NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 22 23 24 25 26 27 28 ... » »»
Film "Kler",
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 18:45  
Cytuj
Nie boisz się pisać tuż pod moim wpisem?
Jeszcze się zarazisz biedaczku.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 18:45  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 21:27  
Cytuj
@art2deco

"PZP2 nie zauważyłeś wypowiedzi pani Senator na żądanie środowiska LGBTQP+ o respektowaniu potrzeb seksualnych?"

"Muszę przetłumaczyć na polski że gdzieś musimy postawić granice między normalnością a nienormalnością?"


Oczywiście, że gdzieś trzeba postawić granicę. W różnych kulturach ta granica przebiega gdzie indziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Maja 2019r. 23:33  
Cytuj
Prawda, to było w USA,,, a to u nas

Lotna Brygada walki z przemocą w rodzinie i w miejskim ośrodku kultury na patrolu,,,

Obrazek
czuwa w Słupsku, w Kaliszu i na Grodzkiej


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2019r. 11:28  
Cytuj
Chyba Nowogrodzkiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2019r. 07:38  
Cytuj
Obrazek

A ja myślę, że YouTube w ogóle nie pozwoliłby na oglądanie tego filmu na swojej stronie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Maja 2019r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

A ja myślę, że YouTube w ogóle nie pozwoliłby na oglądanie tego filmu na swojej stronie.



Mirek, w czym problem? Zrób taki film.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2019r. 11:41  
Cytuj
Ja myślę, że miałaby więcej wyświetleń.

Dlaczego NIKT tego nie nakręci?

Braun?

PIS?

PIS może w tej chwili robić w Polsce praktycznie wszystko, włącznie z łamaniem konstytucji. Może przelewać milionowe kwoty na co tylko zechce. Walczy z LGBT. Kręci filmy-bajki pod tytułem "Smoleńsk".


Dlaczego PIS czy inna Konfederacja nie zrobili takiego filmu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Maja 2019r. 11:48  
Cytuj
PiS nic nie kreci bo już ma swoją codzienną tubę propagandową o 19:30. Tam ma swoich bezmózgich widzów, którzy kupią wszystko. Jakiekolwiek inne produkcje to klapa jak np. "Smoleńsk".

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Maja 2019r. 19:49  
Cytuj
Ja myślę że bracia byliby najlepsi do pokazania nam życia ofiar pedofilii we wszystkich środowiskach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2019r. 19:53  
Cytuj
Co dokładnie mieliby pokazać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Maja 2019r. 21:04  
Cytuj
To co zawsze, prawdę o zboczeniach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2019r. 21:08  
Cytuj
@art2deco

O Sodomie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Maja 2019r. 21:40  
Cytuj
https://www.metmuseum.org/art/collection/search/435967

Nie oglądaj się wstecz,,, bo staniesz się słupem soli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2019r. 00:19  
Cytuj
SODOMA

@art2deco

"Nie oglądaj się wstecz,,, bo staniesz się słupem soli."

Czasem warto zajrzeć do tekstów źródłowych, a Sodoma nader często przewija się w dyskusjach o pedofilii wśród księży. Bo jak wiadomo, a przynajmniej jak wie każdy prawak, każdy homoseksualista to pedofil.

Dlatego z ciekawości zajrzałem do tekstu źródłowego.

Tutaj:

http://bibli(...)hp?id=19

I powiem szczerze: ja "myślałem", że znam historię Sodomy i Gomory.

Bo co ja wiedziałem?

Pan Bóg wytłukł gejów, żona Lota zamieniła się w słup soli, a Lot i reszta rodziny żyli długo i szczęśliwie.

NOPE.

Kiedy aniołowie, którzy przybyli do Sodomy znaleźli się w domu Lota okazało się, że:

"Zanim jeszcze udali się na spoczynek, mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom, wywołali Lota i rzekli do niego: «Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić!»"

Zakładam, że ta sytuacja ma dowodzić, że mieszkańcy Sodomy byli gejami.

Powiem szczerze, bardziej mi to przypomina sytuację z cyklu:

Witaj w krainie, gdzie obcy ginie.

Połączoną z bliskim sercu każdego kibica CHWDPrzybyszom.


Ale okazuje się, że Lot próbuje ratować sytuację i rzecze tymi słowy:

"Bracia moi, proszę was, nie dopuszczajcie się tego występku! Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba, bylebyście tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież są oni pod moim dachem!»

nie wiem

Bycie gejem jest ZŁE. Oddawanie swoich nieletnich córek bandzie napalonych chłopów...

nie wiem


W trakcie ucieczki żona Lota obejrzała się za siebie - ZŁO i została przemieniona w słup soli.

Lot udał się do innego miasta, ale bał się tam pozostać więc opuścił je i zamieszkał z córkami w górach.

"A gdy mieszkał z dwiema swymi córkami w pieczarze, rzekła starsza do młodszej: «Ojciec nasz wprawdzie już stary, ale nie ma w tej okolicy mężczyzny, który by przyszedł do nas na sposób wszystkim właściwy. Chodź więc, upoimy ojca naszego winem i położymy się z nim, a tak będziemy miały potomstwo z ojca naszego». Upoiły więc swego ojca winem tej samej nocy; wtedy starsza poszła i położyła się przy ojcu swoim, on zaś nawet nie wiedział ani kiedy się kładła, ani kiedy wstała.

Nazajutrz rzekła starsza do młodszej: «Oto ostatniej nocy ja spałam z ojcem; upójmy go winem także tej nocy i idź ty, i śpij z nim, abyśmy obie miały potomstwo z ojca naszego». Upoiły więc i tej nocy ojca swego winem i poszła młodsza i położyła się przy nim; a on nawet nie wiedział, kiedy się kładła i kiedy wstała. I tak obie córki Lota stały się brzemienne za sprawą swego ojca."

Należy tylko podziwiać Lota, że będąc w podeszłym wieku, spojony alkoholem do tego stopnia, że nic nie pamiętał, mimo wszystko dał radę.

Oczywiście pojawia się podejrzenie, że Lot zupełnie na trzeźwo wykorzystał obie córki, ale to tylko podejrzenie.

Michalik powiedziałby zapewne: "Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga."


Podsumowanie.

Lot i jego córki ocaleli, bo byli jedynymi sprawiedliwymi w mieście.


Geje - ZŁO i ŚMIERĆ.
Spoglądanie na zniszczone miasto - ZŁO i ŚMIERĆ.


Propozycja oddania swoich nieletnich, dziewiczych córek hordzie facetów - NIC SIĘ NIE DZIEJE.

Posiadanie dzieci z każdą ze swoich córek - NIC SIĘ NIE DZIEJE.


Ja mam wrażenie, że gdzieś tu w mojej ocenie popełniam błąd.

Gdzie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Maja 2019r. 02:03  
Cytuj
nie wiem

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2019r. 11:53  
Cytuj
Czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego "bycie gejem" jest według Biblii gorsze od wydania swoich dziewiczych córek hordzie napalonych samców (np. sowieckiej dziczy), aby mogli postąpić z nimi jak im się podoba?

cdn.. ?

mirek777 ?

art2deco ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2019r. 11:56  
Cytuj
Po co zadajesz pytania komuś, kogo obrażasz?
Komuś - kogo zdania i poglądów nie szanujesz?
zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2019r. 12:18  
Cytuj
@mirek777

Wszyscy jesteśmy Polakami.


Miruś, twoje nastawienie wyklucza jakikolwiek dialog.


Brak dialogu, brak zrozumienia drugiej strony, przypisywanie jej tylko złych intencji może prowadzić do sytuacji w której uznasz, że można mordować kobiety i dzieci.


Bo są inne.




Ale ty PRAWDOPODOBNIE nie mordowałbyś kobiet i dzieci. Prawda?




PS. Po co zadaję ci pytania?

Po to, żeby po raz kolejny przekonać się, że nie masz jaj.


I po to, żebyś mógł wrócić do wklejania memów i zastanawiania się czy mordowałbyś kobiety i dzieci czy może jednak nie.


PS2. Zawsze jest szansa, że pokażesz, że masz jaja i podejmiesz dyskusję.

Bo po to jesteś na forum, żeby dyskutować.

Czy nie?

Jesteś głównie po to, żeby wklejać memy?


PS3. Dlaczego "bycie gejem" jest złe. A zbiorowy gwałt na małoletnich dziewczynkach jest "sprawiedliwy"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2019r. 12:38  
Cytuj
Skoro wyklucza dialog - to prowadź sobie swój monolog. zaklopotany
Nie oczekuj też odpowiedzi z mojej strony.

Ze względu na szacunek do siebie - nie zamierzam wchodzić z tobą w dyskusję.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Maja 2019r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
Skoro wyklucza dialog - to prowadź sobie swój monolog. zaklopotany
Nie oczekuj też odpowiedzi z mojej strony.

Ze względu na szacunek do siebie - nie zamierzam wchodzić z tobą w dyskusję.potluczony
Pytał też czy masz jaja rzezana gnido!jezykjezykjezykjezykjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2019r. 13:21  
Cytuj
Pytanie do cdn.. albo art2deco (jeśli nie chce jej się przelogowywać).

"Dlaczego "bycie gejem" jest złe. A zbiorowy gwałt na małoletnich dziewczynkach jest "sprawiedliwy"?"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Maja 2019r. 15:12  
Cytuj
@mirek777
Dlaczego Bóg w Biblii potępia homoseksualne stosunki a kazirodztwo i wydawanie dzieci obcym facetom na seks jest w porządku. I czy takie przyzwolenie jest wg ciebie moralne?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Maja 2019r. 16:23  
Cytuj
CYTAT
SODOMA

@art2deco

"Nie oglądaj się wstecz,,, bo staniesz się słupem soli."

Czasem warto zajrzeć do tekstów źródłowych, a Sodoma nader często przewija się w dyskusjach o pedofilii wśród księży. Bo jak wiadomo, a przynajmniej jak wie każdy prawak, każdy homoseksualista to pedofil.

Dlatego z ciekawości zajrzałem do tekstu źródłowego.

Tutaj:

http://bibli(...)hp?id=19

I powiem szczerze: ja "myślałem", że znam historię Sodomy i Gomory.

Bo co ja wiedziałem?
Pan Bóg wytłukł gejów, żona Lota zamieniła się w słup soli, a Lot i reszta rodziny żyli długo i szczęśliwie.

NOPE.

Lot i jego córki ocaleli, bo byli jedynymi sprawiedliwymi w mieście.

Posiadanie dzieci z każdą ze swoich córek - NIC SIĘ NIE DZIEJE.
Ja mam wrażenie, że gdzieś tu w mojej ocenie popełniam błąd.
Gdzie?


Ależ wszędzie popełniasz błędy niekontrolowanego nadużywania zarumieniony był tu już taki jeden!


Znowu potwierdzasz naznaczenie dystopią poznawczą umiech Prawda jest prosta. Gdy Pan postanawia wysłać dwóch Aniołów do potwierdzenia złorzeczeń ludzkich na mieszkańców Sodomy i Gomory wybiera Lota i jego rodzinę, którzy od niedawna mieszkają w mieście. Grupa starych i młodych dewiantów na haju z lokalnej komuny hipisów postanawia podzielic między siebie freedom, free love i dwóch pięknych Aniołów. Doskwiera im partnerska monotonia 300+. Aniołowie nie chcą dawać, tłum pod hasłami walki z homofobią i wykluczeniem społecznym "All we need is free Love, sra tata tatata" grozi Lotowi że go tak z molestują że długo popamięta i ostatecznie odrzucają jego piękne semickie dziewicze córki które zgodnie z pogańskim obyczajem sprzed 5000+ lat chciał im oddać dla wykupienia gości. Aniołowie oślepiają hipisów z klubu Wolne Konopie w czasie szturmu na dom czyniąc z nich bezbronne penisy i proszą Lota żeby ocalił rodziny narzeczonych córek i innych krewnych. Gdy wracają wici okazuje się że nikt nie uwierzył w to co się stało, że miasto zostanie spalone bo nikt im nie pomógł i nikt nie zamierza uciekać, tylko ich czworo.
Abraham uprosił wcześniej Pana że gdy znajdzie dziesięciu sprawiedliwych wśród mieszkańców Sodomy to Pan oszczędzi miasto. Zaczął od pięćdziesięciu ale Żyd utargował. Tak się nie stało, Aniołowie wyprowadzają bezpiecznie Lota z rodziną z miasta które ulega zniszczeniu przez Boga.

W czasie dalszej ucieczki córki dochodzą do przekonania że wszyscy ludzie zostali zgładzeni i dopuszczają się kazirodztwa z własnym ojcem, jedynym mężczyzną w istnieniu. Mamy tutaj do czynienia z klasycznym opowiadaniem etiologicznym - nie jest to więc relacja z wydarzeń czy nawet sfabularyzowany dokument, ale historia z morałem, która pozornie tylko wyjaśnia jakieś zjawisko, nazwę, zwyczaj czy tradycję, a w rzeczywistości ma być pouczeniem, które zawsze kojarzone będzie z daną sprawą. W tym wypadku wyjaśniane jest pochodzenie Moabitów i Amonitów. Dwu ludów semickich zamieszkujących po wschodniej stronie Jordanu, niedaleko Morza Martwego. Z oboma sąsiadami Izrael miał przeważnie nienajlepsze relacje, mimo, że etnicznie były to ludy blisko ze sobą spokrewnione. Właśnie te dwa aspekty relacji Izraela z Moabem i Ammonem - bliskie pokrewieństwo i wzajemna wrogość - ujęte są w formę opowiadania o „nieudanych krewnych”. Lot był przecież bratankiem Abrahama, praojca Izraelitów, nie dorównywał mu jednak ani charakterem ani pobożnością, co gorsza okoliczności poczęcia protoplastów obu ludów bezapelacyjnie skazują ich na infamię.

"Nie oglądaj się wstecz,,, bo staniesz się słupem soli."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2019r. 17:32  
Cytuj
@art2deco

Za dużo brauna.

Możesz już przystopujesz?

c.d.n.

Bo dawno już tylu bzdur nie napisałaś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Maja 2019r. 17:48  
Cytuj
To Stary Testament, Brauna nie było jeszcze,, Ale czy komuny najaranych hipisów to kto wie cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 22 23 24 25 26 27 28 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »