NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie kupie niedrogo lekki kask motorowerowy?, Otwarty, lub zamknięty z osłoną i owiewką?
ule
ule
ule
Posty: 39
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2018r. 11:15  
Cytuj
Szukam jak w temacie dwóch rodzajów kasków do lekkiego motoroweru.

Szukam także rękawic tłumiących drgania czyli miękkich, ale letnich.

Jeden kask podobny do rowerowego na jazdę powolną po mieście i drugi z osłoną na szczękę i owiewką (ewentualnie) na szybką jazdę poza miastem.

Mam problem ze znalezieniem niedrogich a dobrych jakościowo.

Jeśli chodzi o internet - to widziałem, że to co można zakupić w ten sposób może bardzo rozczarować, co do jakości i np tego, że taki kask może długo bardzo nieprzyjemnie pachnieć ze względu na złe materiały z jakich został wykonany!

Ale może ktoś kupił dobry i niedrogo i się podzieli linkiem, albo info o sklepie w Stalowej Woli?!

Pozdrawiam i dziękuje!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2018r. 11:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lip 2018r. 15:10  
Cytuj
CYTAT
Szukam jak w temacie dwóch rodzajów kasków do lekkiego motoroweru.

Szukam także rękawic tłumiących drgania czyli miękkich, ale letnich.

Jeden kask podobny do rowerowego na jazdę powolną po mieście i drugi z osłoną na szczękę i owiewką (ewentualnie) na szybką jazdę poza miastem.

Mam problem ze znalezieniem niedrogich a dobrych jakościowo.

Jeśli chodzi o internet - to widziałem, że to co można zakupić w ten sposób może bardzo rozczarować, co do jakości i np tego, że taki kask może długo bardzo nieprzyjemnie pachnieć ze względu na złe materiały z jakich został wykonany!

Ale może ktoś kupił dobry i niedrogo i się podzieli linkiem, albo info o sklepie w Stalowej Woli?!

Pozdrawiam i dziękuje!



Głowa jest bardzo cenna dla całego organizmu,a w przypadku upadku jest duże ryzyko,że może mocno ucierpieć. Ja proponuje kupić kask,który w razie upadku zda egzamin. Nie kieruj się wymogami ale rozsądkiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ule
ule
ule
Posty: 39
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2018r. 15:45  
Cytuj
Znalazłem przez kolegę co widział fajny kask z odejmowaną osłoną na szczękę renomowanej firmy Author https://www.ceneo(...)s_scroll 149 zł,

jednak w opiniach piszą, że jest chyba zbyt delikatny przynajmniej na asfalt (?)

może ktoś coś mocniejszego albo tańszego widział kupił..?

Ten nigdzie widzę nie jest dostępny...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lip 2018r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
Znalazłem przez kolegę co widział fajny kask z odejmowaną osłoną na szczękę renomowanej firmy Author https://www.ceneo(...)s_scroll 149 zł,

jednak w opiniach piszą, że jest chyba zbyt delikatny przynajmniej na asfalt (?)

może ktoś coś mocniejszego albo tańszego widział kupił..?

Ten nigdzie widzę nie jest dostępny...




"Kierujący motocyklem lub motorowerem oraz osoba przewożona takimi pojazdami są obowiązani używać w czasie jazdy hełmów ochronnych odpowiadających właściwym warunkom technicznym."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lip 2018r. 08:57  
Cytuj
chłopie tanszego niz 150 zł to sobie czapke z daszkiem załóz.
Jak walniesz łbem przy powolnej jezdzie w miescie 40km/h w krawęznik to juz 2 kask nie bedzie ci potrzebny.
Szukaj tylko renomowanych producentow i wtedy ma to sens. Ewentualnie wolałbym kupic kask uzywany, uprać wkładki, wymyć i nie kombinować z jakims niesprawdzonym dziadostwem. Kiedys jezdzilem wiecej na rowerze to za fulla zaplacilem chyba 800 zł a ty mowisz o kasku na motor/skuter za 150 ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »