NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Film "Kler",
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Paź 2018r. 23:27  
Cytuj
Nie tak jak Urban Agnieszko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2018r. 23:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2018r. 23:54  
Cytuj
CYTAT
Nie tak jak Urban Agnieszko.


Czyli jednak cierpisz.

Urban nie latał za dziećmi jak faceci w sukienkach.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 00:19  
Cytuj
Cierpię, inaczej :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 00:23  
Cytuj
Pomyśl jak dzieci cierpią.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 04:40  
Cytuj
Czy administracja nagrodzi Art i Mirka za spamowanie nienna temat?

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 06:23  
Cytuj
CYTAT
Nie tak jak Urban Agnieszko.


Tak, dobrze go naśladujesz.

rsta, niestety te miliony biernie sie przyglądają więc są współwinni. Kler nie potrafi sie sam oczyścić, to już wiadomo. Politycy, którzy chronią księży też są współwinni. Dlaczego nie ma księży w rejestrze pedofilów?

O księdzu z PSP 7 też cisza. Media milczą.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 07:17  
Cytuj
Dokładnie o księdzu z parafii świętego Floriana jest cisza, i to jest następny dowód na to że policja i media mają zakaz mówienie o przypadkach pedofilii w kościele.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 07:18  
Cytuj
Jacuś - brakuje ci dawnej władzy co?
Zapewne jak dawniej nie zauważasz kto kogo obraża, kto zaniża poziom dyskusji. Liczy się dla ciebie, czy ktoś ma zbieżne poglądy czy nie.
Tak było wtedy i jak widzę nic się nie zmieniło.

blue - a może nic się nie stało?
Może to był fałszywy alarm?
Jesteśmy przewrażliwieni (co wcale nie jest dziwne).
Może warto oddzielić uprzedzenia z takim mozołem wbijane nam do głów przez media od prawa człowieka do obrony własnego dobrego imienia?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 07:31  
Cytuj
Niestety ale znam treść korespondencji księdza z jednym chlopcem, znam mamę chłopaka. Nie jest fałszywy alarm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 07:39  
Cytuj
Jeśli tak jest jak mówisz - idź na policję.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 07:58  
Cytuj
Na policję poszła matka i sprawy nie udało się schować pod dywan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 08:00  
Cytuj
Sprawa jest na policji, księdza już nie ma tutaj, ale wszędzie o tym cisza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 08:51  
Cytuj
Z tego co mi wiadomo - mamy prawo do informacji publicznej jeśli chodzi o postępowania toczące się na policji.

Oczywiście dane osobowe są ujawniane dopiero po decyzji sądu - ale sam fakt toczącego się postępowania...

I znów: - Pamiętajmy, że dopóki człowiek nie jest skazany prawomocnym wyrokiem - jest niewinny.

Cały czas mam w pamięci te sprawę:

https://www.gosc.pl/doc/843323.Nieslusznie-oskarzony

http://telewizjarepublika.pl/medialna-nagonka-na-ksiedza-z-piecek-zarzuty-o-pedofilie-okazaly-sie-bzdura,12001.html

Łatwo jest zniszczyć niewinnego człowieka.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 09:26  
Cytuj
CYTAT
Z tego co mi wiadomo - mamy prawo do informacji publicznej jeśli chodzi o postępowania toczące się na policji.

Oczywiście dane osobowe są ujawniane dopiero po decyzji sądu - ale sam fakt toczącego się postępowania...

I znów: - Pamiętajmy, że dopóki człowiek nie jest skazany prawomocnym wyrokiem - jest niewinny.

Cały czas mam w pamięci te sprawę:

https://www.gosc.pl/doc/843323.Nieslusznie-oskarzony

http://telewizjarepublika.pl/medialna-nagonka-na-ksiedza-z-piecek-zarzuty-o-pedofilie-okazaly-sie-bzdura,12001.html

Łatwo jest zniszczyć niewinnego człowieka.
Mirku Idąc tym tokiem rozumowania 80% twych postów to czyste pomówienia.Opierając się na twym twierdzeniu stwierdzić należy że wśród nachalnych pośredników duchowych pedofilii nie ma.Wszak rejestr pedofilów żadnego nie podaje.Co się tyczy twego prawa do informacji załatw proszę odpowiedzi na pytania na które Nadbereżny nie raczy odpowiadać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
I znów: - Pamiętajmy, że dopóki człowiek nie jest skazany prawomocnym wyrokiem - jest niewinny.

yyyyy... złodzieje, mordercy i kłamcy z PO bez prawomocnych wyroków także? I nie wolno pisać o nich, że są złodziejami? I pisać, że sprzedali Polskę? Że są zdrajcami?

CYTAT
Oczywiście dane osobowe są ujawniane dopiero po decyzji sądu

Nie w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 09:50  
Cytuj
Odchodzisz od tematu.

Polityka rządzi się nieco innymi prawami.
Popatrz sobie na onet, wp - aż kipi od pomówień i kłamstw o takie sprawy. Kampania wyborcza w pełni.
Polityka z natury jest brudna. Spraw sądowych o kłamstwa, pomówienia itp... mnóstwo.

I masz rację - zakładając że jesteśmy równi wobec prawa - o nich też nie wolno pisać, że ukradli, zamordowali - bez wyroku sądu.
Możemy za to pisać, że ich o to podejrzewamy.

Ale czy jesteśmy w praktyce równi wobec prawa?

To samo dotyczy się księży.
Doszło jednak do tego, że ktoś próbuje w dyskusjach utrwalić sformułowania sugerujące, że wszyscy księża to pedofile. A to już jest wielkie kłamstwo i krzywda ludzi, którzy służą Bogu i nam.


Kampania antychrześcijańska z dużym nasileniem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 10:09  
Cytuj
CYTAT
To samo dotyczy się księży.
Doszło jednak do tego, że ktoś próbuje w dyskusjach utrwalić sformułowania sugerujące, że wszyscy księża to pedofile. A to już jest wielkie kłamstwo i krzywda ludzi, którzy służą Bogu i nam.


Wszyscy nie są pedofilami to chyba jest pewne.
Ale czy służą. No niech będzie ale za tą usługę ich chciwość i zachłanność nie zna granic. Brzuchy samochody z biedy i skromności się nie wzięły. W życiu miałam styczność z bardzo wieloma kapłanami i tylko kilku z nich wydawało się że są jacyś inni skromniejsi mniej materialni a do porządności księdza i tak im brakowało. Nie mówiąc już o tych brzuchach w drogich samochodach z nadętymi minami.

Księża o mało nie doprowadziły, że przestałabym praktykować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 10:12  
Cytuj
Mi też to przeszkadza - ale nie wszyscy są tacy.

I właśnie ci dobrzy najbardziej cierpią za tych złych.

kryśka - wierzyć w Boga - nie w księży.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 10:32  
Cytuj
Dokładnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 10:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 10:57  
Cytuj
CYTAT
Odchodzisz od tematu.

Polityka rządzi się nieco innymi prawami.
Popatrz sobie na onet, wp - aż kipi od pomówień i kłamstw o takie sprawy. Kampania wyborcza w pełni.
Polityka z natury jest brudna. Spraw sądowych o kłamstwa, pomówienia itp... mnóstwo.

I masz rację - zakładając że jesteśmy równi wobec prawa - o nich też nie wolno pisać, że ukradli, zamordowali - bez wyroku sądu.
Możemy za to pisać, że ich o to podejrzewamy.

Ale czy jesteśmy w praktyce równi wobec prawa?

To samo dotyczy się księży.
Doszło jednak do tego, że ktoś próbuje w dyskusjach utrwalić sformułowania sugerujące, że wszyscy księża to pedofile. A to już jest wielkie kłamstwo i krzywda ludzi, którzy służą Bogu i nam.


Kampania antychrześcijańska z dużym nasileniem.



Nikt tu nie twierdzi że wszyscy księża to pedofile.Rzeczą oczywistą jest że spora część to homoseksualiści a reszta to zwykli kurwiarze.Ja sam twierdzę że wszyscy są oszustami wmawiającym swym wiernym że nikt raju nie dostąpi bez wpłaconych im pieniędzy.Twierdzącymi że nawet zbrodnię można odkupić wpłaconą im mamoną.Sam osobiście podejrzewam Mirka że jest jednym z tych pasożytów jak inaczej wytłumaczyć fakt że jest tu na forum o każdej godzinie każdego dnia.Kiedy zarabia na życie a może to pisanie to jego praca?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
W życiu miałam styczność z bardzo wieloma kapłanami i tylko kilku z nich wydawało się że są jacyś inni skromniejsi mniej materialni a do porządności księdza i tak im brakowało.


Co masz na myśli pisząc "porządność" i ile im brakowało ?. Niektórzy oczekują aby duchowny na starcie został już świętym jeszcze na ziemi i tym dawał przykład a słabości niech będą dla świeckich. Niestety jesteśmy aż i tylko ludźmi i każdy z nas je ma.

Ks.Jan Zieja czy zakonnik z Wieliczki br.Antoni Kosiba albo misjonarze którzy palą papierosy i czasami wymknie im się nie cenzuralne słowo (nie wiem czy wszyscy ale jednemu na pewno umiech) może się wydawać,że sprzeczności ale w jakim odczuciu ? ile im brakowało do "porządności" a może mieli i mają jej w nadmiarze, tylko ta przypadkowa miara nie jest doskonała ? Ich też do jednego wora z napisem "Kościół Katolicki" ?

Filmu jeszcze nie oglądałem ale mam zamiar się wybrać i nie aby się przekonać ale zwyczajnie oglądnąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 11:10  
Cytuj
CYTAT
Mi też to przeszkadza - ale nie wszyscy są tacy.

I właśnie ci dobrzy najbardziej cierpią za tych złych.

kryśka - wierzyć w Boga - nie w księży.
Cierpią?Przecie cierpienie zbliża do Boga,Wychodzi na to że tym czarnym owcom podziękować trzeba,nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 11:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W życiu miałam styczność z bardzo wieloma kapłanami i tylko kilku z nich wydawało się że są jacyś inni skromniejsi mniej materialni a do porządności księdza i tak im brakowało.


Co masz na myśli pisząc "porządność" i ile im brakowało ?. Niektórzy oczekują aby duchowny na starcie został już świętym jeszcze na ziemi i tym dawał przykład a słabości niech będą dla świeckich. Niestety jesteśmy aż i tylko ludźmi i każdy z nas je ma.

Ks.Jan Zieja czy zakonnik z Wieliczki br.Antoni Kosiba albo misjonarze którzy palą papierosy i czasami wymknie im się nie cenzuralne słowo (nie wiem czy wszyscy ale jednemu na pewno umiech) może się wydawać,że sprzeczności ale w jakim odczuciu ? ile im brakowało do "porządności" a może mieli i mają jej w nadmiarze, tylko ta przypadkowa miara nie jest doskonała ? Ich też do jednego wora z napisem "Kościół Katolicki" ?

Filmu jeszcze nie oglądałem ale mam zamiar się wybrać i nie aby się przekonać ale zwyczajnie oglądnąć.
Pytanie do kryśki ale Ja odpowiem przykładem z naszego podwórka ;ksiądz mający ulicę w naszym mieście oraz potomka[co koło dzyndzla Mi lata]nie zgodził się pochować bez opłaty fundatora żyrandola we Florianie.Zgadnij o kim mowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3120
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2018r. 12:19  
Cytuj
@Mirek, nie lepiej stanąć po stronie ofiar? Są zdecydowanie na słabszej pozycji (co jest niejednokrotnie w bezczelny sposób wykorzystywane).

Jak powiedział kiedyś pewien rybak "Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych..."

Jest ksiądz proboszcz w okolicy STW który to na informację że żona "świeżego" nieboszczka nie dysponuje odpowiednią kwotą za pogrzeb odpowiedział "to proszę sobie pożyczyć". Nieboszczyk ten to był kościelnym przez wiele lat.
Pozdrawiamy księdza! Bez wyrazów szacunku oczywiście.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »