NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Stomatolog STW, Stomatolog
Posty: 6
Dołączył: 9 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2018r. 15:33  
Cytuj
Witam jakiś czas temu szukałam tutaj na forum pomocy w znalezieniu stomatologa,który zna się na swoim zawodzie i potrafi wyleczyć a nie tylko wyrwać i implanta wcisnąć.Kilka miesięcy temu leczyłam zęby u jednego bardzo znanego dentysty w Stalowej Woli... Pierwsza wizyta no cud malina wszyscy kolo Ciebie skaczą uśmiechnięci od ucha do ucha,przy leczeniu nic nie boli delikatność ogólnie super atmosfera to wszystko jest świetne ale na pierwszy rzut oka.Chodziłam tam kilka miesięcy głównie poszłam z jednym zębem,który mnie martwił i wiedziałam,że trzeba go wyleczyć bo będzie kiepsko,ale na każdej wizycie słyszałam jeszcze go nie ruszajmy pomijam fakt ze co wizyta to zębów do leczenia przybywało, w końcu pytając o moją zmorę usłyszałam ze trzeba wyrwać nic się nie da z tym zrobić,ale implant sie wsadzi i będzie super,DRAMAT....sciana

Okazało się,że nic wyrywać nie trzeba wystarczy wyleczyć zęba było to skomplikowane leczenie kanałowe dziś ząb śmiga jak nowy,jak widać obyło się bez implanta i wyrywania zęba
Byłam u kilku dentystów w STW ale zdecydowałam się na APRIL i szczerze polecę go każdemu good

Celowo nie napisałam o który znany gabinet chodzi ponieważ wszystkie złe opinie na ich temat automatycznie znikają, więc i ta by się nie pojawiła. jezykco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2018r. 15:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2018r. 22:16  
Cytuj
W takich przypadkach i tak ja pomysle, ze robisz komus reklame, jest w kazdym temacie jakis ukryty przekaz, szczegolnie ze masz 2 posty, ale april jest ok o klientow nie musi sie martwić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2018r. 06:32  
Cytuj
Reklama dźwignią handlu. Ten post wyglada na typowo reklamowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 9 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2018r. 09:10  
Cytuj
CYTAT
W takich przypadkach i tak ja pomysle, ze robisz komus reklame, jest w kazdym temacie jakis ukryty przekaz, szczegolnie ze masz 2 posty, ale april jest ok o klientow nie musi sie martwić.


Reklamaco każdy to nazwie po swojemu,bardziej chciałam wyrazić swoją opinie niż kogoś zareklamować zwłaszcza że sam mówisz ze gabinet jest ok i nie musi się martwic o klientów. A co do tego, że mam tylko dwa posty zgadza się pierwszy tyczył się również dentystów w STW i to właśnie na tym forum ktoś polecił ten gabinetumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2018r. 12:34  
Cytuj
Niestety w większym mieście opisany wyżej multitrend fabryka uśmiechu by już dawno poszedł z torbami za odszkodowania (właściciel ma długą historię pozwów o błedy) no ale wiecie jak to w STW to małe miastko wszystko się da załatwić. Post usunąć. Tak naprawdę umieją tylko klienta doić i się reklamować, nic się nie martwcie mnie też zrobili w balona. Uśmiech 15 min 150 uśmiech a partactwo, niedoldczone kanały, nieoczyszczony ząb przykrywa się najlepszą ceramiczna plombą na rynku umiech na nowym fotelu i w miłej atmosferze i za duże pieniadze. Jak przychodzi co do czego to najlepiej wyrwać, trupa z szafy i dowód partactwa usunąć i wstawić implant jak ta lala. 1000 zł leczenie 6000 poprawianie płatne w gotówce. Radzę się zastanowić nad tym czy się opłaca spłacać komuś kredyt za te piękne fotele. Nie dziwię się że nie podejmują się trudnych tematów, widocznie pozory pozorami a na Ukrainie edukacja stomatologiczna stoi słabo. Wiedzcie że 89% składu tej drogiej usługi pod nazwą kliniki jest made in Ukraina, i nie wiem czemu się tego tak wstydzą. Piszą  Pani Helenka a nie Pani Lena, Pan Daniel zamiast Danylo...

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2018r. 15:15  
Cytuj
Hmmmm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Paź 2018r. 09:22  
Cytuj
Poczytajcie sami i wierzcie nic się nie zmieniło.
http://stalo(...)d=848957
Wszyscy w tej firmie zachowują się tak jakby kwalifikacje mieli wrodzone, a reklamacja, jaki ma sens poprawianie tego czego nie umie się zrobić...

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2018r. 11:16  
Cytuj
Na opinię się pracuje latami. Błędy mogą zdarzyć się każdemu, ale nie uwzględnienie reklamacji? To najgorsze co może być, to traktowanie klientów jak śmieci ... brak szacunku do drugiej osoby!!

Pokory troszkę kliniko! Fama po mieście się już rozchodzi, że nie szanujecie ludzi ... Waszych żywicieli ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2018r. 20:49  
Cytuj
a mnie zdarzyło się raz zejść z fotela u dentysty, a czemu, podchodzi do mnie dentysta i co słyszę, łamaną polszczyznę z akcentem ukraińskim, nie wiele myśląc zerwałem się na równe nogi i powiedziałem że się rozmyśliłem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2018r. 16:05  
Cytuj
CYTAT
a mnie zdarzyło się raz zejść z fotela u dentysty, a czemu, podchodzi do mnie dentysta i co słyszę, łamaną polszczyznę z akcentem ukraińskim, nie wiele myśląc zerwałem się na równe nogi i powiedziałem że się rozmyśliłem


Przyzwyczajaj się. Brytyjczycy też na początku uciekali jak słyszeli łamany angielsko-polski jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2018r. 18:26  
Cytuj
ty nie porównuj stomatologa polskiego, ukraińskiego czy angielskiego. Polski lekarz to światowa klasa a ukraiński to nawet do usuwania kamienia się nie nadaje a borowanie to może ćwiczyć na końskich zębach i to starego konia. Tu przyjeżdża barachło a elita zostaje w w kraju bo na brak pacjentów nie może narzekać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Paź 2018r. 23:13  
Cytuj
Witam,

Prosze o opinie na temat ortodonty z lublina pracujaca w klinice mutlident.
O panie trafidlo juz bylo duzo pisane, dla tego sie zastanawiam nad zmiana ortodonty dla mojej corki, zanim sie okaze ze chca tylko mnie wydoic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 00:17  
Cytuj
CYTAT
ty nie porównuj stomatologa polskiego, ukraińskiego czy angielskiego. Polski lekarz to światowa klasa a ukraiński to nawet do usuwania kamienia się nie nadaje a borowanie to może ćwiczyć na końskich zębach i to starego konia. Tu przyjeżdża barachło a elita zostaje w w kraju bo na brak pacjentów nie może narzekać.


"ty" nie rozumiem toku rozumowania. Rozumiem, że wyjeżdżający lekarze z Polski to też barachło? Bo raczej w Polsce też na brak klientów lekarze nie mogą narzekać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 479
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 13:40  
Cytuj
A gdzie najlepiej i najszybciej i najtaniej robią mosty porcelanowe?

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 14:58  
Cytuj
A czy w tej niby klinice - Multident stomatolodzy obcokrajowcy mają nostryfikowane dyplomy?
Z tego co słyszałem nie, a na to paragraf jest odpowiedni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 15:05  
Cytuj
CYTAT
A gdzie najlepiej i najszybciej i najtaniej robią mosty porcelanowe?
W miejscowości Koło.Lecz ty stary partyzant,narodowiec powinieneś odziedziczyć cuś takiego po przodkach.jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 22:53  
Cytuj
Ja na usługę w multident narazie nie narzekam (implant zeba), poki co wszystko dobrze i ciesze sie zebem, a minelo już trochę czasu, jednak wydalam gdzieś 3500 (już nie pamiętam dokladnie czy tyle bylo czy sie o 100 lub 200 nie pomyliłam) i nawet paragonu nie dostałam ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2018r. 13:02  
Cytuj
CYTAT
A czy w tej niby klinice - Multident stomatolodzy obcokrajowcy mają nostryfikowane dyplomy?
Z tego co słyszałem nie, a na to paragraf jest odpowiedni.


Jeden z lekarzy otrzymał ograniczone prawo do wykonywania zawodu w dniu 01.10.2018r (informacja z naczelnej izby lekarskiej)- oznacza to że przed tą datą lekarz nie miał uprawnień do wykonywania zawodu dentysty na terenie RP.... Pisząc komentarz na ten temat na oficjalnej stronie gabinetu na FB z zapytaniem na jakiej podstawie dany lekarz pracował wcześniej bez odpowiednich dokumentów, odpowiedź gabinetu była jasna... - usunęli zarówno moje zapytanie jak i w ogóle możliwość dodawania jakichkolwiek recenzji na temat gabinetu... Na szczęście skopiowałem cały komentarz i dodałem opinie na stronie google można go tam zobaczyć, mam nadzieje, że stamtąd go tak szybko nie usunął jak z FB

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Paź 2018r. 20:56  
Cytuj
A to ciekawe... Taka to "klinika". Jak to pan Właściciel przeoczył? Na pewno wnikliwie sprawdzają CV i dorobek zawodowy szukając najlepszych. Brak kwalifikacji niet problem. Przyszedł i powiedział że umie czego wy ludzie chcecie, na Ukrainu tak się rekrutuje. Słyszałem, że sam owner ma nosyryfikacje ukraińskiego dyplomu, we Wrocławiu zrobioną. Pani od dzieci też uże jakoś zniknęła czyżby też latami bez dokumentów pracowała? Z ciekawości który to dentysta?

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 12:30  
Cytuj
Na Poniatowskiego jest w porządku stomatolog

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 12:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ty nie porównuj stomatologa polskiego, ukraińskiego czy angielskiego. Polski lekarz to światowa klasa a ukraiński to nawet do usuwania kamienia się nie nadaje a borowanie to może ćwiczyć na końskich zębach i to starego konia. Tu przyjeżdża barachło a elita zostaje w w kraju bo na brak pacjentów nie może narzekać.


"ty" nie rozumiem toku rozumowania. Rozumiem, że wyjeżdżający lekarze z Polski to też barachło? Bo raczej w Polsce też na brak klientów lekarze nie mogą narzekać...


coś trzeba wyjaśnić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 15:26  
Cytuj
Miałem spore problemy z zębami ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 20:13  
Cytuj
Tylko nie Dentes i słynny Multident.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 14 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2019r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
Tylko nie Dentes i słynny Multident.
w dentes na dzień dobry robią ci anazlizę "ubytków" itp. itd. i na wejściu dowiadujesz się że musisz wsadzić jakies 9 tys żeby wszystko naprawić...żałosne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 12:25  
Cytuj
Pierwszy post brzmi jak typowa reklama, ale...

Jako osoba, która ma konto nie od wczoraj, zdecydowanie polecam Panią Asię z April. Zgadzam się z tym, że ma naprawdę fachowe podejście do tematu. Uratowała mi zęba w beznadziejnej sytuacji, po skopanym leczeniu u kogoś innego.

Natomiast kolejki ma takie, że reklamy to raczej nie potrzebuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »