NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2018r. 21:02  
Cytuj
Widzę że problem oszczanych kibli to nie tylko problem w mojej firmie. Ale nie zganial bym tu na ludzi ze wsi raczej na starych kawalerów co z mamusia mieszkają i za nich kibelek myje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2018r. 21:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2018r. 21:54  
Cytuj
Zima, trochę ludzi zlapalo przeziębienie z tego co zauważyłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 09:25  
Cytuj
Po rocznej nagrodzie takze.zlapie przeziębienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 31 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 09:59  
Cytuj
Zadawane czesto pytanie co ludzie mogą zrobic dla zakladu a co zaklad moze zrobic dla ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 11:20  
Cytuj
Ludzie niech mi ktoś powie dlaczego bony mają być do Tesco a nie np do biedronki?? Przecież ludzie ze wsi będą musieli wynajmować specjalnie taryfę żeby się do miasta dostać. Dokładnie tak samo jest z badaniami okresowymi i czy by nie można było ich robić w swoim ośrodku zdrowia dostać fakturę i przekazać do kadr??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 11:53  
Cytuj
A jak z urlopami? Można jakoś je wydusić, bo w poprzedniej robocie nie było szans i na koniec była wypłata wg najniższej krajowej czyli 70 zł za dzień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
Ludzie niech mi ktoś powie dlaczego bony mają być do Tesco a nie np do biedronki?? Przecież ludzie ze wsi będą musieli wynajmować specjalnie taryfę żeby się do miasta dostać. Dokładnie tak samo jest z badaniami okresowymi i czy by nie można było ich robić w swoim ośrodku zdrowia dostać fakturę i przekazać do kadr??



Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.
Co do badań to pomyśl sobie dlaczego w Biedronce jest taniej niz w osiedlowym sklepie? Bo sklepu nie stac na kupienie tira danego towaru po promocyjnej cenie. Dlatego też badania wszyscy robią w jednym miejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 13:26  
Cytuj
LUbie pierogi ruskieco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 14:01  
Cytuj
Pytanie do "staregoodlewnika" - dlaczego obrażasz ludzie "ze wsi" ??
Nie oceniaj wszystkich swoją miarą , sam pracuje z ludźmi którzy są z mniejszych miejscowości - czasem z wiosek , i są to normalni , kulturalni ludzie na poziomie.

Widzę również, że często się tu udzielasz, i wszystko wiesz najlepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 14:38  
Cytuj
kołchoźnik ludzie ze stalowej czesto buduja sie poza miastem zeby miec spokój ktos kto wychował sie w bloku nigdy nie zrozumie uroku zycia na wsi a najszmieszniejsze jest to ze ci którzy sie pobuduja uwazaja ze nie mieszkaja na wsi ale na przedmiesciachsmiech2 powiesz takiemu ze mieszka na wsi i automatycznie nerwasmiech2
Głupota ludzka nie zna granic a aluminium miesza we łbachsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 251
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 16:09  
Cytuj
CYTAT
Pytanie do "staregoodlewnika" - dlaczego obrażasz ludzie "ze wsi" ??
Nie oceniaj wszystkich swoją miarą , sam pracuje z ludźmi którzy są z mniejszych miejscowości - czasem z wiosek , i są to normalni , kulturalni ludzie na poziomie.

Widzę również, że często się tu udzielasz, i wszystko wiesz najlepiej.
Co jest obrazliwego w stwierdzeniu ludzie ze wsi?? Miałem napisać wieśniaki, wsioki ?? Lubię wieś i wychowałem się na wsi zapach obornika nie jest mi obcy kolego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Gru 2018r. 18:23  
Cytuj
Pracują u was jeszcze ukraińcy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2018r. 09:54  
Cytuj
Nie, a ludzi coraz mniej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 08:03  
Cytuj
a niedługo będzie jeszcze mniej jak pozwalniają wszystkich złodziei

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
a niedługo będzie jeszcze mniej jak pozwalniają wszystkich złodziei


I pijaków ! Bo każdy pijak to złodziej panie kierowniku ! umiech

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 12 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 11:20  
Cytuj
wiadomo ile socjalnego i kiedy wypłacą??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 11:58  
Cytuj
Jak wchodzisz to jesteś pijak jak wychodzisz to złodziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 14 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 15:08  
Cytuj
Jakby zlikwidowali 4-brygadowke i wprowadzili system 2 zmianowy od pon do piątku to chętnych by nie brakowalo do pracy czyt. Normalnych ludzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
Jakby zlikwidowali 4-brygadowke i wprowadzili system 2 zmianowy od pon do piątku to chętnych by nie brakowalo do pracy czyt. Normalnych ludzi
Widze ze nie masz pojecia jak wygląda produkcja felg pracujesz wogóle w zakładzie? jesli tak to widac jak interesujesz sie tym co robisz.A co zrobic z piecami tapialniczymi czy maszynami odlewniczymi tego sobie od tak nie wyłaczysz w piątek.Sa zamowienia na koła wiec zakład działa w takim systemie jak działa...jedynie pakownia i lakiernia miały by szanse na zmiane systemu pracy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 14 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 16:28  
Cytuj
Oczywiscie podtrzymanie ruchu moze zostac bez zmian. Natomiast produkcja tak jak pisałem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 18:42  
Cytuj
CYTAT
Ludzie niech mi ktoś powie dlaczego bony mają być do Tesco a nie np do biedronki?? Przecież ludzie ze wsi będą musieli wynajmować specjalnie taryfę żeby się do miasta dostać. Dokładnie tak samo jest z badaniami okresowymi i czy by nie można było ich robić w swoim ośrodku zdrowia dostać fakturę i przekazać do kadr??


Z tą taryfą to pojechałeś. Mieszkam na wsi i wszyscy wokół mnie mają samochody wyobraź sobie. Nie muszą wynajmować taksówek. Sądzę ,że mieszkający na wsi statystycznie powinni mieć więcej aut ,ponieważ muszą dojeżdżać do pracy itd.
Pracowałem kiedyś w tej firmie przez dwa lata od momentu powstania S&M. Po 2 latach z ulgą uciekłem z tego kołchozu. Widzę ,że nic się nie zmieniło.Mentalność Polaka jest niezastąpiona. Ponieważ pracowałem w kilku innych lokalnych firmach w branży metalowej coś wiem na ten temat. Wszędzie jest podobnie czyli raczej nieciekawie. I to delikatnie określając.Jestem pełen uznania dla niektórych moich kolegów ,którzy już kilkanaście lat wytrzymali w tym syfie. I nie chodzi mi tu tylko o pył aluminiowy...
Wszystkie te alutki, uniwheelsy itp. Nic tylko uciekać z tego kraju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 22:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jakby zlikwidowali 4-brygadowke i wprowadzili system 2 zmianowy od pon do piątku to chętnych by nie brakowalo do pracy czyt. Normalnych ludzi
Widze ze nie masz pojecia jak wygląda produkcja felg pracujesz wogóle w zakładzie? jesli tak to widac jak interesujesz sie tym co robisz.A co zrobic z piecami tapialniczymi czy maszynami odlewniczymi tego sobie od tak nie wyłaczysz w piątek.Sa zamowienia na koła wiec zakład działa w takim systemie jak działa...jedynie pakownia i lakiernia miały by szanse na zmiane systemu pracy




Chyba Ty nie bardzo jesteś w temacie kuzyn kilka razy miał kurs do siostrzane firmy do Niemiec do Werdohl czy jakoś tak i wyobraź sobie że z tego co mówił to pomimo że większość tam pracujących to Turcy ,Polacy etc to tam się nie pracuje w soboty i niedziele ! ! ! !

Pomimo że pracują od poniedziałku do piątku to za 600€ nie pracują a za dużo dużo większą kasę ! !

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 14 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 23:36  
Cytuj
Mozna??? A no mozna!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 479
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Gru 2018r. 23:56  
Cytuj
Nie robią za 600euro bo ceny w sklepie synek mają wyższe jesli chcesz liczyć 1 do 1.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2018r. 10:32  
Cytuj
Co się dzieję, że bramkę zamykają?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »