NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Siłownia,
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 12:58  
Cytuj
Polecam Fabrykę Zdrowia ok
Za poziom jaki utrzymują, sprzęt(jego ilość i jakość), czystość no i ceny adekwatne do tego co się otrzymuje, Zawsze pomocni i wszytsko da się u nich załatwić. Cenią sobie relacje z ludźmi i są przy tym zabawni co osobiści lubię umiech
Każdy myśli, że w ICONIE jest taniej. Ale takie sieciówki pierwsze co robią to obciążają Wasze karty. Ukrywają 13 płatności w 12 miesięcznych karnetach. Zmuszają do wiązania się umowami. I obciążają karami za zrywanie umów. Dla mnie w tych czasach jest to chore. Zasada jest prosta im tańszy karnet tym mniej dostajesz.
Brak obsługi, trenerzy z przypadku, szafki na własne kłódki...zero pomocy znikąd. Dasz im swój nr tel to Ci natrętni konsultanci wyładują całą baterie w telefonie od nagabywania na karnet. Nie polecam ICONA.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 12:58  
Cytuj

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 13:31  
Cytuj
CYTAT
że w FZ mają papiery i doświadczenie... ?
to ja mam takie pytanie... czy oni ćwiczyli gdzieś indziej niż w Stalowej przed FZ bo ich nigdy wcześniej nie widziałem ?
I po co komuś kto ćwiczy dla zdrowia i zrzucenia paru kg trener personalny ?
i czemu ludzie się na nich nabierają ? umiech

maniek... wszędzie ktoś pokaże ci ćwiczenia. Możesz też sobie na początek znaleźć podstawowe ćwiczenia w internecie tak jak każdy w Polsce robił jeszcze kilku lat temu , teraz trzeba do tego "eksperta" z papierami ;-) Poszerzyć wiedzę możesz sobie pewnie np. na youtube, od ludzi którzy ćwiczą 10-15 i więcej lat, a nie np. 5 jak większość 'ekspertów' dostępnych na rynku, zwłaszcza lokalnym, którzy raz stali obok takiego.

Ogólnie- trening siłowy, zwłaszcza dużych grup mięśniowych, spala tkankę tłuszczową (ćwiczenie brzucha spali więcej niż bicepsu), bieganie i rower też. Jak odczuwasz jakieś niefajne skutki siedzenia w pracy i masz taką możliwość, przejść się co kilkadziesiąt minut to dobrze by było, bo jest to konieczne żeby prawidłowo funkcjonował układ limfatyczny, bieganie które dotlenia mózg i cały organizm w tym przypadku, o czym wiedza miliony ludzi, ale jak widać nie kazdy forumowy domorosły ekspert, jest tu zbawienne, choć nie każdy jest w stanie bo to po prostu trudne ćwiczenie patrzac w kategoriach wytrzymalosci nazwijmy to, zwłaszcza dla faceta (masa).
Co do diety.. obetnij węglowodany i cukier , nie bój się tłuszczu, posiłek przedtreningowy 2 h przed żeby mieć siłe podczas treningu, jeśli jesz bardzo dużo nie najadaj się do syta. Po I trzeba wiedzieć jakie pokarmy ile zawierają węglowodanów, białka , cukru i tym się kierować.. zwłaszcza wieczorem, bo to w nocy buduje się tkanka tłuszczowa jak i mięśnie. masa węglowodanów które skonsumujesz wieczorem pójdzie prościutko w twój bęben ;-) Więcej wiedzieć nie musisz żeby kg leciały w dół. Zaoszczędziłeś kilkaset złotych. Nie ma za co.
A jak chcesz od razu z pączusia/ szczypiora stać się wyrzeźbionym szwarcenegerem (droga na skroty) no to idź do trenera pewnie ci poleci jakie gowna w siebie sypać (i mowie o legalnych produktach)
i jak juz musisz to nie idz do kogoś patrzac tylko na to jak obecnie wygląda, dowiedz się ile lat jest trenerem (bo co do tego od ilu lat ćwiczy prawie na pewno cie skłamie ;-) Jak ktoś jest jednak początkujący , to odradzam to ostatnie, nawet jeśli ten trener jest skuteczny, będzie to coś kosztem czegoś. Za dużo kombinacji w kwestii diety (parcie na efekty) może spowodować różne niedobory w diecie które bardzo ciężko suplementować. Paradoksalnie kulturystyka jako sport wyczynowowy (mówię o poziomie zawodnika lub bliskim temu) nie do końca idzie w parze ze zdrowiem, ale ze zdrowym podejściem do tematu siłownia będzie mieć super wpływ.



trener personalny jest przede wszystkim od tego aby pokazać poprawność wykonywania ćwiczeń, eksperci na YT nie pokażą tego na czym oni zrobili formę, fakt że tu w Stalowej są osoby bez pojęcia treningowego, ale wracając do FZ i icona w tym pierwszym rozmowa była w teorii i praktyce, natomiast w tym drugim zwykła łapanka, zostali tam chyba ci co nie mieli wyjścia "desperaci". Z reszta widać że do icona co chwile są poszukiwania trenerów a w FZ stała ekipa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 13:52  
Cytuj
Co naganiacze w Fabryce obroty spadły... ? Pompowana atmosfera plus trenerzy wyśmiewający się z klientów, że nie tak wszystko robią i potrzebują zajęć z trenerem. Dobrze ze powstał Icon to noska przytarł towarzystwu wzajemnej adoracji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
Co naganiacze w Fabryce obroty spadły... ? Pompowana atmosfera plus trenerzy wyśmiewający się z klientów, że nie tak wszystko robią i potrzebują zajęć z trenerem. Dobrze ze powstał Icon to noska przytarł towarzystwu wzajemnej adoracji.


no to fakt że jak patrzę na młodzież która idzie po to aby bezsensownie ćwiczyć tracąc na własnym zdrowiu lub siedząc zajmując sprzęt bawiąc się komórkami to szlak mnie trafia no i od tego jest TRENER aby zwrócić uwagę, w porównaniu do Icon gdzie pseudo trener ma mieć działalność aby cokolwiek mógł zrobić tj zarobić sam wyszukuje klientów jeśli nie znajdzie zarobek = 0 zł a działalność trzeba opłacać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 19:34  
Cytuj
Mi osobiście w Iconie bardzo dobrze się ćwiczy, chwilę korzystałam z usług Fabryki Zdrowia ale tam jakoś nie poczułam tej miłości do ćwiczeń jaką zaszczepiłam sobie w Iconie ;)

Tak jak już ktoś wyżej napisał, można wejść za darmo, zobaczyć, w karnecie jeden trening z trenerem personalnym, dodatkowo teraz weszły zajęcia WTF w małych grupach pod czujnym okiem trenera, który sprawdza technikę ćwiczących.

Ja ze swojej strony polecam Icona umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
Co naganiacze w Fabryce obroty spadły... ? Pompowana atmosfera plus trenerzy wyśmiewający się z klientów, że nie tak wszystko robią i potrzebują zajęć z trenerem. Dobrze ze powstał Icon to noska przytarł towarzystwu wzajemnej adoracji.


nie wiem czy spadły, czy komuś ciągle mało, ale ta siłownia dzięki tym naganiaczom i biciu piany na FB itp to w ogóle istnieje, bo ludziom można wcisnąć każdy kit np że na siłowni ktora dopiero co powstała jest „fajny klimat”, a gdzie indziej to nie … skąd to się wzielo ? może stad że jak ktoś był / jest wkręcony w umowę to „musi lubić” ;-) to miejsce. a polityka w stylu "przyprowadz kogos a dostaniesz 50zł zniżki" to jest już zwykły MLM...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 19 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 12:45  
Cytuj
Ja nie lubię siłowni, przerażają mnie te napięte mięśnie i pot pod pachami otyłych mężczyzn. Wolę ćwiczyć w domowym zaciszu, kiedy chce i jak chce nie oglądając przy tym spoconych kolesi. Nie trenuje na własną rękę mam trenerkę online, która mi też dietę ustala. Mi takie rozwiązanie odpowiada.
Jak ktoś chce namiary to mogę podać przez mail żeby reklamy na forum nie robić. gienusia (małpa) fuks kropka pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 17 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 16:23  
Cytuj
goodperelka23 brawogoodtak trzymaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 19 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2019r. 11:45  
Cytuj
gooddo Zdecydowani - naprawdę nie lubię siłki, a treningi w domu są świetne i też dają fajne efekty good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2019r. 12:27  
Cytuj
ja mam fabrykę zdrowia na rowerze albo podczas spaceru a siedzieć przez godzinę w zamkniętym pomieszczeniu i wąchać wątpliwe aromaty to nie dla mnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Marz 2019r. 13:51  
Cytuj
Jeżeli na siłowni masz tyle do roboty, żeby siedzieć na dupie i wąchać przechodzących obok facetów, to faktycznie dobrze, że przynajmniej miejsca nie zajmujesz umiech Rower jest ok!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2019r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli na siłowni masz tyle do roboty, żeby siedzieć na dupie i wąchać przechodzących obok facetów, to faktycznie dobrze, że przynajmniej miejsca nie zajmujesz umiech Rower jest ok!

jeżeli nie uczyłeś się fizyki to ci powiem że smród się sam rozchodzi, czy chcesz czy nie do nosa leci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 00:56  
Cytuj
Uczyłem się fizyki, a nawet biologii, chodziłem też do FB i tam nikt nie śmierdzi. Może u Ciebie w domu ludzie śmierdzą potem, ale zapewniam Cię, że tam problemu nie ma. Wystarczy się myć. Jakbyś chciał wiedzieć, to śmierdzi Ci spod pach dlatego, że się nie myjesz. Świeży pot, wytwarzany u czystego człowieka w czasie treningu nie śmierdzi. Śmierdzi po czasie. To już nie fizyka, a biologia. Jeżeli problem smrodu dotyczy Ciebie bądź Twoich znajomych to dlatego, że jesteście brudasami i o siebie nie dbacie. Spróbuj się myć regularnie, stosować kosmetyki, a szybko się przekonasz, że mam rację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 08:33  
Cytuj
koleś se szuka wymówek zeby przypadkiem nie ruszyć dupy i nie przejść sie na siłke. To takie psychologiczne autousprawiedliwianie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 08:48  
Cytuj
CYTAT
Uczyłem się fizyki, a nawet biologii, chodziłem też do FB i tam nikt nie śmierdzi. Może u Ciebie w domu ludzie śmierdzą potem, ale zapewniam Cię, że tam problemu nie ma. Wystarczy się myć. Jakbyś chciał wiedzieć, to śmierdzi Ci spod pach dlatego, że się nie myjesz. Świeży pot, wytwarzany u czystego człowieka w czasie treningu nie śmierdzi. Śmierdzi po czasie. To już nie fizyka, a biologia. Jeżeli problem smrodu dotyczy Ciebie bądź Twoich znajomych to dlatego, że jesteście brudasami i o siebie nie dbacie. Spróbuj się myć regularnie, stosować kosmetyki, a szybko się przekonasz, że mam rację.

ten wykład daj swoim dzieciom, nie wyobrażam sobie żeby się nie wykapać choć co drugi dzień a ty tu o smrodach wykład dajesz, widocznie masz sporo do poprawy u siebie, innym daj spokój

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 17 Cze 2019r.
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2019r. 12:03  
Cytuj
Ja tam wolę poćwiczyć na świeżym powietrzu niż pchać się na tą siłownię napiętych żyłek.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2019r. 14:27  
Cytuj
Lubię siłownię i trenuję już od 15 lat. Fajnie, że powstają nowe miejsca gdzie ludzie mogą ćwiczyć A konkurencja między nimi wymusza stałe utrzymywanie poziomu i dbanie o klienta. Zauważyłem, że wiele osób chodzi tylko na siłownię która ma podpisane umowy z benefitem bo otrzymali karnet w zakładzie pracy. Dodatkowo Ci wszyscy ludzie niewiadomo z jakich względów myślą, że obsługa siłowni,trenerzy personalni czy śmieszny manager to ich koledzy. Otóż nie moi mili. Jesteście dla nich tylko ludzmi z których mają zyski i są dla Was mili bo wymaga od nich tego ich praca. Jesteście ludźmi wykupującymi usługę. Dziwi mnie trend, że dziś trener personalny( zawód, który może wykonywać prawie każdy) nie jest weryfikowany oraz nie wymaga się od niego zbyt wiele. Poza tym większość ludzi śmiało poradziła by sobie z nadwagą lub budowaniem mięśni bez pomocy trenerów, którzy nie wszyscy ale w większości mają was w nosie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2020r. 10:11  
Cytuj
generalnie fabryka to dobra siłownia aczkolwiek cholernie ciasno się zrobiło już od jakiegoś czasu, pomijam fakt co niektórych brudasów co nie potrafią po sobie porządku zostawić o higienie sprzętu nie wspominając...
Przydało by się zdecydowanie powiększenie lokalu lub nawet zmiana miejsca byle by na większe i to co najmniej 2 x a podejrzewam , że i nowych klientów przybędzie.
No chyba, że ktoś to tez zauważy i będzie miał potencjał na otworzenie alternatywy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lut 2020r. 15:06  
Cytuj
Bedzie spora konkurencja dla Fabryki w budunku E.Leclerc niebawem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »