądać czyjeś grzechy i paskudztwa?

Oczywiście, że lubimy. Tak jak ksiądz lubi siedzieć w konfesjonale i słuchać o grzechach i paskudztwach. Myślę nawet, że ksiądz ma bardziej zrytą banię niż taki ja.


Uwierz mi, że ksiądz nie lubi słuchać spowiedzi.
Natomiast jest to sakrament w którym działa sam Jezus Chrystus.

Oczyszczenie człowieka następuje w sakramencie pokuty, a nie na sali kinowej.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
Uwierz mi, że ksiądz nie lubi słuchać spowiedzi.
Natomiast jest to sakrament w którym działa sam Jezus Chrystus.

Uwierz mi, że się mylisz. Jakby działał SAM Jezus, to by mu ksiądz nie był potrzebny. Tu działa SAM ksiądz. I wiesz dlaczego siedzi w konfesjonale? Dlaczego jest w ukryciu? Dlaczego go nie widzisz? Bo jak młode dziewczęta opowiadają mu jak to paskudnie popełniają grzech masturbacji itp. on potrzebuje odrobiny prywatności, aby w spokoju mógł "cierpieć" słuchając szczegółów i wypytując o kolejne. Sutanna jest długa i zwiewna, przykrywa to co nie jest przeznaczone oku zwykłego śmiertelnika. I powiewa frywolnie szarpana przez wicher namiętności smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 12:14  
Cytuj
Kilka lat temu ksiadz na mszy przed pogrzebem gdy spowiadał naszą ciotkę staruszkę zapytał czy uprawia jeszcze seks i czy się masturbuje. Ciotka się oburzyla i krzykła na tego księdza.

Śmiać się czy plakać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 12:28  
Cytuj
Witam ponownie na forum. Ponieważ nie mogę odzyskać hasła do starego konta (maile od SM nie dochodzą), zakładam nowe konto.

Witam szczególnie miło Transgenderowy Autorytet Intelektualny Prawicy, Mistrzynię kopiuj-wklej, nie rozumiejącą teorii ewolucji obrończynię obrońców pedofilów art2deco.

Równie miło witam rsta - z tym Panem też kiedyś pogawędzę, ale nie chcę rozmywać tematu.

I ostatnią osobą, która chciałbym powitać jest cdn..., (który lubi mnie straszyć sądami - cdn... straszy mnie komunistycznymi sądami? nadzwyczajną kastą - żenujące, ale jakże pasujące do cdn...), który o Art pisze "genialna", a więc należy założyć, że sam intelektualnie stoi trochę niżej albo sam uważa się za genialnego (w takim przypadku należy pozazdrościć samooceny i/albo umiejętności szybkiego przelogowania). cdn... - też nie rozumiesz teorii ewolucji?



cdn.. napisał:

"Art jest genialna..."

Niczym Pierdun w Konopielce.

"uwielbiam jej umiejętność widzenia rzeczy oczywistych które nam (mnie) umykają w natłoku gwna medialnego."


Wytłumaczę pokrótce skąd się bierze "natłok gwna medialnego". Masz post zatytułowany Film "Kler".

Zjawia się cdn... i pisze o:

Lobby gejowskim na zachodzie.
O oskarżeniach wobec Bretta Kavanaugha (kto z Was jest w stanie powiedzieć kto to jest bez wracania do postu cdn...?)
Kościół na zachodzie.
Krajach zachodu.
Sotnia Sorosa, pożyteczni, pelikany, Polański, żydowskie roszczenia,do czego dochodzi w Anglii, odnowa Ameryki...

On o wszystkim wie, cały świat ogarnia swym genialnym umysłem, tylko o tym mieście nic nie umie napisać.

Oczywiście art2deco robi dokładnie to samo.

Krwawa Luna.
Szczególnie w szkolnictwie jest wielka radość.
Molestowanie kobiet i dzieci przez muzułmanów. Gdzie te dzieci molestują w Nisku? W Rozwadowie? Może w Lipie?

"W Pysznicy też ktoś grasował z dziwnymi koneksjami". Na czym polegały te "dziwne koneksje? Wiesz coś więcej na ten temat czy tyle ile wyczytasz w necie siedząc w swoim pokoiku w Poznaniu czy innym Białymstoku?

Przecież cdn... i art2deco nie mają pojęcia o tym mieście. Ich wiedza opiera się na kopiuj-wklej tekstów, które z tematem posta łączą się tylko tym, że są pro-prawicowe. Te ich teksty można wklejać w dowolnym mieście w Polsce, na dowolnym portalu, w dowolnym temacie, bo taki cdn... zawsze może napisać:

"długo nie trzeba było czekać, Lewaki od Sorosa z USA Today ok pomówili republikańskiego kandydata na sędziego SN Kavanaugh o pedofilie. "

Długo nie trzeba było czekać? Długo po czym? Po filmie Kler? To jest właśnie takie pier....e.

Równie dobrze cdn... mógł napisać: Ksiądz z Lipy oskarżony o pedofilię. Długo nie trzeba było czekać. Lewaki od Sorosa z USA Today...

Takie zdania jak "długo nie trzeba było czekać" służą cdn... i art2deco do wklejania swojego "gwna medialnego". I zakładam, że robią to na wielu portalach i w różnych tematach.

We dwójkę produkują NATŁOK GWNA MEDIALNEGO.


Ale dajmy szansę wykazać się art2deco, która pisała o "dziwnych koneksjach pedofila z Pysznicy". Napisz co znalazłaś na ten temat w necie, a ja Ci potem napiszę co o tym mówili ludzie, którzy tam faktycznie mieszkają i którzy mają małe dzieci.

Wiesz co jest dziwne art2deco? To, że ktoś robi wszystko, żeby nie dało się go namierzyć w necie. I nie pamięta jakiej jest płci. "To ja Asia, mam 13 lat - pisze 65 letni Marian".Takie trochę pedofilskie zagrywki.

Zostały jeszcze do omówienia pedofilskie wypowiedzi Michalika, Piotrowicz, narracja art2deco w sprawie filmu (a raczej to jak się zmieniała), no i sam film umiech.

PS. Znalazłem w skrzynce ulotkę Lucka. Pozdrawiam panie:

Krzek Agata - nr 1 na liście PIS
Bulicz Agnieszka - nr 5 na liście PIS
Ryś-Wikiera Jolanta - nr 6 na liście PIS

c.d.n.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 12:35  
Cytuj
czemu nikt nie drąży tematu barku filmu w repertuarze wrzosu?
o innych miastach z zakazem było głośno a tu cichaczem przeszło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 12:37  
Cytuj
W multikinie na pewno poleci - więc o co ten krzyk?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 12:48  
Cytuj
CYTAT
W multikinie na pewno poleci - więc o co ten krzyk?
MIEJSKI dom kultury jaka sam nazwa wskazuje jest utrzymywany między innymi przez osobę z nickiem starzec .Pewnie dla tego pyta.A ty utrzymanek ludzi pracujących z zawodu zapomogobiorca naskakujesz na niego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
W multikinie na pewno poleci - więc o co ten krzyk?

Jaki krzyk? Możesz jaśniej?

Kleru we Wrzosie nie ma, bo PiS jak na komuchów przystało wprowadza cenzurę. To takie oczywiste, że nie ma sensu na ten temat dywagować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 12:53  
Cytuj
domyślam się dlaczego nie ma tylko ciekawi mnie dla czego jest cisza na ten temat, o innych miastach było w mediach głośno, ale STW to faktycznie bastion PISu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
Witam ponownie na forum. Ponieważ nie mogę odzyskać hasła do starego konta (maile od SM nie dochodzą), zakładam nowe konto.

Witam szczególnie miło Transgenderowy Autorytet Intelektualny Prawicy, Mistrzynię kopiuj-wklej, nie rozumiejącą teorii ewolucji obrończynię obrońców pedofilów art2deco.

Równie miło witam rsta - z tym Panem też kiedyś pogawędzę, ale nie chcę rozmywać tematu.

I ostatnią osobą, która chciałbym powitać jest cdn..., (który lubi mnie straszyć sądami - cdn... straszy mnie komunistycznymi sądami? nadzwyczajną kastą - żenujące, ale jakże pasujące do cdn...), który o Art pisze "genialna", a więc należy założyć, że sam intelektualnie stoi trochę niżej albo sam uważa się za genialnego (w takim przypadku należy pozazdrościć samooceny i/albo umiejętności szybkiego przelogowania). cdn... - też nie rozumiesz teorii ewolucji?



cdn.. napisał:

"Art jest genialna..."

Niczym Pierdun w Konopielce.

"uwielbiam jej umiejętność widzenia rzeczy oczywistych które nam (mnie) umykają w natłoku gwna medialnego."


Wytłumaczę pokrótce skąd się bierze "natłok gwna medialnego". Masz post zatytułowany Film "Kler".

Zjawia się cdn... i pisze o:

Lobby gejowskim na zachodzie.
O oskarżeniach wobec Bretta Kavanaugha (kto z Was jest w stanie powiedzieć kto to jest bez wracania do postu cdn...?)
Kościół na zachodzie.
Krajach zachodu.
Sotnia Sorosa, pożyteczni, pelikany, Polański, żydowskie roszczenia,do czego dochodzi w Anglii, odnowa Ameryki...

On o wszystkim wie, cały świat ogarnia swym genialnym umysłem, tylko o tym mieście nic nie umie napisać.

Oczywiście art2deco robi dokładnie to samo.

Krwawa Luna.
Szczególnie w szkolnictwie jest wielka radość.
Molestowanie kobiet i dzieci przez muzułmanów. Gdzie te dzieci molestują w Nisku? W Rozwadowie? Może w Lipie?

"W Pysznicy też ktoś grasował z dziwnymi koneksjami". Na czym polegały te "dziwne koneksje? Wiesz coś więcej na ten temat czy tyle ile wyczytasz w necie siedząc w swoim pokoiku w Poznaniu czy innym Białymstoku?

Przecież cdn... i art2deco nie mają pojęcia o tym mieście. Ich wiedza opiera się na kopiuj-wklej tekstów, które z tematem posta łączą się tylko tym, że są pro-prawicowe. Te ich teksty można wklejać w dowolnym mieście w Polsce, na dowolnym portalu, w dowolnym temacie, bo taki cdn... zawsze może napisać:

"długo nie trzeba było czekać, Lewaki od Sorosa z USA Today ok pomówili republikańskiego kandydata na sędziego SN Kavanaugh o pedofilie. "

Długo nie trzeba było czekać? Długo po czym? Po filmie Kler? To jest właśnie takie pier....e.

Równie dobrze cdn... mógł napisać: Ksiądz z Lipy oskarżony o pedofilię. Długo nie trzeba było czekać. Lewaki od Sorosa z USA Today...

Takie zdania jak "długo nie trzeba było czekać" służą cdn... i art2deco do wklejania swojego "gwna medialnego". I zakładam, że robią to na wielu portalach i w różnych tematach.

We dwójkę produkują NATŁOK GWNA MEDIALNEGO.


Ale dajmy szansę wykazać się art2deco, która pisała o "dziwnych koneksjach pedofila z Pysznicy". Napisz co znalazłaś na ten temat w necie, a ja Ci potem napiszę co o tym mówili ludzie, którzy tam faktycznie mieszkają i którzy mają małe dzieci.

Wiesz co jest dziwne art2deco? To, że ktoś robi wszystko, żeby nie dało się go namierzyć w necie. I nie pamięta jakiej jest płci. "To ja Asia, mam 13 lat - pisze 65 letni Marian".Takie trochę pedofilskie zagrywki.

Zostały jeszcze do omówienia pedofilskie wypowiedzi Michalika, Piotrowicz, narracja art2deco w sprawie filmu (a raczej to jak się zmieniała), no i sam film umiech.

PS. Znalazłem w skrzynce ulotkę Lucka. Pozdrawiam panie:

Krzek Agata - nr 1 na liście PIS
Bulicz Agnieszka - nr 5 na liście PIS
Ryś-Wikiera Jolanta - nr 6 na liście PIS

c.d.n.
.Niby inteligentny a nie pojmuje faktu źe cdn to drugie Ja Art.777 twarzy mireczków jak kolwiek by się zwali i logowali.To nie przytyk lecz rada powyżej czterech linijek żaden twój ziom nie przeczyta,a ty myślisz że jeszcze tekst pojmie.Oni po prostu chcą żreć i się bawić za twe pieniądze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 13:16  
Cytuj
Czy nie dziwne to jest, że teraz wypowiadają się ateiści i ludzie małej wiary o tym jak ma wyglądać Kościół w Polsce..?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
Czy nie dziwne to jest, że obecnie wypowiadają się ateiści i ludzie małej wiary o tym jak ma wyglądać Kościół w Polsce..?


Nie. Bo nawet ludzie małej wiary i ateisci nie chcą mieć molestowanych dzieci.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »