NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Nowa metoda Proboszcza z Pysznicy,
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2018r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj w kościele spotkałam się z dziwną sytuacją, którą wymyślił pysznicki proboszcz. Byłam z małym dzieckiem w kościele i zaraz po rozpoczęciu mszy podeszła do mnie zakonnica i kazała mi opuścić kościół bo tak zażyczył sobie proboszcz tłumacząc, że dzieci"GO" denerwują. Fakt, że malutkim dzieciom ciężko wytłumaczyć aby były cicho ale czy to jest powód aby je wyganiać z kościoła? Dodam jeszcze że na zewnątrz zdemontowane są głośniki, gdyż "wspaniały proboszcz" uważa, że mszę należy przeżywać w budynku kościoła. Czy ten człowiek nie powinien już odejść ze swojej funkcji skoro mu wszystko przeszkadza???


Jeśli to nie jest zmyślone - złóż skargę do Nitkiewicza.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2018r. 10:07  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2018r. 12:25  
Cytuj
CYTAT

Jeśli to nie jest zmyślone - złóż skargę do Nitkiewicza.


Dziwne trochę, że dalej nikt w sumie "inny" tego nie potwierdził. Sam nie jestem zwolennikiem księży i zachowania jakie u nich w ostatnim czasie można uświadczyć, ale takie zarzuty najpierw dobrze potwierdzić (bo zdarzenie naprawdę dziwne i aż o takie zuchwalstwo księdza bym nie posądzał), a nie od razu rzucać mięsem. Sam pytałem znajomych z Pysznicy i jakoś nikt tego nie potwierdza i jest to dla nich spore zaskoczenie(młodzi ludzie, zdecydowanie nie moheryumiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2018r. 12:29  
Cytuj
Dlatego uważam, że cały ten temat może być zwykłą prowokacją.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lip 2018r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Na pewno bym nie wyszła bo nie przyszłam do księdza tylko do Boga


Kościół jako miejsce już dawno przestał być "domem" Bożym. Ci którzy mieli być jego sługami i w jego imię głosić Ewangelię stali się jak ci kupcy, których Jezus przepedzil że świątyni. Obecnie kościół stał się targowiskiem. Jest usługa jest cena.
[/cyta

Dokładnie,a dla prawdziwie wierzacych Bog jest wszedzie i nie potrzebuje chodzuc do kosciola zeby pomodlic sie bo mozna to robic zawsze i wszedzie.Znoszenie fochow ksiezy ich chciwosci ich buty pychy i pedofilstwa jest dla mnie niezrozumiale flatego nie uczestnicze w "imprezach" koscielnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2018r. 14:49  
Cytuj
Hybryda - to idź do lasu i się pomódl - ciekawe, czy leśniczy udzieli Ci sakramentów.

Są sprawy, które bez kapłana się nie odbędą.
Generalizowanie i wrzucanie ich wszystkich do jednego worka jest bardzo niesprawiedliwe - acz kluczowe dla działań niektórych środowisk.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lip 2018r. 19:52  
Cytuj
CYTAT
Hybryda - to idź do lasu i się pomódl - ciekawe, czy leśniczy udzieli Ci sakramentów.

Są sprawy, które bez kapłana się nie odbędą.
Generalizowanie i wrzucanie ich wszystkich do jednego worka jest bardzo niesprawiedliwe - acz kluczowe dla działań niektórych środowisk.


Mirek znowu chciales blysnąc na forumgood, a ja jakos nie bardzo mam ochote aby chrzcil dziecko czy udzielal slubu jakis pedal lub pedofil,a ze wrozka nie jestem wiec nie wiem co klecha z raczkami i
nie tylko robi po mszy( jedno jest pewbe ze 80% nie zyje w celibacie bo zdriwe jurne chlopy).Spowiedz powszechna jest tak samo wazna ale jak lubisz opowiadac facetowi w sukience co tam u ciebie w sypialni ( no jak spowiedz to spowiedz) i inne pierdoly to prosze bardzo.Wiara nie musi byc poparta lataniem do kosciola bo często czlowiek wierzacy ,a nie praktykujacy jest lepszym człowiekiem jak ten wywalajacy jezor co niedziela.W moim otoczeniu sasiedzkim mam doczynienia z takimi "wierzacymi"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lip 2018r. 20:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Hybryda - to idź do lasu i się pomódl - ciekawe, czy leśniczy udzieli Ci sakramentów.

Są sprawy, które bez kapłana się nie odbędą.
Generalizowanie i wrzucanie ich wszystkich do jednego worka jest bardzo niesprawiedliwe - acz kluczowe dla działań niektórych środowisk.


Mirek znowu chciales blysnąc na forumgood, a ja jakos nie bardzo mam ochote aby chrzcil dziecko czy udzielal slubu jakis pedal lub pedofil,a ze wrozka nie jestem wiec nie wiem co klecha z raczkami i
nie tylko robi po mszy( jedno jest pewbe ze 80% nie zyje w celibacie bo zdriwe jurne chlopy).Spowiedz powszechna jest tak samo wazna ale jak lubisz opowiadac facetowi w sukience co tam u ciebie w sypialni ( no jak spowiedz to spowiedz) i inne pierdoly to prosze bardzo.Wiara nie musi byc poparta lataniem do kosciola bo często czlowiek wierzacy ,a nie praktykujacy jest lepszym człowiekiem jak ten wywalajacy jezor co niedziela.W moim otoczeniu sasiedzkim mam doczynienia z takimi "wierzacymi"


Wiara nie powinna opierać się na "ochocie".
Wierzący a nie praktykujący, to jak z tym Panem,który ledwo stoi na nogach - abstynent tylko nie praktykujący.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 07:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Hybryda - to idź do lasu i się pomódl - ciekawe, czy leśniczy udzieli Ci sakramentów.

Są sprawy, które bez kapłana się nie odbędą.
Generalizowanie i wrzucanie ich wszystkich do jednego worka jest bardzo niesprawiedliwe - acz kluczowe dla działań niektórych środowisk.


Mirek znowu chciales blysnąc na forumgood, a ja jakos nie bardzo mam ochote aby chrzcil dziecko czy udzielal slubu jakis pedal lub pedofil,a ze wrozka nie jestem wiec nie wiem co klecha z raczkami i
nie tylko robi po mszy( jedno jest pewbe ze 80% nie zyje w celibacie bo zdriwe jurne chlopy).Spowiedz powszechna jest tak samo wazna ale jak lubisz opowiadac facetowi w sukience co tam u ciebie w sypialni ( no jak spowiedz to spowiedz) i inne pierdoly to prosze bardzo.Wiara nie musi byc poparta lataniem do kosciola bo często czlowiek wierzacy ,a nie praktykujacy jest lepszym człowiekiem jak ten wywalajacy jezor co niedziela.W moim otoczeniu sasiedzkim mam doczynienia z takimi "wierzacymi"


Wiara nie powinna opierać się na "ochocie".
Wierzący a nie praktykujący, to jak z tym Panem,który ledwo stoi na nogach - abstynent tylko nie praktykujący.


Jak chociaz troche znasz biblie to doczytales ze Jezusowi nie potrzeba bylo kosciolow aby nauczac eystarczyl cien drzewa, byl przeciwny przepychowi,figurom i obrazom.W biblii nigdzie nie ma wzmianki o spowiedzi w konfesjonale (czy w ogole mowienia grzechow kaplanowi) jest tylko i wylacznie spowiedz powszechna.Odnosnie wierzacych nie praktykujących ktorych coraz więcej,idac tokiem twojego porownania to tak jak klerwierzy w Boga ale vardziej w pieniądz,idzie w stan duchowny,a plodzi dzieci lub krzywdzi dzievi ,a za chwile odprawia msze,spowiada i udziela sakramentow.Gdzie tu wiara i w co? Po co KOSCIELNY FUNDUSZ ALIMENTACYJNY ? Jak przyzekaja zyc w celibacie.Czy uwazasz ze ra perfidia księży ma cis wspolnego z wiara ? No prosze cie....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 08:35  
Cytuj
Jezus chodził do Domu Bożego. Była mu potrzebna. Gdybyś przypadkiem czytał NT to sprawdź @hybryda, ochrzcił go nawet taki Jan.
W NIE nie wyczytasz takich rzeczy tylko te co streściłeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 09:03  
Cytuj
hybryda pleciesz totalne bzdury.
I raczej nie piszesz o KK.
- w KK nie ma spowiedzi powszechnej.
- czy można być na prawdę dobrym człowiekiem, nie przystępując całe życie do spowiedzi i komunii? - wątpię. Ale ocenę pozostawiam Bogu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 09:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Jeśli to nie jest zmyślone - złóż skargę do Nitkiewicza.


Dziwne trochę, że dalej nikt w sumie "inny" tego nie potwierdził. Sam nie jestem zwolennikiem księży i zachowania jakie u nich w ostatnim czasie można uświadczyć, ale takie zarzuty najpierw dobrze potwierdzić (bo zdarzenie naprawdę dziwne i aż o takie zuchwalstwo księdza bym nie posądzał), a nie od razu rzucać mięsem. Sam pytałem znajomych z Pysznicy i jakoś nikt tego nie potwierdza i jest to dla nich spore zaskoczenie(młodzi ludzie, zdecydowanie nie moheryumiech.





Jeśli chodzi o zaistniała sytuacje(siostra zakonna wyprasza z kościoła) to ja w pełni potwierdzam, ponieważ byłam świadkiem jak zarówno i do mnie ta siostra podeszła bo byłam z dziećmi z zapytaniem czy moje dzieci tak hałasują, akurat były spokojne więc siostra udała się na "kolejne polowania"...
Jeśli chodzi o sprawę nagłośnienia również potwierdzam iż nie ma takiego nagłośnienia na zewnątrz i jeśli się spyta innych osób to szczerze mówią iż ksiądz ma praktykę iż msze ma się przeżywać wewnątrz kościoła...
Dla mnie osobiście obie zaistniałe sytuacje są nie do pomyślenia i chore. Bo jak mamy dzieci uczyć chodzić do kościoła i zachowania w nim jeśli są wyganiane- dzieci nie porcelanowe laleczki ze je się posadzi i będą spokojne całą mszę. Nawet wychodząc z kościoła by nie przeszkadzały nie ma możliwości dalszego uczestnictwa na zewnątrz bo nic nie słychać..
W stalowej woli jakoś nagłośnienia są, nikt z kościoła nie wyprasza i do tego są stworzone specjalne msza dla dzieci w godzinie kiedy najwięcej dzieci uczęszcza do kościoła gdzie kazanie jest krótsze treściwsze i nie czytane z książeczek czy gazetek i bardziej dla dzieci przystępne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 09:33  
Cytuj
CYTAT

- czy można być na prawdę dobrym człowiekiem, nie przystępując całe życie do spowiedzi i komunii? - wątpię. Ale ocenę pozostawiam Bogu.


Popłynąłeś teraz trochę umiech Czyli Dobrzy ludzie tylko w chrześcijańskich krajach żyją umiech? Niezła teoria rodem z inkwizycyjnych czasów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 09:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Hybryda - to idź do lasu i się pomódl - ciekawe, czy leśniczy udzieli Ci sakramentów.

Są sprawy, które bez kapłana się nie odbędą.
Generalizowanie i wrzucanie ich wszystkich do jednego worka jest bardzo niesprawiedliwe - acz kluczowe dla działań niektórych środowisk.


Mirek znowu chciales blysnąc na forumgood, a ja jakos nie bardzo mam ochote aby chrzcil dziecko czy udzielal slubu jakis pedal lub pedofil,a ze wrozka nie jestem wiec nie wiem co klecha z raczkami i
nie tylko robi po mszy( jedno jest pewbe ze 80% nie zyje w celibacie bo zdriwe jurne chlopy).Spowiedz powszechna jest tak samo wazna ale jak lubisz opowiadac facetowi w sukience co tam u ciebie w sypialni ( no jak spowiedz to spowiedz) i inne pierdoly to prosze bardzo.Wiara nie musi byc poparta lataniem do kosciola bo często czlowiek wierzacy ,a nie praktykujacy jest lepszym człowiekiem jak ten wywalajacy jezor co niedziela.W moim otoczeniu sasiedzkim mam doczynienia z takimi "wierzacymi"


Wiara nie powinna opierać się na "ochocie".
Wierzący a nie praktykujący, to jak z tym Panem,który ledwo stoi na nogach - abstynent tylko nie praktykujący.


Jak chociaz troche znasz biblie to doczytales ze Jezysowi nie potrzeba bylo kosciolow aby nauczac eystarczyl cien drzewa, byl przeciwny przepychowi,figurom i obrazom.W biblii nigdzie nie ma wzmianki o spowiedzi w konfesjonale (czy w ogole mowienia grzechow kaplanowi) jest tylko i wylacznie spowiedz powszechna.Odnosnie wierzacych nie praktykujących ktorych coraz więcej,idac tokiem twojego porownania to tak jak klerwierzy w Boga ale vardziej w pieniądz,idzie w stan duchowny,a plodzi dzieci lub krzywdzi dzievi ,a za chwile odprawia msze,spowiada i udziela sakramentow.Gdzie tu wiara i w co? Po co KOSCIELNY FUNDUSZ ALIMENTACYJNY ? Jak przyzekaja zyc w celibacie.Czy uwazasz ze ra perfidia księży ma cis wspolnego z wiara ? No prosze cie....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 09:56  
Cytuj
CYTAT
Jezus chodził do Domu Bożego. Była mu potrzebna. Gdybyś przypadkiem czytał NT to sprawdź @hybryda, ochrzcił go nawet taki Jan.
W NIE nie wyczytasz takich rzeczy tylko te co streściłeś.


😂😂😂😂😂 ocho nastepnu mundrol forumowy.Pokaz mi gdzie jest napisane o spowiedzi w konfesjonale.To wymysl kosciola od XVIII wieku bo kosciol chcial wiedzieć co w narodzue piszczy i aby trzymac za tzw pysk i straszyc.NIE nie czytam jak ktos i nie w PIS to zaraz komunista albo PO .Zalosne myslenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 10:06  
Cytuj
CYTAT
hybryda pleciesz totalne bzdury.
I raczej nie piszesz o KK.
- w KK nie ma spowiedzi powszechnej.
- czy można być na prawdę dobrym człowiekiem, nie przystępując całe życie do spowiedzi i komunii? - wątpię. Ale ocenę pozostawiam Bogu.


Ha ha ha zly człowiek bo do spowiedzi nie chodzi ????mlotek
Uwierz mi znam ludzi ktorzy co niedziela komunie przyjmuja w pierwszej lawce siedza na mszy a mendy na codzien.
Tak jak te przyglupy. z PIS co bujaja sie jak pajace na mszach powierzaja Polske MB,a sami klecza pod figura a diabla maja za skora obludnicy hipokryci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 10:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jezus chodził do Domu Bożego. Była mu potrzebna. Gdybyś przypadkiem czytał NT to sprawdź @hybryda, ochrzcił go nawet taki Jan.
W NIE nie wyczytasz takich rzeczy tylko te co streściłeś.


😂😂😂😂😂 ocho nastepnu mundrol forumowy.Pokaz mi gdzie jest napisane o spowiedzi w konfesjonale.To wymysl kosciola od XVIII wieku bo kosciol chcial wiedzieć co w narodzue piszczy i aby trzymac za tzw pysk i straszyc.NIE nie czytam jak ktos i nie w PIS to zaraz komunista albo PO .Zalosne myslenie


Ciekawy jeszcze jest pomysł KK z klękaniemumiech Tego też nie uczą na katechezach umiech No niestety, KK poczuł siłę i od średniowiecza ją mocno trzyma, szkoda, że przez to prawie zapomniał o tym po co został powołany.
Co do samego posta, to fakt jest taki, że na wioskach i małych miasteczkach proboszcz czuje się jak Pan na włościach i zapomina po co on tam jest i jaka jest jego rola, niestety - ale dalej ciężko mi uwierzyć, że tego w Pysznicy aż tak poniosło (zrozumiałbym jeszcze, że nasyła siostry w czasie mszy by wypraszały rozdarte dzieciaki, bo faktycznie część rodziców jest bez pojęcia i trzeba myśleć za nich - ale by z góry wypraszać dzieci z kościoła, niepojęte).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 11:13  
Cytuj
CYTAT

- czy można być na prawdę dobrym człowiekiem, nie przystępując całe życie do spowiedzi i komunii? - wątpię.


Skoro tak myślisz to dowód że spowiedź i komunia też mądrości nie gwarantuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 13:39  
Cytuj
CYTAT


Jak chociaz troche znasz biblie to doczytales ze Jezysowi nie potrzeba bylo kosciolow aby nauczac eystarczyl cien drzewa, byl przeciwny przepychowi,figurom i obrazom.W biblii nigdzie nie ma wzmianki o spowiedzi w konfesjonale (czy w ogole mowienia grzechow kaplanowi) jest tylko i wylacznie spowiedz powszechna.Odnosnie wierzacych nie praktykujących ktorych coraz więcej,idac tokiem twojego porownania to tak jak klerwierzy w Boga ale vardziej w pieniądz,idzie w stan duchowny,a plodzi dzieci lub krzywdzi dzievi ,a za chwile odprawia msze,spowiada i udziela sakramentow.Gdzie tu wiara i w co? Po co KOSCIELNY FUNDUSZ ALIMENTACYJNY ? Jak przyzekaja zyc w celibacie.Czy uwazasz ze ra perfidia księży ma cis wspolnego z wiara ? No prosze cie....



Doczytałem również,że Jezus nauczał w świątyniach. Nie interesuje mnie licytowanie się na zasób wiedzy odnośnie wiary,bo wyjdzie przerost formy nad treścią. Proponuje wejrzeć głębiej w nurt Chrześcijaństwa przed reformami i zrozumieć co się skąd bierze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 13:45  
Cytuj
CYTAT


Ha ha ha zly człowiek bo do spowiedzi nie chodzi ????mlotek
Uwierz mi znam ludzi ktorzy co niedziela komunie przyjmuja w pierwszej lawce siedza na mszy a mendy na codzien.
Tak jak te przyglupy. z PIS co bujaja sie jak pajace na mszach powierzaja Polske MB,a sami klecza pod figura a diabla maja za skora obludnicy hipokryci


Czytaj całość i nienadinterpretuj.
Jasne że są tacy, którzy przyjmują komunię świętokradczo.
Są też tacy, którzy mają serca czyste i ufne w Bogu.
Są tacy, którzy starają się w różnoraki sposób wynagrodzić Bogu grzechy innych.
Są tacy, którzy szczerze i z oddaniem modlą się za takich jak Ty. Pomimo, że Cię osobiście nie znają.
Znają za to problem ludzi, którzy się pogubili i szerzą nienawiść.

Oczekujesz szacunku i tolerancji?
Przeczytaj swoją wypowiedź.zaklopotany

Napisałaś co "wiedziałaś"....potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 14:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Ha ha ha zly człowiek bo do spowiedzi nie chodzi ????mlotek
Uwierz mi znam ludzi ktorzy co niedziela komunie przyjmuja w pierwszej lawce siedza na mszy a mendy na codzien.
Tak jak te przyglupy. z PIS co bujaja sie jak pajace na mszach powierzaja Polske MB,a sami klecza pod figura a diabla maja za skora obludnicy hipokryci


Czytaj całość i nienadinterpretuj.
Jasne że są tacy, którzy przyjmują komunię świętokradczo.
Są też tacy, którzy mają serca czyste i ufne w Bogu.
Są tacy, którzy starają się w różnoraki sposób wynagrodzić Bogu grzechy innych.
Są tacy, którzy szczerze i z oddaniem modlą się za takich jak Ty. Pomimo, że Cię osobiście nie znają.
Znają za to problem ludzi, którzy się pogubili i szerzą nienawiść.

Oczekujesz szacunku i tolerancji?
Przeczytaj swoją wypowiedź.zaklopotany

Napisałaś co "wiedziałaś"....potluczony



Klecha ha ha ha swoj swojego broni.
Urzekla mnie twoja historia a moze raczej histeria

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 14:57  
Cytuj
jeśli tak zrobił lub kazał tak zrobić zakonnicy to jest prostakiem jakich mało, zresztą zakonnica nie lepsza, kościół nie jest własnością księdza, żyje tam jak pasożyt za nic nie płacąc, to ludzie go utrzymują. Zresztą w kościołach paniska w sukienkach czują się za pewnie, ale jak tak będą robić to sami dla siebie będą msze odprawiać w pustych kościołach.. I ciekawe stwierdzenie w jednym poście, że w kościołach nie ma spowiedzi powszechnej, jest na każdej mszy, to jeden z warunków przystąpienia do komunii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 17:09  
Cytuj
CYTAT


Jak chociaz troche znasz biblie to doczytales ze Jezysowi nie potrzeba bylo kosciolow aby nauczac eystarczyl cien drzewa, byl przeciwny przepychowi,figurom i obrazom. No prosze cie....


No prosimy bardzo, oszczędź nam twojego religioznawstwa gazetowego. Ja bym się nie odważyła nauczać Protestantów w co wierzą, niech wierzą przecież mogą sprawdzić. Na wojujących pożytecznych szkoda wysiłku, jesteście passe, sorki.

https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/d1/67/537c90a544175_p.jpg?1416620177

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 17:21  
Cytuj
art2deco a kto jak nie ty chciał historie zmienić jakąś wklejką z innego forum o wyprawach krzyżowych i inkwizycji w innym temacie jakiś czas temu. To teraz nie wytykaj ze gazetowe argumenty bo problem przepychu i braku skromności jest powszechnie znany wsrod duchownych
CYTAT

Na wojujących pożytecznych szkoda wysiłku, jesteście passe, sorki.


Całe forum wie ze wojujesz dla PIS
wustarczy zobaczyć aktywność twą w temacie PO .N Kukiz15

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 17:55  
Cytuj
Ja paradoksalnie wklejam ale w innym celu niż mnie podejrzewasz zarumieniony, przybliżam rzeczywistość taką jaka jest. Przybliżam wypowiedzi polityków (muszę je wkleić bo w innym przypadku to fejkzburaka umiech a tym najlepsza jest Rybka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
Ja paradoksalnie wklejam ale w innym celu niż mnie podejrzewasz zarumieniony, przybliżam rzeczywistość taką jaka jest. Przybliżam wypowiedzi polityków (muszę je wkleić bo w innym przypadku to fejkzburaka umiech a tym najlepsza jest Rybka.


Na trolli szkoda siły. Szkoda ze wtopy PiS pomijasz a nie ktore wrecz przeinaczasz aby bronić partii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »