NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Siatki na loggie przeciw kotom. Kto zrobi?,
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2018r. 12:04  
Cytuj
Planuje zamontować na balkon typu loggia siatkę metalową najlepiej, taką żeby kot nie wyfrunął mi z wieżowca, a mógł bezpiecznie leżeć i oglądać świat zza krat.
Czy w Stalowej Woli jest ktoś kto takie siatki by montował? Jakaś firma, człowiek, fachowiec itp.?

Są na allegro ale takie jakieś nylonowe, ze sznurków itp. do samodzielnego montażu. Ja chce porządną siatkę metalową na lata.
Ktoś takie coś zamawiał ktoś komuś robił?
Znacie kogoś takiego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2018r. 12:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2018r. 12:16  
Cytuj
Fachowców nie znam, ale czytałem kiedyś o zabudowanie balkonu elementami stałymi, zapytaj czy nie potrzebujesz zgody.
Ja wykonałem zabezpieczenie loggia od komarów siatką nylonową, wygląda to tak samo słabo jak siatka metalowa, ale za to miło jest posiedzieć noi nie jest to zabudowa stałaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2018r. 20:11  
Cytuj
No właśnie kto się trudni zakładaniem siatek? Żadnych odpowiedzialnych kociarzy tu nie ma?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2018r. 22:25  
Cytuj
Ja mam taką: http://www.zooplus.pl/shop/koty/drzwi_siataki_preparaty/ochronne_siatki_kot/343060. Sprawdza się. Niestety nie wytrzymuje próby czasu, po ośmiu latach użytkowania przy nowym kotku, który lubi się powspinać zaczęła się sypać. Zamówiłam nową, będę montować na dniach. Jakbyś miał ochotę zapraszam na rekonesans.
Aha, niektórzy kupują siatki rybackie: http://www.sieci-korsze.pl/oferta/zwierzeta.html.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 26 Marz 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 14:05  
Cytuj
Ja znalazłam super firmę w Rzeszowie. Zrobiła w Stalowej już wiele osiatkowań. Nr 731-456-245. Bardzo polecam. Jak coś to prosze pisac na priv a pokażę zdjęcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 26 Marz 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 14:08  
Cytuj
A musze powiedziec, że obdzwoniłam pół podkarpacia zanim znalazłam firmę z Rzeszowa.
Ma stronę na fb. Grafit Tomasz Kopciuszyński
https://www.facebook.com/grafitkt/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 15:07  
Cytuj
ooo już mi się podoba
a drodzy są? ile to tak mniej wiecej kosztuje? ta pi razy oko umiech zeby miec rozeznanie
fajne zdjecie, też ze Stalowej są na ich fb

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 26 Marz 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 19:09  
Cytuj
Ja dwa lata temu zaplacilam za balkon taki wystajacy, nie typu loggia 550zł. Myślę, że nie przeplacilam cool koty są przeszczesliwe i przede wszystkim bezpieczne. Cale dnie spedzaja na balkonie. Siatka i osprzet bardzo dobrej jakosci i po tych kilku sezonach nadal w bardzo dobrym stanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »