NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Film "Kler",
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 01:39  
Cytuj
Wesele, Dom zły, Drogówka, Róża, Pod mocnym aniołem, Wołyń - komuś mogą się te filmy nie podobać a trzeba przyznać że są prawdziwe... Jest pokazana prawda. I w filmie Kler też jest prawda. Jeśli tej prawdy by w nim nie było taki film by nie powstał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 01:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 01:59  
Cytuj
Nie ogladam Polskich filmów wiekszosc jest bardzo kiepsko zmontowana,zle nagłosniona itp....jedynie klasyki jak Miś,Sami swoi ...to było kino teraz to szkoda gadac nawet ruska kinamatografia stoi na duzo wyzszym poziomie.....mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 09:17  
Cytuj
Jeśli ktoś z zasady nie ogląda polskiego kina nie powinien się o nim wypowiadać.W tym roku do kin weszły przynajmniej dwa świetne polskie filmy,Zimna wojna i Kler.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 10:05  
Cytuj
Ja oglądałem. Bardzo dobry film. Nie oceniam czy pokazuje prawdę czy to fikcja literacka.

Wiele scen daje dużo do myślenia. Ostatnia scena chyba na wszystkich w kinie mocno wpłynęła. W takiej ciszy jeszcze nigdy nie opuszczałem sali kinowej.

Nindzuu faktycznie nagłośnienie naszych filmów jest kiepskie ale w kinach typy wrzos i Ballada. Odkąd jeżdżę do multikina i teraz mamy Heliosa chętnie oglądam Polskie filmy w kinie.
To nagłośnienie to kwestia sali kinowej.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Jeśli ktoś z zasady nie ogląda polskiego kina nie powinien się o nim wypowiadać.W tym roku do kin weszły przynajmniej dwa świetne polskie filmy,Zimna wojna i Kler.
Próbowałem ogladac ale nie daje radyumiech jak widze nagle uciete sceny jakies dziwne przeskoki akcji nie rozumiem 1/3 tego co mówia to ja dziekuje...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 11:02  
Cytuj
Super że ten film ma tak diametralnie różne opinie umiech

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 11:30  
Cytuj
CYTAT (Mirek777)
Obrazek


Moim zdaniem najlepsza opinia filmu. Podoba mi się ta szczegółowa analiza dialogów i ocena drugiego planu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 14:18  
Cytuj
Żaden paradoks, zwykła bzdura.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 14:34  
Cytuj
Jestem katolikiem, ale nie zamierzam krytykowac tego filmu, wrecz przeciwnie obejrze na spokojnie jak sie pojawi w internetach i wyrobie sobie o nim opinie. Prawda jest taka, ze Kosciol sam jest sobie winien bo przez lata ukrywal/ukrywa pedofilie wsrod ksiezy/biskupow a wystarczyloby kazdy przypadek ujawniac i pietnowac. Przeciez wsrod 12 apostolow byl jeden judasz wiec trzeba brac za pewnik ze conajmniej 1/12 duchownych jest niepowolana a nie ukrywac to. Trzeba miec tego swiadomosc i karac takich zwyrodnialcow, a nie udawac ze wszystko jest ok.
Jestem pewien ze gdyby Kosciol wzial sie ostro za pedofilie to by taki film nie powstal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 15:09  
Cytuj
CYTAT
Jestem katolikiem, ale nie zamierzam krytykowac tego filmu, wrecz przeciwnie obejrze na spokojnie jak sie pojawi w internetach i wyrobie sobie o nim opinie. Prawda jest taka, ze Kosciol sam jest sobie winien bo przez lata ukrywal/ukrywa pedofilie wsrod ksiezy/biskupow a wystarczyloby kazdy przypadek ujawniac i pietnowac. Przeciez wsrod 12 apostolow byl jeden judasz wiec trzeba brac za pewnik ze conajmniej 1/12 duchownych jest niepowolana a nie ukrywac to. Trzeba miec tego swiadomosc i karac takich zwyrodnialcow, a nie udawac ze wszystko jest ok.
Jestem pewien ze gdyby Kosciol wzial sie ostro za pedofilie to by taki film nie powstal.


Ty nie rozumiesz co to jest Kościół. Kościół ty my wszyscy chrześcijanie, nie tylko duchowni. Wynika z tego że jesteś katolikiem z nazwy bo Pisma Św. nie przeczytałeś i bardziej politykujesz niż piszesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 15:39  
Cytuj
CYTAT
Ty nie rozumiesz co to jest Kościół. Kościół ty my wszyscy chrześcijanie, nie tylko duchowni. Wynika z tego że jesteś katolikiem z nazwy bo Pisma Św. nie przeczytałeś i bardziej politykujesz niż piszesz.


Ależ oczywiscie ze rozumiem ze Kosciol to nie tylko duchowni. A Pismo Sw. znam calkiem przyzwoicie.
Powiedz mi prosze co napisalem nie tak ? Bo tego akurat nie rozumiem.
Negujesz istnienie pedofilii wsrod duchownych ? Czy moze to ze zwierzchnicy zamiataja to pod dywan ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 19:03  
Cytuj
Lobby gejowskie i pedofilskie zostanie wyplenione na Zachodzie. Ludzie dojrzeli do tego, to logiczna decyzja ze lepiej dla diecezji zapłacić odszkodowania za zachowanie zboczeńców (to legalna specyfika kościołów w Stanach ze ponoszą odpowiedzialność zbiorową) od utrzymywania przez wiernych rosnącego liczebnie lobby dewiantów i strachu chłopców przed udziałem w życiu Kościoła. Sytuacja jest przejrzysta, ostatni skandal w Pensylwanii i Delaware nie pozostawia żadnych złudzeń, zaczęło się od paru a skończyło na selekcji ofiar w seminariach przez gejów na rekrutacyjnych stanowiskach :-) Pozamiatane. Nie znam ludzi którzy widzieliby potrzebę trzymania dewiantów w KK :szok: to koszty procesowe i zwykłe pomówienia cwaniaków (były takie) powodują strach i uległość.

Bez jaj :-) to jest Ameryka, obecnie trwa wybór sędziego do sądu najwyższego w US i jakaś kobieta uznała że była przez niego zgwałcona w szkole średniej prawie 35 lat temu. Judge Brett Kavanaugh przeszedł w swojej karierze 7 śledztw FBI, :-) Widzicie, politycy tam publicznie przesłuchują przed każdym dopuszczeniem do wysokich stanowisk sędziowskich wszystkich kandydatów kasty nadzwyczajnej, u nas nie wolno nawet zapytać o to co robią podburzając ludzi na ulicznych wiecach sciana
Świadkowie których wskazała że byli na imprezie nie potwierdzają że on tam nawet był a ona sama nie może niczego udowodnić. Ale gdy zrozumiecie że ten sędzia zmieni większość sędziów na konserwatywnych w SN to od razu zrozumiecie o co chodzi smiech2 Kościół na Zachodzie ma ten sam problem, są cwaniacy i bardzo zaangażowana lewica która traci grunt pod nogami i jest gotowa na wszystko. Doprowadziło to nawet to "medialnego" wirtualnego rozdziału w środowisku globalistów, odcięcia się liberałów od totalnych zjebów na skrajnej wojującej lewicy typu naszego palikota, SJW. To jest jak nasza Koalicja Obywatelska, niby osobno a zawsze Razem. To nie jest nawet problem Kościoła w krajach słowiańskich, to jest problem w krajach Zachodu. To owoc rewolucji kulturowej której "apostołowie" przeorali biedakom głowy na wskroś i teraz się to odwraca gdy wyborcy skumali ze wszystkie drogi prowadzą do... międzynarodówki tylko ze globalistów. To jest problem przed którym nasz Kościół łatwo się obroni, bo nie ma przyzwolenia społecznego tak jak ono było obecne na Zachodzie.

To jest w Polsce temat praktycznie nieistniejący, film tak naprawdę koncentruje się na pozbawieniu środowiska KK scalającej siły moralnej. Gdybyście poczytali serie komentatorskie na gadzinówce i onetach w lot wyschnęlibyście intencje twórców tej agitki. Zdajemy chyba sobie sprawę w jakiej czarnej dziurze znajduje się poziom zaufania społecznego do moralności postkomunistycznej liberalnej lewicy. Oni muszą zatrudniać koderastow, rebeliantów, czarne marsze, feminazistki, jakiś importowanych ruskich i ukraińskich trolli i brukselską sotnie Sorosa żeby było ich widać na ulicach. Jeżeli zdajecie sobie z tego sprawę to rozumiecie dlaczego tylko politycy chwalą się swoją przynależnością do POPSLSLD.N albo dlaczego pożyteczni powtarzają ze pis/po/KK to jedno zło. A co oszustom i złodziejom na skale kraju zostało do "powiedzenia" i "pokazania" w kinach cool jak to że inni są źli. Bojownicy skomlący że nie obniżają podatków, takie marzenia ściętej głowy bo kiedy i kto ludziom obniżył podatki? Tylko sobie. I tak się to plecie i przeplata a pelikany łykają cokolwiek, że wydawanie na środowisko życia podatnika jest złe i dlatego tego nie robimy, ale na kolejne sklepy jest dobre, bo nam to więcej da i mniej kosztuje. To po co płacić w ogóle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
Lobby gejowskie i pedofilskie zostanie wyplenione na Zachodzie. Ludzie dojrzeli do tego, to logiczna decyzja ze lepiej dla diecezji zapłacić odszkodowania za zachowanie zboczeńców (to legalna specyfika kościołów w Stanach ze ponoszą odpowiedzialność zbiorową) od utrzymywania przez wiernych rosnącego liczebnie lobby dewiantów i strachu chłopców przed udziałem w życiu Kościoła. Sytuacja jest przejrzysta, ostatni skandal w Pensylwanii i Delaware nie pozostawia żadnych złudzeń, zaczęło się od paru a skończyło na selekcji ofiar w seminariach przez gejów na rekrutacyjnych stanowiskach :-) Pozamiatane. Nie znam ludzi którzy widzieliby potrzebę trzymania dewiantów w KK :szok: to koszty procesowe i zwykłe pomówienia cwaniaków (były takie) powodują strach i uległość.

Bez jaj :-) to jest Ameryka, obecnie trwa wybór sędziego do sądu najwyższego w US i jakaś kobieta uznała że była przez niego zgwałcona w szkole średniej prawie 35 lat temu. Judge Brett Kavanaugh przeszedł w swojej karierze 7 śledztw FBI, :-) Widzicie, politycy tam publicznie przesłuchują przed każdym dopuszczeniem do wysokich stanowisk sędziowskich wszystkich kandydatów kasty nadzwyczajnej, u nas nie wolno nawet zapytać o to co robią podburzając ludzi na ulicznych wiecach sciana
Świadkowie których wskazała że byli na imprezie nie potwierdzają że on tam nawet był a ona sama nie może niczego udowodnić. Ale gdy zrozumiecie że ten sędzia zmieni większość sędziów na konserwatywnych w SN to od razu zrozumiecie o co chodzi smiech2 Kościół na Zachodzie ma ten sam problem, są cwaniacy i bardzo zaangażowana lewica która traci grunt pod nogami i jest gotowa na wszystko. Doprowadziło to nawet to "medialnego" wirtualnego rozdziału w środowisku globalistów, odcięcia się liberałów od totalnych zjebów na skrajnej wojującej lewicy typu naszego palikota, SJW. To jest jak nasza Koalicja Obywatelska, niby osobno a zawsze Razem. To nie jest nawet problem Kościoła w krajach słowiańskich, to jest problem w krajach Zachodu. To owoc rewolucji kulturowej której "apostołowie" przeorali biedakom głowy na wskroś i teraz się to odwraca gdy wyborcy skumali ze wszystkie drogi prowadzą do... międzynarodówki tylko ze globalistów. To jest problem przed którym nasz Kościół łatwo się obroni, bo nie ma przyzwolenia społecznego tak jak ono było obecne na Zachodzie.

To jest w Polsce temat praktycznie nieistniejący, film tak naprawdę koncentruje się na pozbawieniu środowiska KK scalającej siły moralnej. Gdybyście poczytali serie komentatorskie na gadzinówce i onetach w lot wyschnęlibyście intencje twórców tej agitki. Zdajemy chyba sobie sprawę w jakiej czarnej dziurze znajduje się poziom zaufania społecznego do moralności postkomunistycznej liberalnej lewicy. Oni muszą zatrudniać koderastow, rebeliantów, czarne marsze, feminazistki, jakiś importowanych ruskich i ukraińskich trolli i brukselską sotnie Sorosa żeby było ich widać na ulicach. Jeżeli zdajecie sobie z tego sprawę to rozumiecie dlaczego tylko politycy chwalą się swoją przynależnością do POPSLSLD.N albo dlaczego pożyteczni powtarzają ze pis/po/KK to jedno zło. A co oszustom i złodziejom na skale kraju zostało do "powiedzenia" i "pokazania" w kinach cool jak to że inni są źli. Bojownicy skomlący że nie obniżają podatków, takie marzenia ściętej głowy bo kiedy i kto ludziom obniżył podatki? Tylko sobie. I tak się to plecie i przeplata a pelikany łykają cokolwiek, że wydawanie na środowisko życia podatnika jest złe i dlatego tego nie robimy, ale na kolejne sklepy jest dobre, bo nam to więcej da i mniej kosztuje. To po co płacić w ogóle.


:szok: chyba najdłuższy post świata nie na temat
Art2deco nawet tu wjechała z politykami i Sorosem.
PS. Art a wiesz że Soros już był w kinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 22:48  
Cytuj
Oglądnijcie na Youtube recenzję księdza Baranczaka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 01:07  
Cytuj
CYTAT
Oglądnijcie na Youtube recenzję księdza Baranczaka.


https://m.youtube.com/watch?v=wdFWjnY9wno#

https://m.youtube.com/watch?v=rYp-_iJYRhg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 02:54  
Cytuj
stalowowolanin, to tylko ja cdn.. nie przeceniaj mnie. Będę cię naprowadzał na różnice... Art błyskotliwie w paru zdaniach wyraziła oddzielne stanowisko w tej sprawie, a nawet dwa. Skoncentrowała się na zagadnieniu odbiorcy tego filmu, na rzeczy jedynie ważnej!!! Zwyczajowo i elokwentnie w punkt ok nie to co ja łopatologicznie, wypunktowała "że nie było zupełnie istotnym o kim jest film" gdy chcemy pokazać klęskę niekontrolowanych odchyleń seksualnych, ale "kogo" upewnia w przekonaniach że tylko tam powszechnie występuje i tam jest złem, tak odebrałem, opinie podzielam ale ja objąłem szeroki zakres zagadnienia, co się dzieje, przykłady i dlaczego.
Wyobraźmy sobie środowisko teatralne, filmowe albo mody i taki film o nich. Od razu zrozumiałeś przesłanie filmu dlatego bo już ich usprawiedliwiłes "utrwalonymi obrazami" w głowie jak ktoś dobrze napisał. Tego drugiego filmu nigdy nie zrobią, nie martw się cool Ile jest tych obrazów... Przecież podstarzały Polański i wielu innych w Hollywood dyma małolaty na okrągło a gdy jedna się poskarżyła to całe środowisko artystyczne na świecie! stanęło w jego obronie zarumieniony W teatrze się dzieje, te "sztuki" są poza skalą zachowań normalnego człowieka, przypadek. I prawią nam morały jak Kwaśniewski który rozprawia o zaletach demokracji ale dzisiaj. To jest dopiero hipokryzja Holland. A przecież źródło problemu jest takie samo, nieuczciwy człowiek. Film jest o zawsze potępianym marginesie zachowań w Kościele, ludzi którzy świadomie i w ukryciu całkowicie sprzeniewierzyli się swoim słowom, w innych środowiskach zapewne jest to OK bo nie potępiają siebie. Sama skala wynaturzeń jest zwyczajnie nieporównywalna, szczególnie w Polsce. Pomnóżcie setki razy czego nie widzieliście i poznacie prawdę. Poszukajcie na necie do czego dochodzi w Anglii, polecam BBC...
Drugi wątek który wniosła do dyskusji też był smakowity i nikt oczywiscie nie podjął, środowiska żydowskie w staraniach o wyrwanie odszkodowań głównie i namolnie atakują Polaków i polski Kościół za niemoralne zachowanie w czasie wojny. Jak myślisz komu przysłuży się ten film, czyje stanowisko osłabił? To również idzie po linii środowiska filmowego. Nie kupuje żadnych innych intencji, reżyser publicznie oświadczył że jako ateista chce usunięcia KK z przestrzeni publicznej. Wystarczy rozwinięcia? Teraz ty, ale w temacie zamiast o kontrybutorach spi

https://www.youtube.com/watch?v=959KQbmglYU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 06:27  
Cytuj
Madzia faktycznie wszystko w jednym poście. Polityka, kościół, USA. Tylko o Sorosie nie było umiech

Co do cwaniaków i pedofilów w KK. Jeśli ten sam nie potrafi się oczyścić i kryje bandytów to takie filmy będą powstawać, a w kościele pozostaną tylko nieliczni, którym bandyci w sutannach nie przeszkadzają.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 06:45  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 07:06  
Cytuj
Z wpisów (obrazkowych) Mirka wynika, że nie warto zajmować się KK który jest tu u nas. Praktycznie dotyka każdego z nas. Nasze dzieci mają kontakt z księżmi. KK kryje pedofilów i nie wiadomo czy ksiądz na religii jest pedofilem czy nie. Gdyby KK piętnował takich bandytów sprawa byłaby jasna i klarowna.

Powinniśmy zajmować się arabami, z którymi praktycznie nie mamy nic wspólnego. Polscy muzułmanie (Tatarzy, żyjący tu od lat) nie biorą ślubów z nieletnimi i nie gwałcą małych chłopców i dziewczynek. No ale przedstawiciele KK, idioci chroniący pedofilów chcą by nie zajmować sie problemem tu blisko tylko tym co daleko od nas. Chcą by zajmować sie dziewczynkami z Afganistanu a nie dziećmi z Tylawy.

Sami oceńcie czy to normalne. Czy takie Mirki to normalność.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 07:07  
Cytuj
Art jest genialna, uwielbiam jej umiejętność widzenia rzeczy oczywistych które nam (mnie) umykają w natłoku gwna medialnego. Jestem w jej fan klubie.

Jędrek, filmy to tylko filmy, ty to tylko ty, a ja to ja, nie zapominaj. Nie komentujesz "Jedwabnego ujęcia" w filmie jezyk

good good good długo nie trzeba było czekać, Lewaki od Sorosa z USA Today ok pomówili republikańskiego kandydata na sędziego SN Kavanaugh o pedofilie. Jest trenerem drużyny w której gra jego córka, to szkoła katolicka smiech2 wiec nie powinien, bo może być pedofilem. Wszyscy oczywiscie jesteśmy homoseksualistami, ale żeby pedofilami to nie wiedziałem. Zycie artystów i dziennikarzy liberalnej lewicy to permanentne nurkowanie w nektarze szamba.

Lewackie myślenie jest przewidywalne. Widzimy, lewak nie spocznie aż mentalnie obsra życie każdego, kto nie jest lewakiem. Stawka jest olbrzymia co prawda to prawda, odnowa Ameryki, wiec nic tej sraczki nie zatrzyma z wyjątkiem koła w zadzie umiech

https://www.bizpacreview.com/2018/09/29/usa-today-does-the-unthinkable-portrays-kavanaugh-as-possible-pedophile-who-shouldnt-coach-678718

Swoją drogą, geje za aborcją. W warszawce był spontan po projekcji filmu, popuściły im nerwy ok zgodnie z przewidywaniami.

Obrazek
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 08:23  
Cytuj
Rozenek też grał księdza a ta dziewczyna zakonnice czy Soros grał biskupa? Art2deco strasznie zamotałaś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 08:30  
Cytuj
CYTAT (cdn..)
Art jest genialna, uwielbiam jej umiejętność widzenia rzeczy oczywistych które nam (mnie) umykają w natłoku gwna medialnego. Jestem w jej fan klubie.


Art to twój drugi nick i to wszystko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 09:06  
Cytuj
Masz na to twarde dowody?:szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Masz na to twarde dowody?:szok:

Ja wiem że jedynie z Twoimi poglądami piszą tylko pożyteczni i ich bronisz ale cóż.

Film opiniujesz tak samo jak oni- chcemy więcej obrazków nie na temat filmu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2018r. 10:11  
Cytuj
Czyli dowodów brak.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »