NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Smród w kinie Helios,
Posty: 7
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2018r. 10:22  
Cytuj
My bilismy ostatnio i wszystko ok... ale skoro obsługa mówi, że to przez oczyszczalnie, i wiedzą, że są takie problem... to powinni coś z tym zrobić... mlotek

Kompleksowa walka z łupieżem pstrym - sprawdź Pityver [url]https://pityver.pl/[/url]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2018r. 10:22  
Cytuj

Kompleksowa walka z łupieżem pstrym - sprawdź Pityver [url]https://pityver.pl/[/url]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2018r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zastanawia mnie jeszcze to, że obsługa proponuje piwo na seans. Picie piwa w sali kinowej uważam za lekkie przegięcie, chyba że jest się jedynym widzem. Nie chciałbym siedzieć obok kogoś, kto po pierwszym i drugim piwku stwierdzi, że ma ochotę jeszcze na trzecie i czwarte.


mokasyn u ciebie na siole to pewnie normacz że jak stachu z rychem siekną po wojaku to musi że trza chlapnąć i trzecie i czwarte - ale zrozum w kulturze białych ludzi jedno piwko oznacza - JEDNO dla smaku i na tym się poprzestaje ... patola tego nie zrozumie ale jest tez normalny swiat..

Dla jakiego niby smaku? Co to ma być za smak. Przewiduję tylko ohydny smród z ryja smakosza i tyle, a ten normalny Świat to niby gdzie jest? Chyba nie w Stalowej...?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 21 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2019r. 01:46  
Cytuj
Mi też przeszkadza piwo w kinie. Nie lubię tego zapachu i psuje mi to odbiór filmu. Szczególnie że wielu ludzi nie poprzestaje na jednym piwku. A dodatkowo po tym piwku częściej do toalety ludzie się kręcą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2019r. 21:39  
Cytuj
Może ich model biznesowy to restauracja z filmem? W porządnych kinach dla uzyskania świeżości recyrkulacji powietrza stosuje się ozon.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 8 Lut 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2019r. 07:04  
Cytuj
CYTAT
Poszliśmy wczoraj do kina Helios na Dywizjon 303. Jeszcze przed seansem z wentylacji zaczął wydobywać się smród fekaliów. Czekaliśmy chwilę, kilka osób interweniowało w tej sprawie u obsługi ale nic nie wskórali. Śmierdziało tak, że wszyscy widzowie zgodnie poszli do kasy po zwrot pieniędzy za bilety. Ktoś z obsługi powiedział, że problemem jest lokalizacja kina, a konkretnie sąsiedztwo oczyszczalni ścieków.
Czy tam jest tak zawsze?


podobnie bywa czasem w VIVO, zapachy na 100% z oczyszczalni, czuć w zależności od kierunku wiatru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 17 Cze 2019r.
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2019r. 12:12  
Cytuj
A mnie w kinie denerwuje to, że zasrany popkorn w zestawie jest droższy 3 razy więcej niż bilet do kina. Ostatnio przyjrzałem się ceną batoników w kinie. Za podwójnego snikersa 10zł.. Posrane... Jeszcze, żeby ten pokorn co dają był ciepły...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2019r. 12:51  
Cytuj
Nie oczyszczalni tylko tego przytuliska dla psów obok oczyszczalni. Zapraszam na wycieczkę pod bramę przytuliska i życzę miłego wdychania fetoru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 24 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2019r. 13:28  
Cytuj
za to na siłę chcąc zniwelować zapachy tak perfumują w Vivo, zwłaszcza na korytarzu,że po godzinie wychodzę z bolącym gardłem, nie do wytrzymania te odświeżacze!,a jakie to niezdrowe,należy zachować umiar, we wszystkim!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »